OTEVÍRÁNÍ PRÁCE V TEAMU KAWASAKI NA ROK 2022: TOMAC ODCHÁZÍ PO NÁRODECH AMA

Tisková zpráva Kawasaki: Monster Energy Kawasaki a Eli Tomac neobnoví svou jezdeckou dohodu po uzavření nadcházejícího AMA Pro Motocross Championship po šesti úspěšných sezónách společně a vzájemně se rozhodujících nepokračovat v prodloužení smlouvy. Tým a Tomac se těší na nadcházející sezonu Pro Motocross a jsou odhodláni získat svůj čtvrtý šampionát za posledních pět let s přípravami, které začnou tento týden.

„Jsme nesmírně hrdí na úspěch, kterého Eli a tým Monster Energy Kawasaki dosáhli za posledních šest let,“ řekl senior manažer Kawasaki pro závody Dan Fahie. "S Eli a jeho rodinou jsme si vytvořili skvělý vztah a jsme hrdí na to, že Kawasaki hrála silnou roli v Tomacově závodním odkazu."

Tým Monster Energy Kawasaki a Tomac zaznamenali během šestileté kampaně obrovský úspěch s jezdcem narozeným v Coloradu, který na Kawasaki KX450 získal čtyři šampionáty AMA. Během šesti let v týmu se Tomac postavil na startovní bráně 165krát a získal 60 vítězství, přičemž mu chyběla pouze jedna naplánovaná hlavní událost. 60 výher je v tomto časovém rámci největším počtem jezdců.

Společnost Monster Energy Kawasaki je připravena pokračovat v závodním úspěchu AMA v roce 2022 díky programu pro dva jezdce, který zahrnuje Adama Cianciarula, který se prosadil v amatérských řadách s Kawasaki Team Green. Cianciarulo získal mistrovství AMA Pro Motocross v roce 2019 o objemu 250 ccm a jako nováček skončil na druhém místě v hodnocení AMA Pro Motocross pro rok 2020 o objemu 450 ccm a letos v létě bude usilovat o vrchol pódií.