MOTOCROS DES Nations BIKES: PŘED DANCE BEGINS, HLEDÁME V STROJI

Tým Zach Osborne USA Husqvarna FC450.

Týmem v Belgii je 250 jezdců Jago Geerts (17).

Tým Dánsko nemusel cestovat příliš daleko. Thomas Kjer Olsen byl na druhém mistrovství světa v roce 2019 250.

Team USA Justin Cooper je nováček na MXDN. Bude oficiálním 250 jezdcem.

Jeremy Seewer byl druhý na 450 mistrovství světa a ve Švýcarsku bude spolupracovat s Valetin Guillod a ACyrill Scheiwiller.

Bez uzdravení, které pro ně Tony Cairoli jede, se bude Team Italy muset spolehnout na KX450 Alessandro Lupino.

Tým Slovinsko má vždy šanci, pokud má v týmu dvojnásobný 450 Mistr světa Tim Gajser (1).

Letošní ročník Motocross des Nations byl navržen tak, aby vyústil v vítězství pro tým Holland. S Jeffrey Herlingsem, Glennem Coldenhoffem (6) a Calvinem Vlaanderenem v týmu pravděpodobně nepotřebovali k vítězství umělou písečnou stopu.

Francouzi jsou bránícími šampióny a dostanou se do běhu čísel 1, 2 a 3. Toto je YZ250F Maxime Renaux.

Jihoafrický Anthony Raynard (68) bude závodit ve třídě 250 pro tým Afrique Du Sud.

Místo něj na hřiště vbíhá Adam Sterry  ο zraněný Ben Watson v britském týmu. To je opravdu dobrý doplňovací jezdec.

Britský tým před MXDN kvůli zranění ztratil dva jezdce a musel najít doplňující jezdce. Dostali Adama Sterryho, který doplnil Ben Watson a Benův bratr Nathan Watson (7), který nahradil Maxe Anstieho. Připojí se k Shaunovi Simpsonovi na MXDN.