POTVRZENÍ: NÁRODNÍ UNADILLA 2016

Mitchell Oldenburg byl nejvíce konzistentní jezdec v týmu Troy Lee Designs. Je na 10. místě.

Ken Roczen předvádí davy v temperamentním šampaňském.

Benny Bloss byl jasným místem BTO / KTM ve velmi špatném víkendu. V noci před závodem došlo k požáru přívěsu BTO a týmová kola byla zničena.

Marvin Musquin skončil celkově druhý.

Martin Davalos během celé sezóny prokázal zlepšení.

Weston Peick skončil celkově sedmý.

Všude, kde je pódium, jsou fanoušci.

Vaše 450 vítězů víkendu - Marvin Musquin, Ken Roczen a Eli Tomac.

Fredrik Noren skončil 6-6 na šestém místě celkově na palubě továrny HRC Honda.

Eli Tomac skončil celkově třetí.

Justin Brayton skončil na svém stroji BTO / KTM celkově na 11. místě.

Ken Roczen vyhodil do Unadilly 1: 1.

Aaron Plessinger, Cooper Webb a Austin Forkner.

Justin Hill.

Cooper Webb se bude o nadcházejícím víkendu v Budds Creek snažit zakončit 250 národních šampionátů.

Gannon Audette.

Zach Osborne narazil na potíže.

Austin Forkner může být dalším velkým jménem, ​​které Kawasaki hledá. Forkner má pozoruhodně dobrou sezónu nováčků. V Unadille skončil celkově na třetím místě a většinu druhého motocyklu vedl.

Justin Barcia je až čtvrtý v bodech, ale nejezdí na úrovni, jakou jsme ho viděli minulý rok.

Cole Martinez se pokusil odrazit Bennyho Blossa. Benny se nakonec obešel.

Start začíná s Kenem Roczenem (450), Marvinem Musquinem (94) a Eli Tomacem (25). V tomto pořadí skončili.

Alex Martin byl brzděn chybami a špatným žaludkem. Skončil 13-5 na celkově sedmém místě.

RJ Hampshire skončil celkově na pátém místě.

Adam Cianciarulo dostal v první jízdě děr, ale dojezd 4: 33 mu dal celkově 11. místo.

Mitch Oldenburg.

250 startuje s Cooper Webb (17), Mitch Harrison (289), Aaron Plessinger (23) a Martin Davalos (49).