450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODU | 2021 BUDDS CREEK NÁRODNÍ

Prvotřídní třída se dostala do krásného Mechanicsville v Marylandu, jen půl hodiny od hlavního města našeho národa. Trať byla na začátku dne docela mokrá, ale naštěstí vyšlo slunce a začalo špínu trochu vylepšovat. Bohužel pro třídu 450, třída 250 zanechala spoustu vyjetých kolejí pro první moto tohoto dne. V kvalifikaci to byl Ken Roczen, který byl nejrychlejší v první třídě, když Dylan Ferrandis obsadil druhé místo poté, co na samém konci kvalifikace došlo k přetržení řetězu. Nakonec Ken Roczen a Dylan Ferrandis šli 450-2 a 1-1 s celkovým vítězstvím Francouze. Přejděte dolů a najděte výsledky našich oblíbených jezdců z Budds Creek.

2021 NÁRODNÍ BUDDY CREEK | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Trevora Nelsona

450 VÝSLEDKY CELKOVÉHO MÍSTA

Dylan a zbytek 5 nejlepších ve třídě 450 odjeli některá ze svých nejrychlejších kol ve druhém motocyklu, přestože trať byla v průběhu dne v nejvíce zatlučeném stavu.

Ken Roczen se ve druhé jízdě protlačil za Cooperem Webbem na holehot a Dylan Ferrandis se hnal na třetí místo. Bitva o třetí místo následovala, když Chase Sexton uzavřel vzdálenost na Dylana Ferrandise a nakonec se stal úspěšným v jedné z mnoha těsných zatáček. Chase Sexton byl na topení, když se také dostal na druhé místo a porazil Cooper Webba jedním z válečků. Cooper Webb propadl smečkou, když se Dylan a Eli prodrali kolem šampiona Supercrossu 2021.

V polovině závodu už vedoucí klesli na kolo. Chase Sexton, týmový kolega Kena Roczena, se nezdál příliš znepokojen týmovou taktikou zadržování Dylana Ferrandise, když Chase vyplnil mezeru na 94. Chase však málem vyletěl z trati v sekci válečků a v závodě přišel o místo Dylan Ferrandis ale stále závodil těsně před Eli Tomacem. Eli prošla vnější stranou jednoho z kopců a posadila se na třetí místo.

Když zbývalo devět minut, Dylan udělal přihrávku na Kena, protože trať se stala extrémně technickou. Dylan by šel vyhrát druhou moto.

42 800 Jace Kessler 37

Eli Tomac udržoval jízdu Kena Roczena poctivou, protože po celý závod byl za 94.

VÝSLEDKY MOTO 450 RACE

Dylan Ferrandis při cestě ze sedmého místa předvedl spoustu působivých přihrávek.

Cooper Webb pořídil holeshot, na druhém seděl Eli Tomac a na třetím Ken Roczen. V prvních několika zatáčkách Ken předal Elimu a nakonec Cooperovi. Eli začal jezdit na Cooperově zadním blatníku, zatímco Chase Sexton dohnal bitvu o vteřinu. Christian Craig měl start na začátku závodu a měl by zbýt další velký asi 25 minut, který byl vypuštěn mimo trať. Naštěstí pro Craiga nastoupily jeho kočičí reflexy, sesedly ze vzduchu, přistály na nohou a vyvalily ho.

Eli nakonec udělala přihrávku na druhé místo a Chase jej následoval, oba prošli Cooperem. O jednu zatáčku později poté, co Chase udělal přihrávku na Coopera, vletěl do další zatáčky a udělal postupnou přihrávku na Tomaca. Ken Roczen jel neuvěřitelně rychle, protože jeho náskok narostl na více než 7.5 sekundy. V polovině závodu však Chase Sexton mezeru uzavřel. Vzhledem k jednokolejné povaze tratě bylo pro přední běžce extrémně obtížné zvládnout kolo.

Dylan udělal přihrávku na druhé místo a zbývaly mu jen 3 kola, protože Chase Sexton a francouzský muž se hnali nahoru a dolů po druhé straně Henry Hill.