VIDEO SHRNUTÍ NÁRODNÍHO MOTOCROSU 2022 WASHOUGAL: „JAKO LÍBAT SVOU SESTRU“

Spor Tomac versus Sexton bar-to-bar pokračoval na Washougalském motokrosu. Dva přední závodníci národního motokrosového šampionátu AMA 2022 v roce 450 měli mezeru mezi svými pronásledovateli a pustili se do závodů od nosu k patě na dvě dlouhé motorky. A nakonec to vedlo k remíze 450-5 a 364-359, přičemž Sexton vyhrál gumový zápas ve druhé rozjížďce a byl prohlášen za oficiálního vítěze Washougalského motokrosu, ale Chased nezískal žádné body (a Eli neztratil žádné bodů) v honbě za titulem 21. Bylo to jako líbat svou sestru. Se čtyřmi závody do konce vede Tomac před Sextonem o 20 bodů (XNUMX ku XNUMX). Los Washougal nechal fanoušky motokrosu slintat nad tím, co se stane o nadcházejícím víkendu. O nadcházejícím ani příštím víkendu se bohužel nic nestane. Ve skutečnosti si AMA Nationals dají XNUMXdenní přestávku v akci až do příštího národního motokrosu XNUMX. srpna. Intenzivní souboj mezi Tomacem a Sextonem se musí zastavit, aby národní promotéři mohli na pár týdnů odejít od Loretty Lynn. amatérské závody. Jak bzukot zabít!

Mezitím ve třídě 250 Jett Lawrence znovu vyhrál, ale tentokrát bez vítězství v moto. A zda vedoucí 250 bodů vůbec vyhraje, nebylo rozhodnuto, dokud nepadla šachovnicová vlajka – protože Jettův bratr Hunter vyhrál první moto a ve druhém závodě byl čtvrtý. Pokud by Hunter v závěrečných kolech předjel závodníka na třetím místě Jo Shimodu, jeho 1-3 by porazilo 2-2 jeho bratra (ne v reálném světě, ale v matematickém kouzlení bodů AMA). Ale Hunter nemohl dostat Jo a Jett vyhrál 2-2. Je třeba poznamenat, že třída 250 je prolezlá zraněními do té míry, že tři jezdci stále v první desítce na 250 bodech nebyli ani na kole ve Washougalu (Levi Kitchen Michael Mosiman a Stilez Robertson). To umožnilo Maxi Vohlandovi poskočit až na sedmé místo v průběžném pořadí s pátým místem.