ZRUŠENÉ VIDEO: ISAK DÁREK ÚZKOU ÚNIKEM KATASTROFY OTEVŘÍTE MXGP

Jezdec švédské Grand Prix 250, Isak Gifting, přišel do ruského otvíráku sezóny 2021 MXGP se zraněnou nohou a bohužel havaroval v obou motech závodu. Jsme si jisti, že to není to, co měl on nebo tým na mysli, když se objevili v prvním kole, ale Isak by měl mít velké štěstí, že je podle týmu GasGas jen „otlučený a pohmožděný“ a že ' 27. června se budu moci seřadit v Matterly Basin, MXGP Velké Británie.

Isak Gifting uvedl: "Přišel jsem do tohoto GP s nedávným zraněním nohy, takže to nebyla ideální situace." Havaroval jsem v prvním závodě a skončil jsem na 20. místě, ale pak ve druhém jsem měl opravdu velký krach a můj den byl hotový. Odtud a nahoru odtud a máme dva týdny na to, abychom byli připraveni jít znovu do Velké Británie. “

Tisková zpráva GasGas: Pro Isaka Giftinga byl příjezd do Ruska se zraněnou nohou znevýhodněn mladou švédkou ještě předtím, než vůbec začaly závody. Po havárii a 20. místě v prvním závodě Švéd dychtil zvrátit situaci v moto dva. Zpočátku to šlo dobře, protože Gifting běžel v raných fázích závodu na osmé pozici, a díky velké havárii byl jeho odchod ze závodu ukončen. Isak, otlučený a pohmožděný, se za pár týdnů vrátí do druhého kola ve Velké Británii.

Isak Gifting MXGP of RussiaIsak Gifting se chystá jít, před chaosem.