DAYTONA SUPERCROS | 2018 HIGHLIGHTS

2019 DENTONA SUPERKRO | PLNÉ POKRYTÍ

S desátým kolem sezóny 2019 Monster Energy Supercross se rychle blížili, chtěli jsme se ohlédnout za loňským dnem Daytona Supercross, abychom si vzpomněli na veškeré šílenství, které pokračovalo. V 450 hlavní události Eli Tomac havaroval v prvním kole a přišel z 22. místa na 2. místo, pouhých 4.5 sekundy za prvním vítězem Justin Brayton. Ve věku 33 let se Justin Brayton stal nejstarším jezdcem, který vyhrál 450 hlavní turnaj Supercross. Pro Justina to byl obrovský úspěch a zdálo se, že celý průmysl byl šťastný, když viděl, jak vyhrál.

V 250 hlavních událostech to bylo Jordon Smith kdo chytil výhru, Jeremy Martin skončil druhý s Austin Forkner třetí a Zach Osborne Čtvrtý. Forknerovo pódium v ​​Daytoně mu dalo dost bodů, aby uvázal Zacha Osborna za body vedoucí do St. Louis a protože Austin měl více vítězství, rozhodčí odešel z Missouri k mladšímu.

Supercross Daytona 20192019 supercrossDaytona Beach na FloriděDaytona mezinárodní plochodrážníšpinavé kolomotokrosSUPERCROSS