AFTERMATH: HANGTOWN NÁRODNÍ

_DSC3584_Kyoshi_Eli Tomac _Hangtown_2016
Eli Tomac musel Hangtown zklamat. Skončil čtvrtý v obou motos na celkově třetí. V loňském roce raketově odletěl z pole v obou motech.

_DSC0745_Kyoshi_Joey Savagty_Hangtown_2016
Joey Savatgy vyhrál oba motosize a míří do Glen Helen s 15bodovou výhodou v 250 národním šampionátu.

_DSC3446_Kyoshi_Ken Roczen_Hangtown_2016
Ken Roczen se stal vítězem obou motocyklů. Zatímco on není „temný kůň“, byl Roczen zastíněn Ryanem Dungeym a Eli Tomacem vstupujícím do dne. S červenou deskou však zamíří k Glen Helen.

_DSC1508_Kyoshi_Blake Baggett_Hangtown_2016
Blake Baggett byl zjevením v prvním motu. Dokázal projít kolem Eli Tomaca poté, co Tomac letěl kolem něj dříve v závodě.

_DSC2816_Kyoshi_Joey Savagty Mitch Peyton_Hangtown_2016
Joey Savatgy a Mitch Payton slaví.

_DSC2970_Kyoshi_Ryan DUngey _Hangtown_2016
Ryan Dungey ještě v Hangtownu nevyhrál celkově. To nejlepší, co mohl udělat, bylo druhé.

_DSC0563_Kyoshi_Adam Cianciarulo _Hangtown_2016
Adam Cianciarulo ve svém prvním závodě po dlouhé době skončil celkově na 13. místě. Je hezké ho vidět zpět v akci.

_DSC0725_Kyoshi_Shane McElrath_Hangtown_2016
Shane McElrath měl ve druhém moto mechanický problém a byl nucen odejít.

_DSC1955
RJ Hampshire měl dobré první moto, umístil se na pátém místě, ale ve druhém moto utrpěl ošklivé endo a dostal se pod jeho motorku. Skončilo to jeho den.

_DSC0835_Kyoshi_Luke Renzland Colt Nichols_Hangtown_2016
Spoluhráči Luke Renzland a Colt Nichols.

_DSC1734_Kyoshi_Tristan Charbaneau_Hangtown_2016
Rookie Tristan Charboneau se umístil celkově na devátém místě.

_DSC0886_Kyoshi_Alexander Frye_Hangtown_2016
Alexander Frye skončil celkově na 16. místě.

_DSC2168_Kyoshi_Jessy Nelson _Hangtown_2016
Jessy Nelson má rychlost, ale stále pracuje na vytrvalostní části závodění. Díra se dostal podruhé poté, co byl závod červeně označen. I když dokázal udržet vedení po mnoho kol, jeho tempo nakonec pokleslo. Nelson skončil celkově šestý na 7-6.

_DSC2250_Kyoshi_Jeremy Martin_Hangtown_2016
Po prvním závodě je Jeremy Martin o 18 bodů nižší, ale stále má spoustu času na obranu svého šampionátu.

_DSC2259_Kyoshi_Josh Osby_Hangtown_2016
Spojení Josha Osbyho prasklo a nutilo ho, aby propadl závod. To často nevidíš.

_DSC2658_Kyoshi_Cooper Webb_Hangtown_2016
Cooper Webb si zahrává se zápěstí na pódiu.

_DSC3566_Kyoshi_Ken Roczen _Hangtown_2016
Ken Roczen masivně zobrazuje masy.

_DSC3132_Kyoshi_Trey Canard _Hangtown_2016
Trey Canard skončil celkově pátý.

_DSC1878
Jedno moto, ve kterém měli Christian Craig (38) a Jeremy Martin (1) dobrý start, bylo před dokončením prvního kola označeno červeně.

_DSC2473_Kyoshi_Austin Forkner_Hangtown_2016
Kawasaki nováček Austin Forkner. Austin šel celkově osmým celkem osmým.

_DSC2905_Kyoshi_Justin Barcia_Hangtown_2016
Justin Barcia skončil v první desítce.

_DSC3464_Kyoshi_fans_Hangtown_2016
Fanoušci chtějí brýle.

_DSC0927_Kyoshi_Justin HIll_Hangtown_2016
Zatímco Justin Hill nemohl dokončit první moto, dokázal ve druhém moto získat 8. místo.