2022 SAN DIEGO SUPERCROSS // 450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍCH UDÁLOSTÍ (AKTUALIZOVÁNO)

2022 SAN DIEGO SUPERCROSS // 450 VÝSLEDKŮ ZÁVODU

Při příjezdu do San Diega je to Justin Barcia, kdo drží bodový náskok a červenou tabulku ve třídě 450. Za ním jsou Jason Anderson a Cooper Webb, kteří jsou oba na druhém místě, 3 body za Barciou. Aaron Plessinger je čtvrtý v bodech, 4 body zpět s Tomacem a Roczenem děleným na pátém místě, 5 bodů za Barciou. Věci jsou blízko příchodu do třetího kola a dlouhé úseky s křikem smíchané s uhlazenými přímočařemi přinesou vzrušující závody.

Motocross Action je po ruce v San Diegu a pokrývá všechny akce. Níže naleznete výsledky z Heat races, LCQ a 250 Main Event, jak jsou aktualizovány v průběhu noci. Kliknutím na odkaz Úplné zpravodajství zobrazíte další skvělé články ze San Diega.

2022 SUPERCROS SAN DIEGO | PLNÉ POKRYTÍ

450 VÝSLEDKY HLAVNÍ UDÁLOSTI // SAN DIEGO SUPERCROSS

Chase Sexton vyhrává svůj první 450 Main Event!

Chase Sexton byl konečně schopen získat své první 450 vítězství v Main Eventu poté, co se chytil startu, minul Marvina Musquina a odtáhl se. Za ním byla spousta chaosu, včetně Jasona Andersona, který prošel balíkem až na druhé místo a pak pomalu klesal zpět kvůli poruše motocyklu. *Justin Barcia byl ukotven o jednu pozici poté, co vyřadil Justina Bogleho, posunul se z 8. na 9.

22 61 Fredrik Noren

Chase Sexton byl na začátku hlavního turnaje 450 v popředí.

Justin Barcia na obvinění.

Jason Anderson byl na plynu, vyřadil Kena Roczena v zatáčce po výkřiku, což vypadalo jako nehoda, a na stejném místě předjel Eli Tomaca.

450 VÝSLEDKŮ LCQ // SAN DIEGO SUPERCROSS

Adam Cianciarulo vynechá hlavní událost San Diego Supercross.

Překvapivě poté, co Adam Cianciarulo vypadl ve svém závodě Heat, se do LCQ nezařadil. V LCQ také chybí Joey Savatgy po jeho první havárii v zatáčce s Plessingerem. Joey i Adam jsou po zranění. Kyle Chisholm se dostal předčasně a jel hladký závod, aby vyhrál. Po svém drsném LCQ minulý víkend prošel Ryan Breece tentokrát bezpečně na druhém místě. Freddie Noren byl třetí a Josh Hill čtvrtý, ale Noren po výkřikech vyklouzl a klesl zpět na čtvrté místo. Pak Alex Ray viděl příležitost a pokusil se střemhlavým bombardováním Freddieho, ale narazil do zadního kola Norena a tvrdě spadl. Noren nějak zůstal na dvou kolech a obsadil poslední přestupní místo do Main eventu.

Jason Anderson vyhrál Heat 2!

Ve druhém závodě Heat se nashromáždila první zatáčka s Aaronem Plessingerem na vrcholu Joeyho Savatgyho. Joey se nemohl vrátit do závodu, protože jeho přední kolo bylo zablokované po havárii, kulhal z trati a ošetřoval si koleno, které už bylo zraněné. Alex Martin získal holeshot na své ClubMX Yamaze a vedl první kolo a půl, dokud se do něj nedostal Jason Anderson. Jason jel hladký závod, aby vyhrál, zatímco Eli Tomac tvrdě bojoval s Justinem Barciou a proplížil se kolem něj v zatáčce po sekci křiku. Chase Sexton byl pohřben ve smečce brzy, ale v posledních kolech dohnal Barciu a Tomaca.