PAŘÍŽSKÝ SUPERCROSS: KEN ROCZEN ZAMETAL XNUMX. NOC A BERE SI KORUNU „KRÁLE PAŘÍŽE“

Ken Roczen (94) konečně vyhrál nad Eli Tomac, když tento víkend celkově vyhrál Paris Supercross 450.

Justin Brayton skončil celkově třetí ve třídě 450.

Zprava doleva) Ken Roczen (94), Marvin Musquin (25), Eli Tomac (3), Cooper Webb (2), Justin Brayton (10) a Cedric Soubeyras (85).

Ken Roczen měl druhý den v Paříži perfektní noc, když vyhrál všechny tři motocykly. Eli Tomac v první rozjížďce vypadl z čáry a zajel třetí za Roczena a Musquina. Velká show přišla v moto 9 a bylo to na pochybách, protože Tomac pronásledoval Kennyho celou cestu, ale nemohl se dostat tak blízko, aby projel. Roczen vyhrál všechny tři rozjížďky v neděli a se svou první, druhou a třetí v sobotu večer měl nejlepší dvoudenní skóre a byl korunován na „krále Paříže“ s 11 body, čímž předčil Eliho Tomaca, který měl dvě vítězství a druhý v sobotu a třetí a dvě sekundy v neděli, celkem 2 bodů. Justin Brayton byl celkově třetí se skóre 7-4-5-3-3-24 za XNUMX bodů.

Marvin Musquin ztratil spoustu bodů kvůli své havárii v sobotu v noci – bez nehody by mohl být na celkovém stupínku vítězů.

Matt Moss v neděli zvládl všechny tři 250 motocyklů a to mu stačilo k velkému vítězství.

Australan Matt Moss ovládl neděli s třímoto cyklem nedělních 250 závodů. Když to zkombinujeme se svými sobotními body, Matt získal titul „Prince of Paris“ 250 o 5 bodů před Jace Owenem. Bohužel; Vítěz sobotních tří motocyklů Chris Blose havaroval při druhém startu a jindy v hlavním závodě, ale přesto dokázal získat dostatek bodů na celkové třetí místo.

Na posledním pódiu v Paříži skončil Eli Tomac druhý, Ken Roczen první a Justin Brayton třetí.

CELKEM ZA DVĚ NOCI CELKEM 450
(na základě nejnižších kombinovaných dokončení moto za dvě noci)