ZPRÁVA REM RACE: PRVNÍ ČAS PRO VŠECHNO

Pro zvětšení klikněte na obrázky

Fotografie Debbi Tamietti, Mark Chilson, Rommel Andrade a Dan Alamangos

Vítěz více než 50 elit: Eddie Davis (155) jel 1-1 před Kevinem Bardou a Pete Murrayem. Fotografie: Debbi Tamietti

Normálně, s Glen Helen National přicházejícím o víkendu (27. května), Glen Helen nedovoluje, aby se konaly žádné závody, aby mohly mít v parku maximální prostor pro těžký materiál, aby se mohly volně pohybovat. Letos však měl REM příležitost uspořádat závod jen sedm dní před národem. To opravdu není velký problém - protože dráha REM je samostatnou entitou od dráhy AMA National. REM se nachází vysoko na náhorní plošině nad velkou trasou Glen Helen a dokáže udržovat závody, aniž by ovlivnil cokoli jiného, ​​co se děje v parku.

Více než 60 středně pokročilých: Bill Seifert (37) vyhrál svůj první závod za rok. Ne! Pět let. Ne! Deset let. Věřili byste 25 let? Fotografie: Debbi Tamietti

Závodníci REM se tak poprvé v historii ocitli závodit týden před AMA National. Nenáviděli to v minulosti, když museli brát dva týdny volna během národního času AMA. Letos je volno o týden a vrací se 3. června. Byl to skvělý den v motokrosu REM. Trať byla brutálně drsná, což z nějakého důvodu jsou regulátoři REM velmi hrdí a teplota byla v 90. letech. Byl to horký, tvrdý a drsný den. Milovali to. Tady je důkaz.

Vítěz nad 50 odborníků: Ron Shuler z ESR je v roli. Třetí přímé vítězství zaznamenal ve třídě expertů nad 50 let. Ronův 1 - 2 zvítězil na Pasha Afsharově 2-3 a 5-1 na Joe Sutterovi. Fotografie: Debbi Tamietti

Vet Pro vítěz: Kurt Nicoll (8) vyhrál třídu Vet Pro s 2-1 nad Tony Amaradio (3-2), Jason Potter (1-4) a Brad Goolsby (4-3). Fotografie: Dan Alamangos

Vítěz více než 60 expertů: Val Tamietti odjel zezadu, aby vyhrál třídu expertů nad 6o. Fotografie: Kyoshi Becker

Více než 40 středně pokročilých: Bývalý testovací jezdec MXA, muž Yamaha Public Relations a vedoucí Suzuki PR, se přestěhovali do oddělení Mazda Public Relations, ale nevzdal se na motokrosu. Půjčil si kamarádské kolo a nechal svého otce, bývalého mechanika roku AMA Alana Olsona, vyjít a otočit klíče. Výsledek? 1-1 den. Fotografie: Kyoshi Becker

Vítěz 250 začátečníků: Alex Roman získal zlato 250 začátečníků s 1-1. Fotografie: Kyoshi Becker

Kent Reed (491) může vypadat, jako by bojoval s Jimem Latendresse (564), Val Tamietti (31) a Bobem Ruttenem (83) za vítězství nad 60 expertů, ale ve druhé polovině meziproduktů a asi být lapován tvrdou skupinou závodníků. Fotografie: Kyoshi Becker

Spencer Sanford (472) se nakloní k bance s Jasonem Bassettem (357) a Jackem Mowrym (745). Spencer skončil na pátém místě ve třídě 250 nováčků. Fotografie: Kyoshi Becker

Dominic Desimone (575) byl čtvrtý ve třídě 450 Pro za Trevorem Stewartem (1-1), Tallon LaFountaine (2-2) a Mike Fichera (3-3). Fotografie: Dan Alamangos

Vypadá to úžasně pro Roberta Pociuse (153). Díral velkou třídu přes 50 středně pokročilých a měl mezeru na všech kromě Bill Reimer (71). Tento start byl bohužel označen červeně, když jezdec narazil přes stolní stůl za batoh. Je smutné, že Robert Pocius nedostal dírku po restartu a celkově skončil na 8. místě (jedno místo před Billem Reimerem, který šel 12-5). Fotografie: Dan Alamangos

Joel Petersen se ocitá v místě obtěžování. Panická revoluce stačila, aby upoutala pozornost oznamovatele. Fotografie: Dan Alamangos

Dan Alamangos (63) natáhl svoji vidlici WP Cone Valve 2017 Honda CRF450 na čtvrté místo ve třídě expertů nad 50 let. Miluje vidličky. Fotografie: Dan Alamangos

Ve světě závodů Vet čím déle zůstáváte ve třídě, tím tvrdší je soutěž, když se mladí kluci pohybují. Luther French (2) měl před měsícem výhru, ale když předvedli Eddie Davis, Kevin Barda a Pete Murray ve třídě Elite Over-50 tento týden musel Luther uspokojit své první čtvrté místo v měsících. Fotografie: Mark Chilson

TM dva tahy jsou oblíbené u Glen Helen. Luis Macias umí zpívat svůj 125MX - zejména když je zadní kolo mimo zem. Fotografie: Mark Chilson

Můžeme identifikovat pouze Briana Calhouna (712) a Maxx Murphyho (256) z této těsně zabalené skupiny čtyř. Fotografie: Debbi Tamietti

Kluci tohle by měli sedět v houpacích židlích usrkávajících Metamucil, ale neříkejte to Willovi Harperovi (7), Bobovi Ruttenovi (83) nebo Val Tamietti (31). Bojovali o zuby a hřebíky za vítězství expertů přes 60 let, které šlo do Tamietti. Fotografie: Debbi Tamietti

Mark Hall se zeptal Jody Weisel MXA, zda by mohl závodit s Daha Wilsonovou Yamahou YZ450F (ten, který Dean použil v prvních čtyřech superkrocích roku 2017). Jody řekl „Ano“, ale nezmínil se o tom, že by to mělo 62 koní. Mark to nezjistil sám pro sebe. Fotografie: Debbi Tamietti

Trevor Stewart (vpravo dole) zametl oba motocykly třídy 450 Pro, ale Dominic Desimone (575), Kurt Nicoll (8), Kai Mukai (83) a Jason Potter (158) získali ptačí pohled, jak to udělal. Fotografie: Debbi Tamietti

Pete Murray možná použil svůj YZ250F, aby získal třetí místo ve třídě Elite Over-50 na World Vet Championship, ale v REM tento víkend byl sestřelen 450. lety. Byl čtvrtý. Fotografie: Rommel Andrade

Kevin Barda zatočí pravé zápěstí až na doraz a pak hodí další přidanou rotací lokte, aby dohodu uzavřel. Nestačí chytit Eddie Davise ve třídě Elite nad 50 let. Fotografie: Debbi Tamietti

bob ruttendan alamangosdana alamangosdebbi tamiettiEddie DavisGlen Helenjody Weiselkai mukaikyoshi beckerluther francouzskyZNAČKA HALAznačka ShilsonmotokrosPETE MURRAYremrem motokros