MIKE ALESSI OPĚT VELKÉ VÍTĚZÍ! VÝSLEDKY SVĚTOVÉHO MISTROVSTVÍ VET 2021 DEN #1 PRO VÝSLEDKY

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2021 | DEN #1 PRO VÝSLEDKY

První den závodění na Mistrovství světa veterinářů Dubya USA 2021 je v knihách a ačkoli jsme unavení z dlouhého dne závodění a natáčení fotek a videí, chtěli jsme zveřejnit výsledky z tříd Pro z prvního dne v Glen Helen. . Níže naleznete výsledky Pasha 125 Open 30+, 40+ Pro, 50+ Pro a třídu 25+ Expert.

Trať Glena Helena byla drsná jako vždy, dokonce i Mike Alessi si myslel, že je to jedna z nejdrsnějších, na které jezdil od Pro Nationals (viz naše facebookové video s Mikem níže). Nedělní závody budou zahrnovat mnoho tříd, které závodily v sobotu, kromě tříd Pro budou vyměněny. Místo Pasha 30+, 40+ Pro a 50+ Pro budeme mít 30+ Pro a Pasha 125 Open 50+ Pro.

Podívejte se na @MotocrossActionMag příběh na instagramu pro další aktualizace ze sobotních a nedělních závodů.

Mike Alessi si za vítězství v závodě Pasha 2800 Open 125+ odnesl 30 100 $ v peněžence a navíc XNUMX $ za každý ze svých dvou holeshotů.

ROZHOVOR MIKE ALESSI – VIA FACEBOOKOVÝ KANÁL MXA

Mike Alessi vede třídu Pasha 125 Pro před Jasonem Potterem a Dominicem Desimone.

Jason Potter závodil s MXA 2022 KTM 150SX na třetí místo a 1000 $ v závodě Pasha 30+ 125.

Dominic Desimone (595) a Jason Potter (32) tvrdě bojovali v první jízdě Pasha 125.

Přehled spodní části závodní dráhy Glen Helen – zbytek trati je posazen na vrcholcích velkých kopců. Fotografie: Dan Alamangos

NAD 40: První den Mistrovství světa veterinářů Dubya 2021 je za námi a nepřišel s žádným překvapením, protože vítězové profesionálů nad 40 let a profesionálů nad 50 let byli stejní jako v loňském roce. Třída nad 40 let zaznamenala značný nedostatek návštěvnosti, zejména v závodě, který měl 972 účastníků. Třída nad 40 let mohla shromáždit pouze 9 finalistů. Kris Keefer šel 1-1, Travis Preston (bývalý mistr světa nad 30 let v roce 2013) 2-2, zatímco Mark Tilley z Dirt Bike skončil na třetím 4-3. Rakouský jezdec KTM Michael Staufer s 3-4 remizoval Tilleyho 4-3, ale lepší druhá moto dala poslední krok na pódium Tilleymu.

Kris Keefer porazil Travise Prestona (11) pro šampionát nad 40 let. Fotografie: Dan Alamangos

Nějaký masakr od prvního dne.

Keefer a Preston dostali rozhovor s Grantem Langstonem, který byl hlasatelem World Vet.

Pódium nad 40 let, Kris Keefer, Travis Preston a Mark Tilley.

9. Jason Miskell (Kaw)…9-13

Kurt Nicoll (2) má sice přes padesát, ale nejezdí tak. Odklikává bezchybná kola a je skvělý v průjezdu provozem. Fotografie: Dan Alamangos

Billy Mercier před druhou motohavárií. Fotografie Debbi Tamietti

NAD 50: Každý následovník World Vet očekával mega zúčtování mezi Billy Joe Mercierem a Kurtem Nicollem. Mercier vyhrál všechny místní závody SoCal Over-50 Expert/Pro (od ladění 50 let minulý měsíc) a Kurt se vyhýbal jakékoli přímé konkurenci proti němu a čekal na světového veterináře. Když brána klesla, dva okamžitě šli dopředu, ale Kurt byl příliš silný, a když se první moto rozběhla, Mercier klesl zpět na bezpečné a zdravé druhé místo. Druhá moto skončila zklamáním, když Mercier tvrdě havaroval a byl nucen dojet na 20. místě. Nicoll šel svou šťastnou cestou na své páté mistrovství světa veterinářů (čtyři ve třídě Pro nad 50 let).

