9. Hakon Fredriksen .. Norsko
10. Calvin Vlaanderen… Holland

Další notáři: 11. Tom Koch (Ger) 13. Tanel Leok (Est); 15. Dean Ferris (AusS); 17. Jason Anderson (USA); 18. Maxime Renaux… (Fra); 19. Valentin Guillod (Swi); 23. Kyle Webster (Aus); 24. Adam Sterry (Eng); 25. Justin Cooper (USA); 30. Jago Geerts (Bel).

Thomas Kjer Olsen byl top 250 jezdců.

Závod jeden rekapitulace: 2019 450 MXGP Mistr světa Tim Gajser na prvním motocyklu celkově před hrdinou domovského města Jeffrey Herlingsem. Třetí skončil Jorge Prado. Třetí byl mistr světa MX2 Jorge Prado. Jason Anderson a Justin Cooper z týmu USA vrazili do každého z nich velmi prudkou havárii. Anderson skončil 17. a Justin Cooper byl 25.. Tým USA byl po prvním závodě mimo hlavní soutěž s celkovým počtem 42 bodů. Nejlepšími 250 jezdců byli Thomas Kjer Olsen 8., Calvin Vaanderen 10. a Rene Hofer 12. Na bodech, které stály po prvním závodě, byl Holandsko s 12 body, zatímco Švýcarsko a Francie byly na druhém místě svázány na 23 bodech.

9. .. Dennis Ullrich… Německo

Další notáři: 11. Regan Duffy (Aus); 12. Adam Sterry (Eng); 13. Carlos Campano (lázně); 14. Kyle Webster (Aus); 17. Kevin Strijbos (Bel); 24. Valentin Guillod (Swi); 29. Justin Cooper (USA); 30. Maxime Renaux (Fra).

Závod dva rekapitulace: Holland pokračoval v dokazování, že jsou mistři písku, když Glenn Coldenhoff vyhrál druhý moto a Clavin Vlaanderen byl 10. na 250. Pauls Jonass byl druhý a Shaun Simpson třetí. Zach Osborne z týmu USA byl 5., ale Justin Cooper jako 29.. Mezi 250 nejlepších jezdců patřili Thomas Kjer Olsen 8., Calvin Vlaanderen 10. a Alvin Ostlund 16. místo. V celkově národních bodech vedl Holanďan s 23 body, Francie byla druhá na 59, Belgie třetí 60, Estonsko čtvrté páté 63, Austrálie 63, Španělsko šesté 66, Dánsko sedmé 66, Švédsko osmé 69, Anglie a Norsko svázané devátou desátou 75 bodů za kus. Tým USA byl jedenáctý s 11 body.

10. Shaun Simpson… Anglie

Další notáři: 11. Kevin Strijbos (Bel); 12. Harri Kullas (Est); 13. Zach Osborne; 16. Jordi Tixier (Fra); 23. Gautier Paulin (Fra); 30. Dean Ferris (Aus) .. (Fra).

Všichni očekávali, že vyhraje Jeffrey Herlings, včetně jeho, ale jeho 2-4 den nemohl odpovídat Coldenhoffovu 1-1.

Závod tři rekapitulace: Již druhým rokem v řadě je Glenn Coldenhoff celkovým vítězem Motocross des Nations - vyhrál jak závod Open / 250, tak závod Open / 450. Coldenhoff vedl Holandsko k celkovému vítězství, ale žádný z nizozemských jezdců nedokončil v první desítce ani v jednom ze svých šesti skóre. Odhodili první desátou Calvin Vlaanderen. Celkově druhý skončil tým Belgie, který neměl skóre mezi prvními pěti, ale jejich prvních pět bylo 6-6-7-11-17 (v první jízdě klesli na Jago Geerts 30.). Celkově třetí skončil v Anglii, a to díky 3–10 dnu Shauna Simpsona a devátému Nathanovi Watsonovi ve třetím závodě a 9. Tým USA byl celkově šestý se skóre 10-6 Zacha Osborna, 5-13 Jasona Andersona a Justinem Cooperem 8. v prvním závodě (ve druhém závodě vyhodili 13. Cooper).