Jezdec: Josh Hanson
Rok: 2010

SVĚTLOMĚR DVOJSTROJŮ: MICHAEL FRASER'S 1995 KAWASAKI KX250

Obnovena 1996 Kawasaki KX250.

"Moje kolo je model Kawasaki KX1995 z roku 250, který jsem koupil za 1500 2016 $ a obnovil jsem ho v létě roku XNUMX. Kolo jsem úplně rozložil a vše od základu vyměnil nebo zrekonstruoval." Veškerou práci jsem udělal kromě práškového lakování a přestavby zavěšení. “

"Rám a pomocný rám byly pískovány a práškově potaženy práškovou barvou Kawasaki." Kyvné rameno bylo rovněž otryskáno a práškově lakováno šedou barvou kovového děla. Přední a zadní zavěšení bylo profesionálně přestavěno a znovu ventilováno Donny Ellisem Pozastavení pro akce nachází se v Airdrie, Kanada. “

Toto je model, který Mike LaRocco závodil v sezóně Supercross 1995.

„Motor byl přestavěn nahoře a dole a vybaven Potrubí FMF Gold Series a Tlumič FMF. Rovněž byly namontovány nové radiátory a hadice. Grafika, obtisky ve stylu sponzora a potah sedadel byly všechny Evo-Mx.com. Přední a zadní brzdové třmeny a hlavní válce byly přestavěny a také vybaveny novými brzdovými potrubími a Brzdové destičky EBC. Všechna ložiska rámu, řízení a zavěšení byla nahrazena Pivot funguje a Všechny Balls Racing ložiska. “

Nová barva, plasty, řetězy, řetězová kola, trubka a mnoho dalšího, aby tento starý pes znovu vypadal nový.

Různé části:
Řídicí tyče Pro Taper se zámkem Emig V2 na rukojetí a Cycra Racing deflektory na ochranu rukou, řadicí páka kladiva Hammerhead Renthal řetězová kola se zlatým řetězem DID, Boyesen zapalovací kryt, Plasty Acerbis.

Poznámka editora ~Ponechte prosím tato podání. Pokud chcete, aby se vaše kolo objevilo v „Dvoutaktním reflektoru“, pošlete mi prosím e-mail na adresu darylecklundmxa@gmail.com. Jediné, co žádám, je, abyste poskytli rozpis svého kola a podrobný popis stavby. Pošlete také několik fotografií vašeho oře. Odesláním svého kola do „Dvoutaktního reflektoru“ souhlasíte s uvolněním všech vlastnických práv k obrázkům a kopírování do MXA.

VNITŘNÍ TOVÁRNA LAWRENCE'S FACTORY HRC HONDA CRF250

MOTO | Drobnosti

Kdo je tento jezdec a v jakém roce to bylo. Odpověď ve spodní části stránky.

10. KOLO IRONMAN NATIONAL RECAP | Od Ben Bridges

450 SHRNUTÍ

• Tomac jde 2-1 pro své první vítězství v sezóně, což je jeho třetí vítězství v řadě u Ironmana.
  • Tomac má nyní alespoň jednu celkovou výhru po dobu 8 po sobě jdoucích sezón ve třídě 450.
  • Kawasaki nyní získala alespoň 1 vítězství ve třídě 450 po 6 po sobě jdoucích sezón.
  • Tomac je nyní třetí v bodech.

• Tomac má nyní celkem 75 výher v kariéře.
  • Eli Tomac předal Bobovi Hannahovi za 4. místo na výherní listině všech dob motokrosu s 38.

Eli Tomac obsadil Boba Hannaha (na obrázku) za 4. místo v seznamu výher všech dob v motokrosu s 38.

• Již poosmé od roku 8 bylo v sérii 1974 různých vítězů.
  • Ferrandis jde 1-2 celkově na 2. místo. Má 6 moto výher, 5 celkových výher a 10 pódií.
  • Ferrandis má nyní 50bodový náskok a zbývají mu 2 kola.
  • Cooper Webb jde celkově na 4: 3. Je to jeho první pódium v ​​sezóně.
  • Webbovo poslední pódium bylo v Spring Creek v roce 2019, když vyhrál celkově.

• Roczen jde celkově na 3. – 5. Stále je druhý v bodech.
  • Prům. Dokončení do 10. kola - Ferrandis 2.1, Roczen 5.0, Tomac 4.5

250 SHRNUTÍ

• Jett zapíná trysky
  • J. Lawrence si pro své 1. vítězství v sezóně vede 1: 3 a přebírá vedení bodů.

• Nyní má Honda u Ironmana vítězství zády k sobě.
  • Jett Lawrence má 6 moto výher, 3 celková vítězství a 7 pódií.
  • J. Lawrence má 11bodový náskok a zbývají 2 kola.
  • Jo Shimoda je celkově 2-3, což je jeho druhé pódium v ​​sezóně.
  • Shimoda je šestý v bodech, jediný jezdec Pro Circuit Kawi, který v této sezóně dosud dosáhl na stupně vítězů.
  • Když zbývají 2 kola, může tým Pro Circuit Kawasaki přerušit sérii 23 závodů bez vítězství?
  • Justin Cooper jde 4: 4 na 3. místo.