Jeff Matiaševič (11) stále závodí na Kawasakis. Chicken dotáhl svůj KX450 na celkové čtvrté místo ve třídě nad 50 let. Fotografie: Dan Alamangos

Kevin Barda na plyn.

Vítězové nad 50 let, Kurt Nicoll, Ty Davis a Kevin Barda.

10. Billy Mercier (KTM)… 2-20

Josh Mosiman z MXA ovládl obě moto třídy expertů nad 25 let. Fotografie: Dan Alamangos

NAD 25: Tým MXA přihlásil tři testovací jezdce do třídy Expert nad 25 let a skončil s výsledkem jeden-dva-devět, přičemž Josh Mosiman snadno vyhrál obě motorky (k tomu vítězství ve 450 Pro na stejné trati minulý týden na Octobercross World Veterinářský zahřívací závod). Havajec Brian Medeiros dobře odstartoval na Suzuki RM-Z450 MXA a proměnil je na druhé místo celkově s konzistentním skóre 3-3. Battle Grounds, Washington's, Mason Wharton byl druhý v první rozjížďce, ale skončil 7. ve druhé sloce a skončil celkově pátý, zatímco Blayne Thompson dal dohromady 14-2 dny a nechal zklamaný 10. místo.

Testovací jezdec MXA Brian Medeiros z něj v Glen Helen udělal MXA jedna-dva třídy expertů nad 25 let.

Josh Mosiman (12) se vyhýbá havárii v první zatáčce ve 25+ moto 2.

10. Blayne Thompson (Hus)…14-2

PASHA 125 PRO: Bylo předem jasné, že Mike Alessi vyhraje první cenu 2500 $ za to, že se zúčastní závodu Over-30 125 Pasha Pro. Aby Alessi prohrál, vyžadovalo by to zázrak nebo šílenou louži bahna. A zatímco Dennis Stapleton vloni porazil Mikea Alessiho, díky Mikově špatné volbě lajny ve druhé zatáčce blátivé trati, letos nedošlo k žádným chybám, protože Mike šel 1-1 před 3-2 Seana Colliera a 2 Jasona Pottera. -4. Dominic Desimone mohl být na stupních vítězů, ale byl zachycen videem za přeříznutí trati v první jízdě a byl potrestán dvěma body za přestupek. Alessi vydělal 2500 dolarů, Collier 2500 dolarů a Potter 1500 dolarů.

Mike Alessi vyhrál Pasha 125 Open s obrovským náskokem. Tady Mike bojuje se svým utržením. Fotografie: Dan Alamangos

Sean Collier byl druhý za Mikem Alessim v závodě Over-30 Pasha 125 Pro. Závod Over-50 125 Pro je v neděli. Fotografie: Debbi Tamietti

10. Will Hansen (KTM)…10-19

Nedělní závod rozhodne o premiérovém Mistrovství světa nad 30 let (minulý rok vyhrál Mike Alessi) – spolu s nad 60 (Pete Murray je současný šampion nad 60 let), nad 70 let (Ike DeJager vyhrál v roce 2020) a nad -80 světových titulů (bývalý šampion nad 60 let a nad 70 let Lar Larsson je favoritem kurzu).

Pro více výsledků z mistrovství světa veterinářů klikněte zde.

Flotila Motocross Action byla v pátek pěkná. Motocykly zažily svůj spravedlivý podíl zneužívání v den 1.

MXA 2022 GasGas MC 450F.

Doug Dubach se objevil s ortopedickou botou na levé noze. Fotografie: Debbi Tamietti

I když o hodinu později byl venku na trati s jinou botou. Foto: DDebbi Tamietti

Masivní transparent World Vet za startovní čárou.

Zůstaňte naladěni na výsledky druhého dne, videa a další obsah od World Vet na našem webu Instagram a webové stránky.

Mistrovství světa v roce 2021Glen HelenMike AlessimotokrosmxavýsledkyVeterinář NationalSVĚT VET