REM MOTOCROSS: KDO SE ZOBRAZÍ, KDYŽ JE TO 106 stupňů?

Pro zvětšení klikněte na obrázky

Fotografie Debbi Tamietti, Dana Alamangose, Marka Chilsona a Ricka Stuelkeho

Dakota Tedder (59) vyhrál 2 Pro třídu 1-450. Fotografie: Dan Alamangos

Když bylo hanbou meteorologů SoCal (a několika žen z povětrnostních podmínek) oznámeno, že tempy budou o víkendu přesahovat 100 stupňů, síly, které jsou v REM, usoudily, že účast na kole bude v 5. kole „rovné“ malá Osm ”série. Překvapení! Volební účast byla stejná jako před týdnem, kdy tempy byly o 15 stupňů chladnější. Většina závodníků REM je zvyklá na žár a mnoho závodilo v Glen Helen, když tempy překročily 110 stupňů. Jsou to ti, kdo říkají: „Není velký rozdíl mezi 110 a 116 stupni.“

MXA 2016 Kawasaki KX450F dostal trénink v REM. Dennis Stapleton (64) závodil ve třídě Pro a další dva testovací jezdci MXA závodili v jiných třídách. Fotografie: Dan Alamangos

Jezdci, po kterých nejvíce motokrosové REM jezdí, jsou Evropané - kteří mají v horku opakování vadnutí. Na závodě tohoto týdne byli jezdci z Itálie, Švédska, Anglie, Brazílie, Jižní Afriky, Austrálie, Španělska a Kuvajtu. Jak byste očekávali, Brazilci, australští a jihoafričané neměli žádné problémy. Jezdci z Kuvajtu žijí v poušti mnohem žhavější než SoCal, a ačkoliv se jim nelíbí horké počasí (a závodí v něm doma na Blízkém východě), myslí si, že 106 není tak horké.

Dva členové kuvajtského národního týmu si užili příjemných 106 stupňů tempa - „stejně jako v zimě doma.“ Khaled Alsanee (vlevo) a Meshari Aboushibah (vpravo) dávají mírné počasí palec nahoru.

A zatímco bylo horko - bylo to „suché teplo“, a ať už věříte v suché teplo, nebo ne, slibujeme vám, že 106 v SoCal není srovnatelné s 98 stupni s 98% vlhkostí zpět na východ.

Zde je výběr fotografií z REM v sobotu 15. srpna.

Brit Stephen Heighton (59) byl druhý ve třídě Vet Pro s 1-3 na 2-1 Mike Cundari. Fotografie: Dan Alamangos

Kristoffer Palm (22) závodil MXA 2016 KTM 250SXF k vítězství ve třídě 250 Pro. Fotografie: Debbi Tamietti

Jon Ortner při cestě nahoru Mt. Whitney a udělal dva kroky. Foto: Rich Stuelke

2016 KTM 450SXF nechtěl opustit závodní dráhu, ale neměl žádné výčitky z házení Jon Ortnera z banky. Foto: Rich Stuelke

Úžasně se Jon vyšplhal na břeh a zachránil dost dobrý konec, aby celkově vyhrál třídu elit přes 50. Foto: Rich Stuelke

Ron Shuler (33) a Steve Pfaff (612) ve vzduchu. Pfaff by vyhrál oba motocykly z více než 50 odborníků. Shuler byl čtvrtý s 6-4. Fotografie: Debbi Tamietti

Australský Dan Almangos (86) a Joe Sutter (111) v klasické dvoudobé hře YZ125 proti čtyřtaktní bitvě CRF450. Sutterův 8-8 porazil Aussieho 7-9. Fotografie: Debbi Tamietti

Randel Fout (19) se posune nahoru, aby udržel Yamaha YZ250F MXA zahnutý nad malým vzestupem. Fotografie: Debbi Tamietti

Jody Weisel (64) závodil na obou modelech 2016 KX450F. Fotografie: Debbi Tamietti

Dave Eropkin (811), Bryan Friday 943) a Val Tamietti (31) jsou na ostrém konci hůlky Over-50 Expert. Fotografie: Mark Chilson

Glenn Pietronico (262) se rozběhl a klesl. Fotografie: Dan Alamangos

Táta šel dolů, ale James Pietronico si to udržel vzpřímeně, aby vyhrál 85 nováčků třídy. Fotografie: Debbi Tamietti

Kurt Thomas (588) byl celkově třetí ve třídě 250 Intermediate. Fotografie: Dan Alamangos

Bob Rutten (83) vyvíjí docela vítězný pruh ve třídě expertů nad 60 let. Fotografie: Dan Alamangos

Shane Roberts (440) šel 6-10 v 250 nováčcích. Fotografie: Debbi Tamietti

Brazilský Vinnie Angelini (ano, víme, že to zní italsky) byl navržen na závod MXA 2016 RM-Z450, protože závodí na plný úvazek se Suzuki a my jsme chtěli jeho zpětnou vazbu. Fotografie: Dan Alamangos

Trevor Stewart se ve třídě 3 Pro umístil na druhém místě za 2-450. Trevor byl vložen mezi Dakota Tedder (2-1) a Dominic DeSimone (1-5). Fotografie: Dan Alamangos

bob ruttenDENNIS STAPLETONGlen Helenjody WeiselKAWASAKImotokrosmotokrosová akcemxarem glen helenrem motokrosSUZUKI