DEAN WILSON VYHRAJE REM: GIANT PHOTO GALLERY

Fotografie: Debbie Tamietti, Dan Alamangos, Jody Weisel a Rich Stuelke

Pro zvětšení klikněte na obrázky

Dean Wilson přišel do REM, aby vyzkoušel svá nová kolena, než se za dva týdny vrátí k AMA Nationals. Vyhrál nejen 450 třídy Pro, ale REM ho nechal závodit druhou nezařazenou třídu, aby se mohl dostat do čtyř tvrdých motocyklů.

Asi největším překvapením bylo, že Dennis Stapleton z MXA zahrál první motocykl 450 Pro na tovární edici MXA před továrním motocyklem Wilsona. Co pohánělo Stapleton 450SXF? Tělo škrticí klapky Genius pro výzkum a vývoj. Dennis by vyhrál třídu Vet Pro a Wilson by po odeslání s Dennisem pokračoval veselou cestou.

Dominic DeSimone (595) použil 3-2 na druhé místo ve třídě 450 Pro. Zde zkontroluje svých šest, ale vypadá to spíše jako jeho 3.

Trevor Stewart 2-3 se dostal na druhé místo celkově ve třídě 450 Pro od De Simone's 3-2.

Brazilský Vinnie Angelini chtěl skrýt soutěž do země, ale v tomto případě vyhrál. Vinnie se zotavil a vyhrál 450 Intermediate.

Vítěz tohoto týdne v soutěži „Greg Groom Creative Line Award“ získal Tristian Higgins (411), který tento roh tolikrát prořezal, takže jsme ztratili počet. Nebylo to tím, že by to rozřezal, aby získal půdu, protože nikoho nezachytil. Prostě nemohl zůstat na trati.

John Basher (86) MXA se vzdává svého milovaného Yamaha YZ125, a tak přišel do Glen Helen, aby to ještě jednou závodil. John bude v čele MXA's East Coast Division od příštího měsíce, ale chtěl si konečně závodit se svými kamarády v REM.

Jako vždy, Jody Weisel (62) závodil v každém motocyklu s jiným kolem - první na Honda CRF2016 v roce 450 a druhý na KTM 2016SXF v roce 450. Byl jedním ze čtyř testovacích jezdců MXA, kteří během dne vyměnili kola.

Gang MXA strávil ve čtvrtek celý den testováním setů v Glen Helen na modelech RM-Z2016, YZ450F, 450SXF, KTM 450SX a Honda CRF125 z roku 450, poté v sobotu přijel závodit na REM. Stapleton testoval mapy s Deanem Dickensonem z výzkumu a vývoje.

To je úžasná fotka. Na levé straně je Terry Varner, který před šesti měsíci šel do boxů v jámách. Terry měl štěstí, že závodník Rick Parker (vpravo) byl na trati. Parker, hasič, skočil dovnitř, aby dal CPR Varnerovi, zatímco posádka sanitky ho pětkrát šokovala. Varner vlastně zemřel, ale byl přiveden zpět k životu na cestě do nemocnice. Parker s ním zůstal od chvíle, kdy se zhroutil, až byl v pohotovosti. Tento týden byl závod poprvé, kdy byli na stejném závodě. Všimněte si čtyřnásobné bypassové jizvy na Terryho hrudi.

Bob Rutten z AME Grips vyhrál závod přes 60 expertů. S 20 více než 60 jezdci na bráně v REM tento týden měl Rutten plné ruce s první desítkou Will Harper (2-2), John Alden (4-3), Ken Ehlers (5-4), Mic Rodgers (7-5), Mitch Evans (6-6), Mike Marion (3-9), Lyle Sweeter (8-7), Kent Reed (9-10) a Bill Maxim (13-8).

Důkaz pozitivního, že nepotřebujete nové kolo, abyste byli úspěšní. Josh Fout (26) závodil se svou starou Hondou CRF250 na celkovém druhém místě ve třídě 250 začátečníků.