Justin Cooper přišel o bodový náskok.

• Justin Cooper má 10 pódií, 5 moto výher a jedno celkové vítězství, ale nyní je 11 bodů z 1. místa.
  • Jeremy Martin vypadl v moto 1, získal nula bodů a nyní je čtvrtý v bodech. Při nehodě si zlomil zápěstí.
  • Hunter Lawrence se umístil na celkovém 12. místě 9-9, ale předjel Jeremyho Martina na 3. místo v bodech.
  • Průměrné finesy v deseti kolech - Jett Lawrence 3.0, Justin Cooper 3.1, Hunter Lawrence 5.9

PROČ GRANT LANGSTON NEBUDE VYHLÁSIT U IRONMAN NATIONAL

KAWASAKI KLR650 JE ZPĚT

ZTRACENÉ, ALE NEZAPOMENUTÉ | FACTORY VÍTĚZSTVÍ JEFF EMIG 1998 KX250

MXA TESTOVÁNO | 2022 YAMAHA YZ450F

JIM KIMBALL ROZHOVORY RYDER DiFRANCESCO

Pracovní a životní dění mi moc volného času nedává, a tak jsem svůj omezený čas využil k tomu, abych se věnoval svému koníčku sledovat Pro motokros. Obecně nesleduji narůstající amatérskou scénu, ale stejně jako u Adama Cianciarula jsem jméno Ryder DiFrancesco slyšel mnoho let. Šestnáctiletý mladík z Bakersfieldu v Kalifornii už navždy vyhrává závody. Ve skutečnosti loni v roce 16 vyhrál šest ze šesti motos na mistrovství Loretta Lynns, aby převzal cenu AMA pro mladého jezdce roku. Zatímco rok 2020 začal dobře, Ryder vyhrál velké amatérské akce a pokračoval v březnu na RCSX, DiFrancesco utrpěl v květnu zlomeninu stehenní kosti, která mu zabránila v soutěži v Loretta Lynns v roce 2021. Nicméně se mohl vrátit k závodění v Indianě na zahajovací závod „Moto Combine“, kde obsadil kombinézu (Moto Combine je určen k dalšímu rozvoji amatérských jezdců třídy A a B a k ochutnání závodění AMA Pro). Rydera jsme vystopovali, abychom se dozvěděli více.

Autor: JIM KIMBALL

RYDER, JAK SE TOTO VÍTĚ POROVNÁ S VÁŠMI MNOHEM OSTATNÍCH VÝHER? Něco speciálního. Trvalo to projít provozem, aby se to dostalo, takže je to velké. Neděláme dlouhá hesla a dostáváme příležitost závodit před spoustou výrobců, abychom se dokázali. Dobře jezdit před nimi je něco důležitého, takže je to určitě něco zvláštního.

JAK RŮZNĚ BYLE EXTRA PĚT MINUT? Přidání času je dobré. Obvykle děláme jen dvacet minut, takže dvacet pět minut plus dvě kola jsou výzva. Ale připraví nás to na další krok na naší cestě a zlepší nás.

MŮŽETE SI ROZPRÁVAT MINUTU O SVÉ SEZÓNĚ A JAK VAŠE PORUŠENÁ FEMURA DOPADILA 2021? Ovlivnilo to pouze pohřešované Lorety. Očividně jsem letos na jaře vyhrál národní mistrovství. Chyběl jsem Freestone, když jsem tam přistál na hlavě. Zlomená stehenní kost měla obrovský dopad, ale přijít sem a udělat to, co jsem udělal dnes, jít 2-1 a vyhrát celkově je dobré. Bylo dobré si připomenout, že jsem to neztratil. Trochu mi chybělo závodění jen proto, že můžete odjet tolik tréninkových kol, kolik chcete, ale nikdy nemůžete závod opakovat. Přijet sem a udělat to je pro mě zvláštní.

PŮSOBILA PÁSMA VELMI JINAK, NEŽ NA CO JSTE POUŽÍVÁNI? Ano, nikdy předtím jsem na takové velké trati nejel, takže to bylo dobré. Profesionálové se v sérii AMA očividně vydávají na spoustu velkých skladeb. Když si přidáte pět minut plus dvě kola a budete na takovéto trati, budete vědět, kam se v budoucnu vydáte.

ZÁVODÍTE SE S DRUHÝM MOTO KOMBINOVANÝM KOLEM V PALA? Ano, budu závodit v Pala. Potřebuji získat více závodů, protože jsem celý rok nezávodil. Takže příští víkend udělám ten závod a pak budu pokračovat v cestě Oklahomou.

MÁTE PLÁN, KDY SE SKUTEČNĚ chystáte TURN PRO? To je právě diskuse. Pokud v tom budu pokračovat, je to evidentně krok správným směrem. To prostě závisí; Potřebuji mít dobrý rok jako loni a nemít rok jako letos.