REM GLEN HELEN RACE REPORT: MAKIN 'FILMY, MAKIN' FILMY

Pro zvětšení klikněte na obrázky

Fotografie: Debbi Tamietti, Dan Alamangos, Kyoshi Becker a Jon Ortner

Shaun Hillion závodil v REM. Jeho táta také závodil v Glen Helen. Jeho vítězství ve třídě 450 Pro bylo populárním vítězstvím jezdce, který mu každý týden dává své. Fotografie: Debbie Tamietti

Tento víkend se v REM dělo: (1) Posádka filmu se nastěhovala, aby zahájila primární natáčení některých závodních sekvencí pro nový tah v motokrosu (a začnou si pronajímat Glen Helen začátkem srpna, aby střílela několik dní). (2) Zahraniční jezdci byli tento víkend na plný úvazek. (3) Týdenní závod byl třetím přímým závodem, kde teplota trvala 100 stupňů. (4) Když dorazili závodníci, trať byla dokonale připravená a dobře napojená, ale poté se rozpadl vodovod a zatímco posádka Glen Helen ji vykopala a opravila, trať vyschla. Naštěstí před tím, než se začaly pohybovat první motocykly, byla voda opět zapnutá a trať byla dobře napojena - ale nikdy nebyla tak výběrová jako před prasklou trubkou.

Švéd Andreas Ovgaard si s Shaun Hillionem a Jeffem Loopem přivázal výhru 450 Pro, ale Ovgardovy 1-3 porazily Hillion's 3-1 a Loop's 2-2. Fotografie: Dan Alamangos

VÍTĚZOVÉ

Holandský a americký dovozce TM Ralf Schmidt chvilku pozdravil fotografa Dan Alamangose ​​na cestě k vítězství nad 40 expertů. Fotografie: Dan Alamangos

Po dvouměsíční přestávce v plánu REM, která se objevila po tomto závodě, byli místní obyvatelé gung-ho, aby se dostali ven a roztrhali se. Zde je rychlý seznam nejvýznamnějších rozrývačů:

3. Giovanni Spinali

Bývalá závodní hvězda pouště v okrese 1970 v roce 36, Monte Lee, oslavila své 69. narozeniny tím, že označila závody na REM. Zde dává dámu 250 středního vítěze Ryusei Otsuka. Fotografie: Debbie Tamietti

3. Robert Pocius

Matt Inda vyhrál na svém motocyklu MotoShip Yamaha YZ250 dvoutaktní vítězství 250 Pro. Fotografie: Debbie Tamietti

NAD 50 NOVICE
1. Dan Paulson
2. Carmen Cafro
3. Glenn Pietronico

Josh Fout pomáhá jeho mladšímu bratrovi Loganovi vybudovat v boxech skladbu. Naštěstí s sebou přinesli těžké vybavení. Fotografie: Debbi Tamietti

250 INTERMEDIÁT
1. Ťusei Otsuka
2. Gabriel Kasten
3. Matt Bynum

Kdo máme kritizovat, jak to ve Švédsku dělají, ale styl Štefana Adrianssona v zatáčkách vysvětluje, proč jsou jeho kalhoty roztrhané. Fotografie: Kyoshi Becker

250 NOVICE
1. Jeremy Mowry
2. Jack Mowry
3. Abdulatif Alkhanna

Abdulatif Alkhanna přišel z Kuvajtu, aby závodil v SoCal. Minulý týden vyhrál 250 nováčků, ale tento týden byl třetí. Fotografie: Debbi Tamietti

Bývalý vedoucí editor MXA Tim Olson vyšel, aby pomohl otestovat MXA 2018 Honda CRF450. Tim byl manažerem public relations Yamaha i Suzuki, ale nyní pracuje pro Mazdu. Fotografie: Kyoshi Becker

ODBORNÍK OD 60 DOPORUČENÍ
1. Val Tamietti
2. Bob Rutten
3. Joe Pena

Val Tamietti letos letos podruhé potřásl expertní třídu nad 60 let. Normálně by byl přesunut nahoru o třídu, ale není kam jít pro 60letého experta. Fotografie: Dan Alamangos

450 NOVICE
1. Josh Fout
2. Brandon Reid
3. Jeff Fitzgerald

George Kohler (88) odjel z Carson City v Nevadě, aby závodil se svými starými spoluhráči MXA. George, bývalý první top jezdec ve třídě expertů nad 50 let na mistrovství světa veterinářů, jel 1-1 v mezistupně nad 60 let. Jody Weisel (52) šel 2-4. Fotografie: Debbie Tamietti

PŘEDCHOZÍ PŘED 60
1. George Kohler
2. John Huegel
3. Jody Weisel

Japonský jezdec Ryusei Otsuka byl tento víkend jedním z mnoha zahraničních jezdců závodících v REM. Připojili se k němu tři Švédové, Holanďan, Jihoafričan, Australan, Kuvajt a dva Britové. Fotografie: Debbi Tamietti

