MARVIN MUSQUIN POTŘETÍ VYHRÁVÁ PAŘÍŽSKÝ SUPERCROSS — KYLE PETERS VYHRÁVÁ 250 VÝHRU

Marvin Musquin má smlouvu KTM na rok 2022 pouze pro AMA Supercross, ale pokud je na konci série Supercross horký, mohli bychom ho vidět na Nationals.

Potřetí v historii Paris Supercross je Marvin Musquin králem Paříže, když vyhrál událost před 20000 2016 fanoušky, kteří se účastní akce v Paris la Defense Arena. Fanoušci oslavují své hrdiny a přinášejí své nadšení po celý den poté, co minulý rok tuto událost vynechali. Marvin Musquin byl v Paříži nepřekonatelný! Byl nejrychlejším jezdcem během Superpole session a ovládl všechny tři závody Supercross, aby získal své třetí vítězství v Paříži po vítězství v letech 2017 a XNUMX.

Justin Brayton zastřelil jednu ze tří hlavních 450 s Marvinem Musquinem (25) a Tonym Cairolim (222) na vnitřní straně a Chadem Reedem (22) a Gregorym Arandou (20) na vnější straně.

Za ním se odehrál velký souboj o druhé místo mezi Cedricem Soubeyrasem a Justinem Braytonem; oba byli těsně před posledním závodem v bodech, protože Justin šel 2-3 a Cedric 3-2. Ve třetí jízdě opět bojovali celý závod a souboj byl ve prospěch Cedrika, protože Justin v posledním kole udělal chybu; na čtvrté pozici Antonio Cairoli chytil Justina a předjel ho, aby ukončil svou profesionální kariéru na závodním pódiu! Musquin, Soubeyras a Brayton, to je pódium SX1 tohoto 38. ročníku; bohužel Romain Febvre měl velkou havárii během druhého závodu, když byl na druhém místě.

Marvin Musquin (25) běží kolem, zatímco Romain Febvre je na nosítkách odnášen z trati.

VIDEO Z HAVÁRIE FEBVRE

Pódium 450 – Musquin (uprostřed), Soubeyras (vlevo) a Brayton (vpravo).

Ve třídě 250 získal Američan Kyle Peters také trojité vítězství; je novým princem z Paříže. Ve svém vůbec prvním Supercrossu Maxime Renaux ukázal, jak dobrý může být s druhým celkově; třetí skončil Kevin Moranz.

PARIS SUPERCROSS: 450 VÝSLEDKŮ TŘÍDY

Kyle Peters udělal kariéru vítězstvím v závodech American Arenacross, takže menší pařížské uspořádání bylo pro něj ve třídě 250 perfektní.

Nově korunovaný mistr světa na 250 Maxime Renaux (959) a skončil celkově na druhém místě v závodě 250 v Paříži.

PARIS SUPERCROSS: 250 VÝSLEDKŮ TŘÍDY