SUBSCRIBEINTERNAL

Pro zvětšení klikněte na obrázky

DTdubachNejúspěšnější jezdec v historii světa Vet, Doug Dubach, se loutne přes Log Cabin na cestě k další koruně ve třídě expertů nad 50 let.

DTswapVypadalo to trochu jako odpolední jízda na dálnici 405 a v Glen Helen došlo k neočekávaným změnám jízdního pruhu.

DTfotografieNa vítěze jde kořist nebo v tomto případě megapixely. Ryan Morais se slibuje spojení se Rex Statenem, Warrenem Reidem, Garym Jonesem, Dougem Dubachem, Kentem Howertonem, Erikem Kehoeem, Richem Thorwaldsonem, Jeffem Wardem, Fert Minerem, Eyvindem Boyesenem, Ryanem Hughesem, Thorliefem Hanssenem, JN Robertsem, Kyle Lewisem a Travis Preston jako mistr světa v oboru motokrosů.

DTsteffiSteffi Laier přišel z Evropy, aby závodil na vůbec první třídě Women Pro na World Vet.

DTgordonwardAgeless Gordon Ward pořád závodí. Gordon byl třetí ve třídě Over-40 Pro za Kurtem Nicollem a Dougem Dubachem. Pro ty, kteří nepocházejí od SoCal, je Gordon nejlépe známý pro vynalezení klikového paty před mnoha desítkami let.

DTxaviBaraviánský Xavi Costa dává sílu k zemi. Costa původně závodil v Glen Helen na Grand Prix Spojených států v roce 2010 a od té doby se každoročně vrací na World Vet.

DTwynneShawn Wynne (9) uvádí tisk plnou soudní cestou na Colorado's Brad Hendry (616) ve třídě Over-30 Pro. Hendry byl 15. a Wynne 17..

DTkarlsenBilly Jurevich (180) a Matt Karlsen (940) zametli do banky Bankled Talledega a vydali se na první desítku ve třídě Over-30 Pro.

DTmathieuAndy Mathieu přišel celou cestu z Maine, aby závodil se světovým veterinářem, jen aby nechal svou fotku zahladit troskovým polem. Mathieu skončil na 6. místě ve třídě Over-30 Pro.

DTfoedishArizonský Ed Foedish (64) aplikuje maximum Body English ve snaze změnit svou letovou dráhu tak, aby zasáhla přistávací rampu skokového srubu. Foedish byl celkově 4. v kategorii Over-50 Pro.

DTdongrahnIdaho's Don Grahn závodil mistrovství světa vet po celá léta, ale nejlepší, co kdy mohl udělat, bylo druhé místo. Nic víc! Grahnův 2-1 ve třídě expertů nad 60 let byl dost dobrý na to, aby porazil kanadského hrdinu Pete DeGraafa o titul. DeGraaf nemůže být příliš rozrušený. Už má tři mistrovství světa nad 50 let a dalších 9 let, aby získal titul nad 60 let.

DTjodyAčkoli jeho výkony trpí od téměř vítězství třídy Over-40 Pro v roce 1988, Jody Weisel (192) závodil s každým mistrem světa, který se kdy konal. Světový veterinář 2015 sponzorovaný Dubyou byl jeho 31. po sobě jdoucí událostí.

DTlarslLars Larsson byl kdysi jediným motokrosovým závodníkem v Americe. V šedesátých letech najal Edison Dye švédského závodníka Grand Prix, aby se přestěhoval do Ameriky a předvedl dva-tahy Husqvarny s novým třeskem závodem a vyhráním všech závodů, které vstoupil. Lars byl Johnny Appleseed z motokrosů. Stále závodí ve věku 1960 let.

DTkeefer120Hráč 4-3 Kris Keefer vyhrál 3: 4 Arik Swan za poslední krok na pódiu Over-30 Pro.

DTdougNejen, že Doug Dubach zkoumá okraje stopy na této fotografii, ale zdá se, že se jedná o lunární krajinu.

DTholeshot"Říkáš tomu dírku?" Tohle je díra. “ Mike Segundo (80) v meziproduktech nad 40 let.

DTflagmanKaždá dostihová dráha by měla mít zpěvatelé zpěvu. Ne proto, že uslyšíte brnkání, ale proto, že bije, když je usnou.