AFTERMATH: MXGP FOTOGALERIE AMERICAS

V sobotu se na Charlotte Motor Speedway konalo předposlední kolo série MXGP. Byla to monumentální událost, a to díky korunování dvou mistrů světa, přílivu špičkových amerických talentů a jedinečnosti závodění v oválu polní cesty. John Basher z MXA byl na scéně, aby zachytil veškerou akci z dlouhého dne a večera v Concord v Severní Karolíně.

250 TŘÍDA

_SOU719415letý senzace Jorge Prado absolvoval před dvěma týdny na Assen GP útěk, ale měl potíže v Charlotte. Prado skončil celkově 16-18. _SOU7230Austin Forkner stanovil nejrychlejší kvalifikační čas, vytáhl díru v prvním závodě a docela dlouho vedl v obou závodech. Forkner skončil celkově na třetím místě. Chcete-li si přečíst o Austinově dni, klikněte zde.  _SOU7265Španěl Iker Larranaga pochází ze stejné země jako Jorge Prado. Iker dokončil midpack s trvalým skóre 14-14._SOU7653Max Anstie společnosti Rockstar Energy Husqvarna před lety bojovala o kouzlo v USA. Skvěle v písku, Anstie neměla v Charlotte štěstí. Musel se spokojit s hlínou. Angličan zaznamenal 7 - 10 moto skóre za osmé.  _SOU7747Darian Sanayei je ze Spojených států, ale byl závodem třídy EMX250 v zámoří. Bud Racing ho posunul až do 250 GP třídy pro poslední dvě kola série. Darian skončil celkově 11.. Zjevně je ještě nepodepsán na příští rok. Byl by dobrým doplňkem mnoha týmů na okruhu GP. _SOU8037Jděte do toho a zkuste pětkrát rychle říci jméno Calvina Vlaanderena. Holanďan nabyl silného konce. Vlaanderen skončil celkově na pátém místě v Charlotte.  _SOU8041Byly některé velké skoky, které byly pro jezdce zábavné a ohromily davy. _SOU8120Benoit Paturel je třetí ve 250 bodech a zbývá jedno kolo. Francouzi bude reprezentovat svou zemi na nadcházejícím MXDN a nahradí zraněného Dylana Ferrandise. Paturel dojel devátý v Charlotte. _SOU8126Ať jsou tři Jeffrey Herlings. Jezdec Red Bull KTM si po vítězství v první jízdě v Charlotte zajistil svůj třetí titul 250 mistrů světa. Herlings je v roce 450 nucen postoupit do třídy 2017. Po oznámení bylo pravděpodobně v paddocku slyšet kolektivní potlesk 250 jezdců GP.  _SOU8439Darian Sanayei absolvoval druhé 250 moto, ale vedení netrvalo dlouho. Příště zase Austin Forkner (214) se vplížil dovnitř. Pokud se podíváte pozorně, můžete vidět Cooper Webb pohřbený hluboko v balení.  _SOU8458Jeremy Seewer si vedl docela dobře, ale nebyl to ani první 250 „lidská bytost“, protože ostatní trojice Herlings, Webb a Forkner se od zbytku smečky distancovali. Místo toho byl Thomas Covington (64 v pozadí), kdo získal první lidské vyznamenání, když skončil celkově čtvrtý. Seewer skončil šestý.   _SOU8539Všechny krupobití Cooper Webb! V jeho posledním 250 závodě v kariéře šokoval domorodec ze Severní Karolíny Jeffrey Herlingsa a vzbudil divoký dav tím, že vyhodil dveře z každého ve finální moto, aby zachytil celkově. Byl to vhodný konec pro skvělou 250 kariéru.  _SOU8560Webb spadl zpět na Dirt Track a prořízl se ven a skočil kolem Jeffrey Herlings (84). To bylo všechno, co napsala.  _SOU8655MXGP Americas byl skvělý den, zleva, Jeffrey Herlings, Cooper Webb a Austin Forkner. Herlings získal jeho finále 250 světových titulů. Cooper Webb vyšel s ranou. A mladý Austin Forkner vedl většinu obou motocyklů a Herlingsa odložil ve druhém motocyklu.

450 TŘÍDA

_SOU8179Start zahrnoval mírný sjezd několik metrů za branou. To nevadilo Eli Tomacovi (3), který byl v sobotu přípitkem třídy 450. _SOU7510Po závodě Tony Cairoli řekl, že celý den bojuje s příznaky podobné chřipce. Bylo to příliš špatné, protože američtí fanoušci doufali v zúčtování mezi „králem Tonym“ a Eli Tomacem. Místo toho Cairoli kulhal domů celkově na 14. místě. _SOU7395Zaplatili bychom za to, abychom viděli závod jeden na jednoho, vítěz 10,000 17 $ vezme veškerou kabelku mezi Jose Butronem (XNUMX) a Vince Friese. Byl by to výjezd epických rozměrů. "Buzzsaw" Butron očistil jezdce v předčasném tréninku. Neočekávaná praxe!  _SOU8277Clement Desalle zvládl celkově páté po vítězství v Assen GP minulý týden.  _SOU9069Zleva: Tim Gajser, Eli Tomac a Jeremy Van Horebeek.  _SOU7890Dean Wilson se v praxi stylizoval. Dean doufal, že bude bojovat s velkými hvězdami MXGP. To se nestalo. Wilson skončil celkově 20..  _SOU8916I když to výsledky neukazují (celkově 16.), Valentin Guillod je velmi zábavný sledovat jízdu.  _SOU8340_softEli Tomac byl donucen společností Monster Energy závodit s MXGP v Americe. Místo toho, aby to poslal, položil Tomac kladivo na zavedených 450 hvězd GP. Nikdo nebyl ani blízko. Eli měla důvod k vítězství. Velká bonusová kontrola za vítězství pravděpodobně pomohla „Bounty Hunterovi“ projít pěti fázemi truchlícího procesu. _SOU8369_softJordi Tixier skončil celkově osmý. _SOU8833Obloha je limit pro Tim Gajser. Slovinský pocit skončil celkově na druhém místě s Eli Tomacem, ale co je důležitější, získal první 450 světových titulů.  _SOU8929Glenn Coldenhoff byl slzy a úsměvy poté, co umístil třetí ve finále moto. „Hoff“ byl jeden bod z celkového umístění na třetím místě.  _SOU8768Odbočka na hrázi vedla ke dvěma válečkům, po nichž následoval další úsek nemovitostí, než se dráha otočila doleva. To je místo, kde Adam Cianciarulo narazil na palubu během prvních 250 moto.   _SOU7434Justin Barcia dostal v praxi omáčku. Barcia skončil druhý v prvním motocyklu, ale ve druhém vytáhl se zaseknutým zápěstí. _SOU7786HRC závodil na továrním kole Honda CRF2017RW 450 v Charlotte s Evgenym Bobryshevem. Ruský „Bob“ skončil celkově šestý. Ještě lepší je, když porazil svého týmového kolegu Gautiera Paulina, který byl na modelu z roku 2016. _SOU7366Pokud je to smůlu, pak se to stane Philu Nicolettim. Jezdec JGRMX běžel dobře během prvního motocyklu, ale skončil tím, že rozbil jeho škrticí klapku. Na druhém motocyklu skončil celkově na 15. místě. Pro dobrý smích nezapomeňte následovat @ badnewsphil na Instagram.