AUSTIN FORKNER TALKS O ST. LOUIS SUPERKRO, JEJICH ZRANĚNÍ A CHYBY

V St. Louis, jezdec Monster Energy Pro Circuit Kawasaki, Austin Forkner zvedl místo, kde loni skončil a vyhrál svůj první závod roku 2020 na St. Louis Supercross. Tím se rodák Missouri také posunul na druhé místo v bodech šampionátu. V zákulisí jsme si promluvili s Forknerem o jeho vítězství a průlomové sezóně 2019, než ho zranění odvedlo.

JIM KIMBALL

ZPŮSOB ZÍSKEJTE, ZÍSKEJTE PRVNÍ VÍTĚZ V ROCE 2020 A NA VAŠE HOME RACE! Ano, toto je moje rasa z domovského státu. Jsem původně z této oblasti, takže to byl závod v kbelíku. Závodil jsem to jednou, ale nedostal jsem to. Hodně jsem vedl závod, ale nakonec jsem nevyhrál, takže jsem byl rád, že jsem to udělal tady. Byl to druhý závod série 2020, takže jsem rád, že se mohu od minulého víkendu odrazit a že nejsem největší závod, takže jsem šťastný.

ZOBRAZIL jsem Z VÁS Z VELIKOSTI VÍCE, ALE JAK SE ZÍSKAL DOKONČENÍ? Je to dobrý pocit a to ukazuje, že začátky jsou důležité. Věděl jsem, že začátek dnešní trati bude důležitý. Dostal jsem slušnou malou mezeru a kdykoli se dostanete na tuto pozici, začnete trochu přemýšlet, a to je to, co jsem začal dělat jako na půl cesty. Začal jsem o tom příliš přemýšlet, zejména od minulého víkendu, který nebyl největším závodem. Právě jsem si řekl: „nedělej opakování minulého víkendu“. Trochu jsem se utáhl, ale pak jsem se uvolnil více ke konci. To je to, s čím se musíte vypořádat, kdykoli vyrazíte a vedete každé kolo; prostě musíte umlčet nadměrné věci.

Minulý rok jsem byl více dominantní, než jsem očekával, nebo než to, co si myslím, že někdo očekával.

POSLEDNÍ ROK SE HLEDÁ, ŽE SE VAŠE ČAS ZÍSKÁ 250 MISTROVSTVÍ SUPERKRO. VYDALI SE DOMINANTNÍM GUYEM ve své třídě; SOUHLASÍŠ? Ano, bylo dobré tam být, protože tohle je teď můj čtvrtý rok profesionality. 2019 byl můj první poněkud dominantní rok jako profesionál, a kde jsem si myslel, že bych měl být, protože jsem byl amatérem přicházejícím do profesionálů. Byl jsem tam, kde jsem si myslel, že můžu být a kde bych měl být. Také to myslel tým. Takže bylo dobré se tam v loňském roce dostat. Minulý rok jsem byl více dominantní, než jsem očekával, nebo než to, co si myslím, že někdo očekával. Byl to rozhodně zlomový rok a nad moje očekávání. Je zřejmé, že to bude těžké na vrchol, ale budu dělat vše, co mohu, abych tak učinil. Celkově byl minulý rok jen dobrý rok, když jsem věděl, že mohu být tím chlapem a mohu to udělat.

BÝT ODDĚLENOST Z RACING HURTS VÁŠ VNITŘNÍ SEZÓNU, ALE NENÍ POMÁHAJÍ VAŠE KARIÉRY? Ano, v tomto sportu saje kdykoli rok volno. To byla celá venkovní řada a poslední dvě nebo tři kola Supercrossu. Ale téměř každý profesionál tam byl předtím, kdykoli si uděláš rameno, koleno nebo něco podobného, ​​budeš mít dlouhou volno. Je to sát, když musíte vzít tak dlouho pryč, ale je to jen jeho část. Dalo by se o tom zdůraznit a pravděpodobně se vrhnout do díry, která přemýšlí „co zbytek mé kariéry? A co 450? “ Ale když to děláte, nemyslíte na zlepšení. Jen jsem se snažil soustředit na to, abych si vylepšil koleno a snažil se udržet svou důvěru. Snažil jsem se udržet dobré myšlení, které jsem měl po minulém roce, a přivést ho do tohoto roku.

PORUŠILI SE, ŽE ZÍSKÁTE ZTRÁTU ŽÁDNÉHO ZÁVODU, KDYŽ SE NÁVRAT NA ZÁVODY ANAHEIM 1? Začal jsem na A1 ne moc dobře. Během tréninku a dokonce i závodu s teplem jsem byl trochu mimo. Možná to byly nervy nebo nervozita. Byl to samozřejmě můj první závod zpět a celý den jsem byl jen nervózní. Ale později v hlavní jsem jel dobře. Mám pocit, že bych ten závod vyhrál, kdybych neudělal chybu, když narazil do tvrdé krabice. Přál bych si, abych to očividně dokončil a vyhrál, ale i tak to byl pro mě dobrý závod. Cítil jsem se jako „hej, tohle mám pořád.“

Supercross Anaheim 2020 22020 supercrossAnaheimAnaheim 2AUSTIN FORKNERpro obvod kawasakiSUPERCROSS