GEE WHIZ! KDO BY MOHLI DĚLAT? Mistrovství světa ve světě 2020 se pohybuje v Itálii

Série Grand Prix 2020 začíná v anglickém okruhu Matterley Basin již v březnu.

Nejen, že mají pravomoci, které se účastní mistrovství světa v motokrosu, zrušily 6. velkou cenu Turecka v Afyonkarahisaru, ale také zrušily dva GP, kteří ve skutečnosti do roku 2020 neměli pevný termín. Jsou to Grand Prix Portugalska a Grand Prix Ruska. Nemyslíme si, že by na GP okruhu byl jediný tým, který by kdy věřil, že Turecko bude hostit jejich GP, ale zbytek Mistrovství světa v motokrosu byl také změněn tak, aby zahrnoval mnohem méně světa a mnohem více Itálie.

Dosud se konalo pouze pět praktických lékařů a Jeffrey Herlings vyhrál tři z nich (Matterley, Valkenswaard a Lotyšsko # 3).

Nový program Grand Prix zahrnuje trojité záhlaví ve Faenza v Itálii 6., 9. a 13. září, následované a trojitá záhlaví v Mantově v Itálii (27. září, 30. září a 4. října), trojitá hlavička v Lommel, Belgie, 18., 21. a 25. října a nakonec a trojitá záhlaví v italském Trentinu 1., 4. a 8. listopadu.

Jago Geerts (193) vyhrál tři 250 GP za dvě vítězství Toma Vialle, ale Vialle má vedoucí body.

Uděláme pro vás matematiku, Mistrovství světa v motokrose 2020 bude hostit 9 ze svých zbývajících 13 závodů v Itálii - další tři v Belgii (tvořících 12 z MXGP kol ve dvou zemích). V současné době je jedinou samostatnou Grand Prix na zbývajícím plánu do roku 2020 Intu-Xanadu, Španělsko, 11. října. MXGP stále doufá, že půjde do Argentiny v termínu, který bude dosud ohlášen, ale pochybujeme. že týmy budou v listopadu chtít letět na polovinu zeměkoule, aby provedly poslední závod let jako jediný odletový závod daleko od svých věrných evropských fanoušků.