Rok: 2013
Kolo: Geico Honda CRF250

SPOTLIGHT DVOJSTROJOVÝ | KX500AF JESPER KILINK

Jesper nám neposkytl mnoho podrobností o své sestavě KX500AF. Pokud se však podíváte pozorně, můžete vidět mnoho trikových dílů na motocyklu, například šok Fox Podium a trubku HGS.

Poznámka redakce: Prosím, nechte tyto příspěvky přicházet. Pokud si přejete, aby byl váš motocykl uveden ve dvou bodovém reflektoru, pošlete mi e-mail na adresu [chráněno e-mailem]. Vše, co chci, je, že uvedete rozpis svého kola a podrobný popis sestavení. Zašlete prosím také několik fotografií vašeho steera. Odesláním svého kola do „Dvoudobého reflektoru“ souhlasíte s tím, že uvolníte všechna vlastnická práva k obrázkům a zkopírujete je do MXA.

MXA TESTOVÁNO | 2022 KTM 250SX

ZTRÁTY, NEZNAMENĚNÉ RYAN DUNGEY'S 2012 FACTORY KTM 450SXF

Ryan Dungey 2012 KTM 450SXF

2021 CRF250 NEBO 2022 CRF250 | KTERÝ JE LEPŠÍ?

MOTO | Drobnosti

Pojmenujte jezdce a rok fotografie. Odpověď ve spodní části stránky.

40 LET MXA TEST RIDER SE KVALIFIKUJE NA NÁRODNÍM RACEWAY FOX RACEWAY

Dennis Stapleton vytvořil „Fast 40“ na Fox Raceway National, aby závodil nejlépe na světě.

Myslíme si, že Dennis je blázen. Asi před necelým měsícem si zlomil záda při závodění u Loretty. Stále má na zádech tu obrovskou bouli, aby to dokázal. Minulý čtvrtek byl Dennis venku v Glen Helen a zmínil se, že by ten víkend mohl závodit s dětmi. "Jasně Dennisi," řekli jsme. Spadla nám čelist, když jsme ho viděli při 450 kvalifikačních trénincích na Fox Raceway AMA National.

Dennis je blázen, ne proto, že by závodil nedlouho po zranění krku, je blázen kvůli tomu, jak moc miluje závodění. Celý svůj život závodil na vysoké úrovni a nikdy to pro něj nezestárlo. Na 40letého závodníka, aby se kvalifikoval proti zásobníku 450, je národní pole 20letých velmi působivé. Dennis je velmi vzácné plemeno, které je ochotné závodit kdekoli na světě - což do dnešního dne zahrnuje 20 různých zemí. Svůj první AMA National závodil v roce 2000 jako 20letý a poslední 40letý.

Díky, Dennisi za všechno, co děláš pro sport, MXA a starým závodníkům na každé dráze v Americe. Jste skutečnou inspirací pro ty, kteří říkají, že je příliš pozdě na to, dělat skvělé věci.

SLEDUJTE RYCHLE FREDDIE ZÍSKEJTE DOPORUČENÍ DESETI NA FOX RACEWAY

MXA'S JOSH MOSIMAN ZÁVODÍ POSLEDNÍCH 450 NÁRODNÍCH KOL V HANGTOWNU

Zatímco Josh minulý víkend fotografoval svého bratra Michaela Mosimana na Fox Raceway National, Josh dostal nápad, že chce znovu závodit s AMA 450 Nationals. Den po Palaovi tedy zavolal Davey Coombsovi z MX Sports, aby zjistil, zda by mohl urychlit licenci AMA k závodu na sobotní Hangtown National. Davey řekl: "Žádný problém." Josh poté zavolal zbytek posádky MXA a byli na palubě.

Protože na přípravu je jen několik dní, Jody v úterý přivezl Joshovi do Glen Helen kostní zásobu 2022 KTM 450SXF, aby získala pár kol a vyladila základní vzduchové vidlice WP AER. Jediným vylepšením motocyklu bude grafika DeCal Works a potah sedla Guts. Jsme nadšení z Joshe, který před lety závodil na svém vůbec prvním závodě v Hangtownu-a bratři Mosimanové spolu nebyli na národní trati, protože Josh odešel ze Supercrossu a Nationals, aby se stal klukem MXA. Pokud se chystáte do Hangtownu, určitě mu fandíte! Ach jo, jeho žena Ashley bude na závodech nastupovat do boxů, zatímco její otec Chris Cole se staví za Fredrika Norena.

11. KOLO FOX RACEWAY RECAP | Od Ben Bridges

450 SHRNUTÍ

• Eli Tomac jde 2: 1 za svou 2nd výhra v sezóně, 27th Výhra 450 milionů a 76th celková výhra.
  • Tomac má dvě vítězství, sedm pódií a pět 2nd moto vyhrává v sezóně.
  • Dylan Ferrandis je celkově 1: 2 na druhém místě a je jediným jezdcem, který stál na stupních vítězů ve všech 11 kolech.

• Ferrandis získal titul 450MX a stal se šestým zahraničním jezdcem, který vyhrál šampionát, připojil se ke Kenovi Roczenovi (Německo), Chadovi Reedovi (Austrálie), Grantovi Langstonovi (Jižní Afrika), Gregovi Albertynovi (Jižní Afrika) a Jean-Michel Bayleovi (Francie) .
  • Ferrandis se připojí k Jeffu ​​Wardovi, Rickymu Carmichaelovi a Ryanovi Dungeyovi jako jezdci, aby získali titul 250MX a příští sezónu získali titul 450MX. Ferrandis je prvním jezdcem Yamahy, kterému se to povedlo.
  • Yamaha získala šestý titul 450MX a je první od titulu Granta Langtsona z roku 2007.
  • Cooper Webb se umístil na celkovém třetím a celkovém pódiu 4: 3. V bodech je čtvrtý.

• Ferrandisova statistika: 2.1 průměrné celkové umístění, 7 moto výher, 5 celkových výher; Statistiky Roczena: průměr 4.9, 7 moto výher, 2 celkové výhry; Tomac's Stats: 4.2 průměr, 5 moto výher, 2 celkové výhry

250 SHRNUTÍ

• Jett Lawrence si pro celkové čtvrté vítězství prošel 1: 1, nyní má o jedno kolo náskok 23 bodů.
  • Lawrence také vyhrál 1. kolo v Pala. Nyní má na kontě pět výher 250 MX společně se svými třemi výhrami 250SX.

• Michael Mosiman skončil celkově 2: 4 na druhém místě. Jeho druhé pódium v ​​sezóně pro jezdce GasGas. Mosiman je v bodech osmý (i poté, co vynechal pár závodů s otřesem mozku).
  • Justin Cooper šel celkově na třetí místo 5: 2. Je jediným jezdcem na stupních vítězů ve všech 11 kolech.
  • Max Vohland je nejvyšší finišující nováček z 250 Nationals a je devátý v bodech.

• Lawrenceovy statistiky: 2.8 průměr, 5 moto výher, 8 pódií, 4 kombinézy; Statistiky Cooper: 3.2 průměr, 5 moto výher, 11 pódií, 1 celkově; Statistiky Hunter Lawrence: průměr 5.9, 2 moto výhry, 2 pódia, 1 celkově

• 107 jezdců se seřadilo k alespoň jednomu moto, 52 získalo alespoň 1 bod, 23 si připsalo umístění v top 10 v Moto a pouze pět vyhrálo alespoň jednu moto.