DARYL HURLEY VYHRAJE VÍCE VÍTĚZŮ SVĚTOVÝCH VETERŮ přes 40

klikněte na obrázky pro zvětšení

Fotky od Dan Alamangos

wvdarylhurlyNovozélandský Daryl Hurley, který závodí v seriálu AMA po dobu čtyř let, jeho nejlepším výsledkem je 8. místo ve 125 třídě v Budds Creek v roce 2003, snadno vyhrál třídu Over-40 Pro v Glen Helen. Hurley byl jedním z 16 Novozélanďanů na mistrovství světa v veteránské soutěži Dubya 2016.

wvnicollMistrovství světa nad 40 let, Kurt Nicoll (8), nepadlo bez boje. Kurtův 2-2 ho nešťastně zamíří do zítřejšího závodu Over-50 Pro.

wvvicoŠpanělský národní šampion a bývalý závodník Grand Prix Javier Garcia Vico strávil většinu dne závodem s Kurtem Nicollem, který byl jeho bývalým týmovým manažerem na okruhu GP. Vico skončil na čtvrtém místě s 3-4 dny.

20. Geoff Walker (Suz) …………… 20-19

wvtimsharpNedívejte se na tuto fotku, pokud jste hnusní. Tim Sharp (714) vyhrál první motocykl třídy Over-40 Pro, ale ztratil přední konec v dolní části Shoei Hill. Utrpěl zlomenou nohu - patrné těm, kteří se na fotografii zblízka podívali.

wvlechienRon Lechien vždy závodí na mistrovství světa veterinářů. Jeho 12-11 den nesvědčil o tom, jak dobře jel, jak moc vyznívá Maxima podnikatel.

wvhillKopce nikdy nevypadají tak strmé na fotografiích, jaké skutečně jsou, ale pokud se vám nepodařilo sestavit Mount Saint Helen, museli jste se vrátit na dno a nechat se na tom znovu běžet.

wvcernyKanadský Julian Cerny se stal prvním Kanaďanem 7-8. Deset nejlepších jezdců z Nového Zélandu, Anglie, Japonska, Španělska, Jižní Afriky, Kanady a USA.

wvfoedishArizonský Ed Foedisg byl jediným jezdcem, který se pokusil závodit na třídě Over-40 Pro na 250. Jeho skóre 17–15 neodhaluje, jak těžce jel, jen aby zůstal v kontaktu s 450 na velkých kopcích Glen Helen a dlouhým startem .

wvjoshcoppinsBývalý jezdec GP Josh Coppins není dost starý na to, aby závodil v Mistrovství světa nad 40 let, ale přišel na sobotní Světový den veterinářů, aby se zúčastnil rychlého rozcvičovacího závodu ve třídě Over-30, aby se připravil na nedělní Over-30 Světový šampionát.