AKTUALIZOVÁNO 2022 POŘADÍ SUPERCROSS BODŮ PO 5. KOLE

5. kolo bylo podle očekávání naprosté šílenství s formátem Triple Crown na State Farm Stadium. Kolo v Glendale Arizona prokázalo několik věcí, že ve třídě 250 zbývá opravdu jen pár, kteří mají to, co je potřeba k vítězství, a že ve třídě 450 je příliš mnoho těch, kteří mají to, co je potřeba k vítězství. Je zřejmé, že ve třídě 250 je to Christian Craig, Hunter Lawrence, Michael Mosiman, Jo Shimoda show; zatímco ve třídě 450 každý v top 10 skáče na nejvyšší pozici. Bez ohledu na to víme, že pole 450 bude i nadále pokračovat v nadcházejících kolech, zatímco třída 250 bude omezenější, pokud jde o druh konkurence, kterou uvidíme. Přejděte níže a přečtěte si více o akci, která se odehrála během divokého 5. kola a kde se vaši oblíbení jezdci umístili na bodech.

Doporučujeme vám kliknout na „VÝSLEDKY ZÁVODU“, abyste získali úplný souhrn večera. Během každého Mains šlo hodně dolů.

2022 SUPERCROS GLENDALE | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

450 BODŮ MISTROVSTVÍ (PO 5. KOLE ZE 17) – VÝSLEDKY ZÁVODU

Byl to večer Eliho Tomaca, protože popadl nejen jeden, ale dva holeshoty a vyhrál dva Mains.

Kdy jsi naposled viděl, jak se číslo 3 chytá holeshot? No, my si taky nepamatujeme. 4. kolo znamenalo zlom v Eliho jízdě, když získal své první vítězství na Yamaze, ale 5. kolo nám ukázalo ještě odlišnějšího Eliho, který se dokáže dostat do čela balíku a skoro to vypadá jednoduše. Eli jel fantasticky a v noci zařídil skóre 1-1-3. Malcolm Stewart by také zajel svou nejlepší jízdu v nedávné paměti, když by byl celkově druhý s výsledkem 3-2-4 a třetí byl Chase Sexton. Jeden jezdec by nás však překvapil, jak dobře jel, ale obrovská chyba ve druhém závodě by byla drahá. Jason Anderson šel 2-12-2, a pokud by nebyl přilepený na tuff bloku během druhého Mainu, očekáváme, že jezdec Kawi bude mít místo na stupních vítězů.

27 848 Joan Cros 2

Chase Sexton by po úspěšném druhém místě zůstal druhý v bodovaném pořadí.

Mezera Jasona Andersona se na Chase zmenšila, protože je nyní jen čtyři body od svého konkurenta.

250 BODŮ MISTROVSTVÍ (PO 5. KOLE ZE 10) – VÝSLEDKY ZÁVODU

Bylo jasné, že nikdo nedominuje dráze v Glendale víc než Christian Craig. Ale příliš agresivní pohyb Vince Friese ve druhém Main, který poslal Christiana Craiga do vzduchu, by se vyplatil ve prospěch Huntera Lawrence.

Hunter Lawrence by skončil s celkovým vítězstvím s velmi solidním poměrem 2-1-2. Nicméně Christian Craig, který by vyhrál první a třetí závod, by byl brzděn svými výsledky ve druhém závodě. Christian Craig mířil k písečné části a šel jasně ven a Vince Friese dovnitř, v méně druhém rozhodnutí se Vince rozhodl přeskočit písečnou bariéru mezi jízdními pruhy a vrhnout svého konkurenta přes tufový blok na beton. a do rozvodů sítě. I když to Craiga odstrašovalo, stále kouřil zbytek pole a propracoval se až na čtvrté místo, vedl 1-4-1 a celkově skončil druhý. Jo Shimoda jezdil konzistentně, ale díky vypadnutí Christiana a Michaela Mosimana z motorek ve dvou pozdějších závodech mohl snadno získat výsledky ve druhém a třetím závodě (v obou 3.). Christian si stále udržuje zdravý náskok před zbytkem soutěže.