KDO VYHRAJÍ SVĚT VÍTĚZŮ MEZINÁRODNÍHO MEZINÁRODNÍHO MOTOCROSŮ V GLENU?

Loňský mistr světa ve dvou zdech Bobby Garrison stiskl tlačítko „dolů“ na jednom z pádů výtahu Glen Helen.

2011 Mistrovství světa ve dvou zdech je jen pár dní pryč (3. dubna) a s $ 4500 na lince (vítěz získá $ 2000), očekává se, že pole bude zahrnovat všechny loňské hráče, plus úsilí KTM, Yamaha, TM a Husqvarna.

Loňský vítěz, Bobby Garrison, závodil o tým Husqvarna, ale letos přešel do Kawasaki pro řadu WORCS? Ale očekává se, že se ukáže na obranu svého titulu. Doug Dubach byl svědkem testování svého dvoudobého tahu Yamaha YZ250 v Glen Helen, Milestone a Cahuilla Creek. Nejen, že bude hlavním hráčem v Glen Helen, ale jeho kolo bude sportovní první z úplně nových dvoudobých dýmek DR.D. Očekává se, že KTM pošle nejen loňské třetí místo na stupních vítězů Mike Sleeter, ale také některé ze svých týmů WORCS. TM Motorcycles plánuje sponzorovat návštěvu švédského jezdce Niclasa Gustavssona (který před dvěma týdny vyhrál třídu Ironman na vytrvalostním závodě šesti hodin Glen Helen). Husqvarna ještě musí oznámit svůj tým pro dvoutaktní závod. Ryan Hughes a národní šampionka žen Jessica Pattersonová řekla, že budou závodit v neděli.

Neznámí jsou vždy zajímaví na každém jednorázovém šampionátu. Je to šance pro mladého jezdce, aby se proslavil a měl co dát do životopisu. V loňském roce Ty Hames a Austin Howell vyhráli motos, ale žádný nepřišel s velkým šekem. Který nový hot-shot letos vystřelí o titul? Budeme muset počkat a uvidíme.

Světová dvoudobá dráha letos bude zkušební jízdou pro uspořádání USGP 14. května (a bude se lišit).

V loňském roce byl Doug Dubach králem děr (a v jednom okamžiku vyhrál celkově? Dokud se srazil s Kurtem Casellim). Na této fotografii z roku 2010 Dubach (15), Sleeter (111), Yorks (703) a Caselli (66) ukazují, jak blízko zůstal balíček během obou motocyklů v Glen Helen.

Austin Howell loni téměř vyhrál. Austin dokončil sezónu 2010 na koni posledních 250 národů pro tým Rockstar Suzuki.

Doug Dubach přinese stejné nastavení na závod příští neděli, kterou použil před rokem ... včetně čísla 15.

KTM letos prodala všechny své dva tahy (údajně 5000 XNUMX z nich), ale Mike Sleeterovi se podařilo jeden z nich zachytit pro závod.