KYOSHI BECKER'S REM GLEN HELEN MOTOCROS FOTOGALERIE

Justin Jones (42) dělí druhé 450 motocyklů

Tento prudký kopec o 180 stupňů způsobil na smečce celý den zmatek. Zde začíná Dan Alamangos (192) ztrácet kontrolu nad tím, jak se Pete Murray (7) a Brian Friday stlačují zevnitř.

Dan blokuje trať, když se Ray Poltack a Mike Monaghan (zcela vlevo) zavěsili při nehodě Aussie.

Jon Ortner (10) skončil třetí ve třídě Elite nad 50 let. Třída Elite nad 50 je nad expertkou Over-50 v pořadí klování a byla zahájena jako místo pro bývalé profesionály AMA pro závod bez porážky běžných expertů nad 50 let.

Luther French (2) zamíří do zadní části trati. Z tohoto pohledu můžete pozorovat neustálé změny výšky REM od počáteční čáry (která je v levém horním rohu fotografie skladby).

Novozélandský James Lavender (328) byl třetím v expertech na více než 40 let. Tato třída byla velmi mezinárodní, protože první tři byli z Jižní Afriky, Holandska a Nového Zélandu.

Ralf Schmidt je nizozemský dovozce motocyklů TM, ale před pár lety začal jezdit na dovolenou v Americe a závodit v REM. Předal nizozemský sklad svým zaměstnancům a stal se americkým distributorem TM - nyní závodí v REM každý týden.

Brazilský Pedro Henrique (970) se umístil 2-3 ve třídě 250 Pro na celkově třetím místě.

Dane Hart (55) získá cenné ponaučení o tom, proč byste neměli tahat nohama za sebou v těsných zatáčkách. Vyhnul se zranění a vyhrál třídu 250 začátečníků.

Tom Holmes (510) a Kent Reed (491) bojují o pozici ve třídě Inter-60. Holmes vyhrál s 1-2 skóre, zatímco Reed byl 6. s 5-4.

Kaskadér a herec Bryan Friday dostal nové kolo a nové oblečení a přestěhoval se do nové třídy. Bryan byl na 6. místě mezi experty nad 50 let.

Kevin Montgomery vyhrál první motocykl Over-50 Experts, ale padl na druhé moto a jeho 1-7 ho nechal na pátém místě.

RJ Wageman dostal špatný start v motocyklu dva, spadl a vyšplhal se zpět na sekundu, ale do té doby si Justiin Jones vybudoval příliš velký náskok překonání.

Val Tamietti (31), který vyhrál desku REM číslo jedna s více než 20 výhrami, je v roce 2018 stejným tempem.

Randel Fout (68) přišel ze zadní části smečky, aby chytil Val Tamiettiho v posledním kole druhého motocyklu přes 60 expertů, aby padl v dalším rohu. Fout závodil pouze s druhou motorkou Over-60s, ale běžel první motorkou Over-50 Experts. Je to renesanční muž.

Norský Aleksander Klock (63) se ve třídě 4 Pro zúčastnil 4-450.

Justin Jones je ve svém volném čase gongem na vysoké a závodní Baja, seriál Big Six offroad a WORCS..

Randel Fout může být renesanční muž, ale měl trochu potíže s MXA Kawasaki KX250F v prvním Over-50 Expert moto.

Britský jezdec Tony Parsons vyhrál třídu Over-65 s 2-1 nad 1-2 Švédem Larsem Larssonem.

Willy Simons, Jr., vyhrál 250 Pro.

John Bosanko byl přemístěn z více než 60 meziproduktů na více než 60 odborníků. Šel 5-5, aby skončil v přední třetině velmi velké třídy.

Jon Ortner se dobře podívá na další kopec, na který musí stoupat.

aleksander klockdan alamangosGlenlen Helen RacewayJames LavendaerJustin Joneskysohi beckerpedro henriquerj wagemanRalf Schmidtrem motokrosrem motoktossval tamietti