VIDEO MXA: COTY SCHOCK RIPS YAMAHA YZ125 DVOUTAKT ŠIROKÉ OTEVŘENÉ

VIDEO MXA: COTY SCHOCK RIPS YAMAHA YZ125 DVOUTAKT ŠIROKOOTEVŘENÝ

Coty Schock roztrhal svůj dvoutaktní Yamaha YZ125 kolem tréninkového zařízení ClubMX v Jižní Karolíně. Coty stavěl tuto motorku mezi závody během posledních několika týdnů a v úterý před finále Salt Lake City Supercross na ní jezdil a natáčel s námi. Byla to čistá a přímočará stavba. Tato Yamaha YZ2024 z roku 125 má trubku a tlumič FMF, ventil Boyesen Rad, hlavu Phathead, kola Dubya, trojité svorky Luxon, odpružení KYB (s předním koncem YZ250F) a další.

Coty Schock ztratil svou jízdu během offseason v loňském roce a na poslední chvíli byl vyzvednut týmem FXR/Muc-Off/ClubMX Yamaha pro Supercross v divizi 250 East. Jeho sezóna nebyla nic menšího než impozantní. Na úvodním turnaji skončil čtvrtý, vyhrál Heat race v Birminghamu, pak si zlomil klíční kost poté, co byl té noci vyřazen z Main Eventu, v pondělí ráno to dostal a další sobotu závodil, aby zůstal na bodech. V roce 2024 vstoupil do finále Salt Lake City Supercross dělený na třetím místě v bodech a zajistil si to, čímž ClubMX získal pódium v ​​250SX East Coast Championship.