450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODU | 2021 UNADILLA NÁRODNÍ

Po několikatýdenní přestávce jsme zpět u závodů, protože sezóna 2021 začíná znovu v Unadilla National 2021. V kvalifikaci jsme viděli, jak Ken Roczen chytil nejrychlejší kvalifikační čas překvapivým výkonem Aarona Plessingera a získal druhý nejrychlejší kvalifikační čas. Bodový lídr Dylan Ferrandis se kvalifikoval ne příliš vzadu, seděl na pátém místě, ale jsme zvědaví, jestli rozšíří svůj značný náskok 47 bodů, nebo jestli to bude závod, Ken Roczen začíná tuto mezeru uzavírat.

Přejděte dolů, protože hlásíme všechny akce LIVE z New Berlína v New Yorku pro závody.

2021 UNADILLA NATIONAL PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Trevor Nelson

450 VÝSLEDKY CELKOVÉHO MÍSTA

Zajímavé je, že Dylan jel dobře na obou motech, ale vypadl z vůdců.

Chase Sexton byl první přes linii holehot s mnohem větším úspěchem než první moto. Na druhém a třetím místě se proháněli Cooper Webb a Ken Roczen. Bodový lídr Dylan Ferrandis na čtvrtém místě nezůstal pozadu a už začal mezeru uzavírat. Ken se prodral kolem Coopera Webba o druhé místo a Ferrandis byl na Webbově zadním blatníku do konce prvního kola. O půl kola později Dylan udělal přihrávku na třetí místo, zatímco Marvin Musquin, který seděl na pátém místě, začal pracovat také za Webbem.

Zbývalo 20 minut a Ken Roczen předal Chase Sextonovi první místo. Ken Roczen nakonec vyhrál závod a vzal kombinézu, zatímco jeho týmový kolega by přistál na druhém místě.

43 7 Aaron Plessinger 38

Chase Sexton by měl vykoupení jízdu ve druhém motocyklu poté, co měl v prvním motocyklu ošklivou nehodu.

VÝSLEDKY MOTO 450 RACE

Aaron nenechal Kena Roczena opustit zrak, protože číslo 7 bylo jediné, které dokázalo držet krok až do obrovské havárie.

Ken Roczen popadl holehot, ale bohužel pro svého týmového kolegu by Chase Sexton při překročení čáry holehot dosáhl highside a byl vyhozen z kola. Aaron Plessinger začal skvěle, když pronásledoval Kena Roczena na druhém místě, zatímco další člen posádky Star Yamaha Dylan Ferrandis běžel na třetím místě. Na čtvrtém místě se umístil Justin Bogle s pátým šampionem Supercross Cooperem Webbem. Zajímavé však je, že balíček byl velkoryse rozložen, protože třída 450 je obvykle vidět na blatnících toho druhého po celý závod.

Ve 23 minutách uzavřel Aaron Plessinger mezeru na Roczena na necelou sekundu. Zpátky na pátém místě se Marvin Musquin pohyboval a seděl na osmém místě jen o kolo dříve. Dalším působivým comebackem byl třiadvacátý Chase Sexton, který začal svou havárii od začátku vykoupit a nyní seděl na 23. místě. To vše poté, co Chase po první zatáčce doslova ležel na zemi.

Na půli cesty se vedoucí skutečně vzdálili od Ferrandise, protože náskok na třetím místě narostl na více než 12 sekund. Jeden jezdec, který se neodtrhl od soutěže, byl Eli Tomac, který mu nyní Marvin Musquin dýchal na krk. Bohužel, Aaron Plessinger měl bizarní havárii, která se opakovala po desce stolu. Kolo bylo neuvěřitelně rozbité a zadní konec směřoval do vzduchu. Ken Roczen by nakonec vyhrál závod a Dylan Ferrandis by byl druhý.