INDY 250/450 SUPERCROS VÝSLEDKY: DALŠÍ JEDNĚ BITES PRACH, KDYŽ JAMES NESPŮSOBÍ ODPOVĚĎ ZVUKU PRO HLAVNÍ 450

Dráha, dav, ohňostroj.                                               Hoppenworld

(1) Vítěz Indy 450 Ryan Villopoto má 54 bodů na druhém místě v bodech ... a druhým je Ryan Dungey (který je mimo seriál). Ryan V má na Jamesovi Stewartovi 69 bodů. Sezóna Supercross 2012 je jako lidské bowlingové ... s každým hodem se srazí více kolíků. Tento týden byl na řadě Stewart, před tím Reedem a před tím Canardem ... teď zbývá už jen jeden špendlík.

(2) Když Stewart havaroval ze svých závodů v horku, zchladil jakoukoli šanci na pronásledování titulů. Stewart údajně utrpěl otřes mozku. Nyní může Ryan Villopoto jen projet a vyhrát titul. Pokud zbývá šest závodů, Villopoto může v následujících šesti týdnech ztratit 11 bodů týdně a přesto vyhrát titul. To znamená, že každý týden, kdy Villopoto skončí šestý nebo lepší, je na cestě k bonusu v milionech dolarů (plus body financují peníze). Existuje motivace vyhrát závody (na rozdíl od jízdy kolem) a tato pobídka je bonus 100,000 98 $ za výhru Supercross. Další nejbližší aktivní jezdec v honbě za body (po Stewartovi), Davi Millsaps, sedí o XNUMX bodů zpět (což jsou jen dva body plaché, že jsou čtyři závody za RV ... s pouze šesti závody.

Davi je skutečným hráčem, i když je to jen 2 body za to, že jsou čtyři úplné závody za vedoucím bodů a má pouze šest závodů.

(3) S Chadem Reedem, Ryanem Dungeym, Andrewem Shortem, Joshem Hansenem, Ivanem Tedescoem, Trey Canardem a Tommym Hahnem se všemi zraněními - spousta jezdců, stále zdravých, začne mít lepší výsledky. Mohli by dokonce získat kredit za lepší jízdu ... ale ve skutečnosti je to hra opotřebení.

(4) Pohyboval se Mike Alessi ve vzduchu na Kevin Windham? Přesunul se Justin Barcia ve vzduchu na Blake Whartona (Whartonova pomsta měla vyhrát 250 hlavních)? Vsadíte se, že ano, ale v Supercrossu je téměř všechno košer, pokud to francouzský jezdec neudělá. Chudák K-Dub. Nejprve se zapletl do zmateného incidentu Jamese Stewarta v jeho závodě v horku, poté se vytáhl a pokusil se projít Alessi.

Ken Roczen (70) byl celou noc na jiném hřišti, bohužel skončil na stejném hřišti. Hoppenworld

(5) Chudák Ken Roczen. Vyhrává první start na 250 východě, aby ho na pětém kole červené označil, zatímco posádka Asterisk pracovala na krasherovi Kyle Cunninghamovi. Závod je červeně označen ... a Kyle Cunningham vstal a odešel. Restart je první v programu Supercross. Jde o střídavý start s jezdcem v pozici, že byli na 16. kole (bylo by to za restartem brány, pokud by se to stalo před dokončením tří kol). Roczen, který se vzdal velkého náskoku, když vyšla červená vlajka, okamžitě dostal svůj velký náskok zpět ... jen aby upadl na hladkou špínu Indy. Whisky škrtil na kole přes skok v klasické duchové jízdě. Ken mohl být schopen zachránit některé body, ale duchová jízda poškodila jeho KTM. Skončil na XNUMX. místě.

(6) Blake Baggett vypadá jako dobrá sázka na výhru 250 venkovních národů, ale on nevyhraje 250 východních. Po skvělé jízdě v Daytoně, která je dobrou zkouškou venkovní rychlosti, se vrátil k tomu, aby byl pro jezdce, který má porazit, snadným pickinem. Hej, být oblíbeným outdoorem je stále docela dobrý.

Skutečný Brett Metcalfe se objevil v Indy… Je to zatím dlouhá sezóna pro Yoshimuru Suzuki.

(7) Malcolm Stewart sdílí jeden gen se svým bratrem - havarijní gen. Nedokázal se kvalifikovat a jeho poslední rohový beran pro poslední místo LCQ šel stejně jako jeho slavný Justin Bogle start-out tah. Pokud se chystáte udělat „pickup pass“, nefunguje to, pokud jste jediným chlapem, který zvedl vaše kolo.

(8) Justin Barcia v Indy nikdy nevyhrál, od chvíle, kdy brána vypadla, byl mimo spor. Rozptýlený start mu pomohl rozbít pódium (také napomohlo Roczenově selhání mozku).

(9) Nico Izzi se vrátil, aby získal zpět svou Yamahu od vyplněného jezdce Westona Peicka. Peick se vrátil ke svému Kawasakimu. Hádej co? Peick se umístil v první desítce ... Izzi ne.

(10) Na 250 východě bylo 7 Hondas, 5 KTM, 4 Kawasakis, 2 Suzukis a 2 Yamahas. Kdy bylo naposledy v závodě AMA Pro více KTM než RM-Zs, KX-F nebo YZ-F?