Pete Vetrano dělá svůj trik s volným stylem. Říká se tomu „jedna ruka šest palců od mřížek.“ Pete byl na druhém místě mezi více než 40 nováčky a 7. mezi více než 50 meziprodukty.

REM je vždy plný zahraničních jezdců. Tento týden přišli Ryusei Itsuka (nahoře) a Kai Okumura z Japonska a připojili se k nim jezdci ze Švédska, Kuvajtu, Austrálie, Anglie, Ruska, Holandska, Mexika a Irska. A to nepočítá skotského Deana Wilsona.

Pokud Maxx Murphy (256) nezná jeden z tajných zkratek Grega Grooma, má to všechno zmatené.

Irský David O'Connor (30) a hollywoodský kaskadér Pasha Afshar (7) bojují za pokoj ve třídě Vet Novice. O'Connor by skončil celkově na druhém místě s vítězem 3-2 za vítězem Steve Lindwallem.

Hollywoodský kaskadér Will Harper (7) přišel domů ze šesti měsíců v Austrálii, kde pracoval na „Pirate of the Carribean 5“, aby závodil se svými kamarády. Pozdravili ho s otevřenou náručí, když Phil Dowell (23) a Steve Pfaff (612) říkají ahoj s nějakým agresivním jezdením.

Pokud si myslíte, že rána, kterou Randy Skinner poskakuje, je špatná, podívejte se dopředu na tu, která fouká nohy Dan Alamangose ​​z jeho kolíků.

Z nějakého důvodu závodníci REM rádi létají ve formaci. Tento styl fotografie byste mohli fotografovat prakticky v každé moto. Tady, Val Tamietti (31), Ron Shuler (33), Mark Hall (62) a Randy Skinner (52) zametají ... co jiného, ​​zametač ve třídě expertů nad 50 let

Jako slavnostní pocta MXA's Feet Minert, která ve čtvrtek oslavila své 84. narozeniny, byla vytištěna trička BSA, která ctí vítěze Grand Prix Cataliny a jezdce továrny BSA. Foto: Rich Stuelke

Přání k narozeninám. Foto: Rich Stuelke

Tom White (52) vede Bill Seifert (37). Spolu s Jody Weiselem se zapojili do celkového souboje, aby se dostali do top 10 ve třídě expertů nad 60 let. Nakonec Jody šel 11-12, Bill 10-14 a Tom 14-11, a žádný z nich se nedostal do top 10, když trojnásobný mistr světa přes 60 let Bill Maxim obsadil desáté místo s 13-8.

Jon Ortner (65) vyhrál třídu Elite Over-50 na MXA 2016 Yamaha YZ450F. Jak to udělal? Někdo mu navrhl, že by snad mohl stisknout Yamaha úplně nové ovládací tlačítko pro spuštění druhé motocyklů. REM má konkrétní začátek. Ortner přešel 2-1 na 1-2: Ian Fitz-Gibbon.

Dave Eropkin (811) vede 50. místa s Ianem Fitz-Gibbonem (21) a Ronem Shulerem (33). Věřte tomu nebo ne, jezdec, který by nakonec získal celkové vítězství v této třídě, Jon Ortner (65), je modrý Yamaha v zadní části dlouhé linie conga. To byl moto, než zjistil, že YZ2016F 450 má kontrolu nad startem pro konkrétní start. Foto: Rich Stuelke

Rich Stuelke byl Princip střední školy, ale po odchodu do důchodu si myslel, že by chtěl být motocyklovým závodníkem. Teď je.

Více informací o REM naleznete na www.remsatmx.com. REM bude závodit dalších sedm víkendů bez přestávky.

bob ruttendan alamangosděkan Wililsondebbi tamiettiDENNIS STAPLETONGlen Helenhondajody weisleJOHN BASHERKTMMIC RODGERSmotokrosmotokrosová akcemxarem glen helenrem motokrosbohatý stuelkeSUZUKIval tamiettiZÍSKEJTEyamaha