Eddie Davis položí kladivo, aby pronásledoval Luther French (2). Luther jel 1-3 a Eddie jel 3-2. Fotografie: Debbi Tamietti

Jon Ortner získal vítězství ve třídě Elite Over-50 a dostal se do stylu nebo na chvíli. Fotografie: Kyoshi Becker

ZNAČKA ROZDĚLENÍ

Členění podle značky: Tento týden KTM vytlačila Yamahu na první místo o 1 procentní bod (31% až 30%). Třetí byla Honda s 21% a čtvrtá Husqvarna s 8%. Kawasaki vykázala určité zlepšení o 4%, zatímco Suzuki a TM se vyrovnaly o 3%. Tento týden byla na REM dokonce jedna Beta.

Pete Vetrano odešel 6-3 v expertech na více než 60 let a po šachovnicovém praporu se vrátil rovnou zpět na startovní čáru, aby se dostal mezi 8-4 meziprodukty nad 50. To je jeden tvrdý chlap. Fotografie: Kyoshi Becker

Věkové členění: Pokud rozdělíte motokrosové motocykly REM na dvě věkové skupiny - do 40 let a nad 40 let - rozpadne se takto. 70% závodníků tohoto týdne bylo přes 40 a 30% bylo pod. Pokud rozdělíte starší skupinu na 40, 50 a 60 let - bude to 30% do 40 let, 15% mezi 40 a 49, 35% mezi 50-59 a 20% nad 60 let. Tři největší samostatné třídy byly Noví nad 50 let nejprve s velkým rozpětím, s více než 60 odborníky a více než 50 meziprodukty svázanými za sekundu.

Stejně jako u všech místních závodů existuje rivalita. V REM každý den bojovali australský Dan Alamangos (24) a Joe Sutter (111). Jak vidíte, Dan je naprosto odhodlaný vyrovnat půdu v ​​pravém dolním ohybu. Bohužel pro Dan ho Joe porazil o dvě místa. Fotografie: Debbie Tamietti

Pokud někdo pronásledoval Randel Fout (63) nad tímto vzestupem, pravděpodobně ho už nenasazují. Fotografie: Debbi Tamietti

Pasha Afshar skončil na 4. místě v kategorii Over-40 Experts a na 7. místě v kategorii Over-50 Experts. Fotografie: Debbie Tamietti

Na REM nikdy nedostanete tolik prostoru k dýchání. Zde Ernie Becker (44) vede Randy Skinner (383) s Mikeem Phillipsem (433) a Markem Taylorem v úzkém pronásledování. Skinner vyhrál nad-50 meziproduktů. Fotografie: Debbie Tamietti

Závodník WORCS George Yates (103) závodil se svým Huskym na 8-8 cílech ve třídě expertů nad 60 let. Fotografie: Dan Alamangos

Viděl její fotografie, ale nikdy ji? Všichni viděli fotografii Debbiho Tamiettiho z National, MXDN a REM, ale jen málokdo ji skutečně viděl. Tady je s Joe Sutterem - který se snaží získat autogram. Foto: Jon Ortner

Filmová posádka se objevila, aby pracovala na novém motokrosovém filmu, který je produkcí ze stejného studia, které vytvořilo „americký zápasník“. Střelili akční sekvence a měli Pro závodníky, Justina Muscutta a Briana Medeirose, kteří jezdili na hvězdách. Foto: Jon Ortner

REM závodníci jsou docela zvláštní. Celý den hovořili o tom, jak je tento víkend chladnější než dva předchozí víkendy - když to bylo 106 a 102 stupňů. Jaká byla teplota? 100 stupňů. Slunce vybledlý terén očekává Lyle Sweeter (55), Mike Marion (35) a Bob Rutten (83). Fotografie: Debbi Tamietti

Reisinger, Robert a Nick, vypadají šťastně na motokrosovém klanu. Robert (vlevo) použil 2-1 k vítězství ve třídě expertů nad 50 let. Fotografie: Debbie Tamietti

Eddie Davis, Val Tamietti, Jon Ortner a Chris „Rad“ Radzinski představují snímek. Radzinski právě dosáhl 50 let a vyšel na oslavu REM. Dělil více než 50 expertů a vedl dvě kola - nediskutujme o tom, co se stalo poté. Fotografie: Debbie Tamietti

REM je vypnutý na dva víkendy, ale vrací se v sobotu 12. srpna. Další informace najdete na wwww.remsatmx.com

Allan Jululendebbi tamiettiznačka eksGeorge KohlerGlen Helenjeff lopps matná indajody weislejon ortnrkyoshi beckerluther francouzskymotokrosmxapaša afsharRalf SchmidtRandel Foutrem glen helenrem motokroszpráva o závoděval tamietti