REM GLEN PODPORUJE MOTOCROSS ZPRÁVU: GLEN NENÍ V SOCIÁLNÍM DESIGNU, NIKDY JE TO POTŘEBNÉ TAK, ŽE JE TO VÍKEND

Randy Skinner (383) a Cary Brown (93) patří mezi mnoho věřících dvou mrtvic v Glen Helen. Cary Brown vyhrál 125 dospělých “A” třídu.

Glen Helen není v poušti SoCal, ale můžete ji odtud vidět. Ze závodiště, které se nachází severně od San Bernardino v Kalifornii (na cestě do Las Vegas), však můžete vidět také lyžařská střediska, 10,000 XNUMX stop a jezero Arrowhead.

Se zprávami o zkázu a chmurném počasí od televizních meteorologů a teplotami, které byly nad sedmi rovnými dny nad 100 stupňů, bylo těžké si představit, kolik závodníků by se ukázalo jako ponožky, podkolenky, nylonové kalhoty, helmy a brýle, aby závodily v ohně teplo. Je úžasné, že je závodníci SoCal nenechají obtěžovat horkým počasím. Je třeba poznamenat, že se jim nelíbí déšť, vítr ani zima, ale vysoké tempy jsou součástí životního stylu jižní Kalifornie. Když se tedy otevřely brány dostihové dráhy, byli všichni běžní hráči v boxech na svých běžných místech.

S dalším novým rozložením tratě, které zahrnovalo jedinečnou zatáčku cílové čáry do kopce, zprava, mimo směr, byli prvními jezdci, kteří trafili na trať, více než 40 nováčků a více než 50 nováčků. Nikdo v životě nechce být. Proč? Protože v den 107 stupňů, když se konalo setkání jezdců, byli dělníci na trati zaneprázdněni zaléváním trati. To znamená, že první jezdci do první zatáčky jsou připraveni na zcela nový zážitek ... bahenní závod za brilantního, slunečného a jasného dne.

Jody Weisel (51) od MXA finišuje svůj RM-Z450 na jednom ze stoupání REM na cestě na třetí ve třídě expertů nad 60 let.

Robin Hall jel 1-1 před prvními pěti Joe Sutterem, Mikeem Borowskim, Jasonem Aeckem a Andersem Viaianderem ve třídě Oh, zatímco Mike Hillion zametl více než 50 nováčků s 1-1 na 2-2 Jeffa Scotta , Michael Mosca je 3-3, Brian Underdahl je 5-4 a Jeff Mason je 4-5.

Mike Hillion (413) se vrhá na nejvyšší stupeň pódia Novic nad 50 před Jeffem Scottem a Michaelem Moscou.

Profíci a meziprodukty jsou obvykle první závod, takže byli nadšeni, že byli zařazeni do závodu dva - poté, co začátečníci přes 40 a více než 50 nasákli to nejhorší ze sladké vody. Preston Tilford byl třídou profesionálního pole, když vzal svůj Fifty-51 Honda CRF250 na přední stranu kombinovaného pole, aby vyhrál první motocykl a po druhé z druhé pochází z mrtvých.

Jeff Mason je 4-5 na čtvrtém místě s 5-4 Briana Underdahla ve třídě nad 50 nováčků. Na pozadí je vidět startovní čára.

Severní kalifornský Lee Witt vyhrál třídu 450 Pro po dlouhých tvrdých bitvách s Shane Postem, Garrettem Potterem, Kyleem Wolackem a Vet Pro vítězem Dennisem Stapletonem. Billy Mercier a Willy Musgrave se ve třídě Over-40 Pro zúčastnili jeden-dva.

V kategorii Intermediates vyhráli své třídy Kordel Caro (250), John Minert (450), Rick Richards (Vet) a Bryan Friday (Over-40).

Greg Groom (12) a Mark Testa (47) měli v závodech nad 50 let dobrý závod, ale dojeli 8. (Testa) a 10. (Groom).

NEJVĚTŠÍ TŘÍDY DNE

Největší třídou dne byli meziprodukty nad 50 let. To představovalo dobré bitvy mezi rychle začínajícím Randym Skinnerem a George Kohlerem. Kohler vyhrál oba motocykly tím, že udělal pozdní motocykly, když vadné teplo sapilo sílu jeho konkurence. Skinner využil 4-2, aby získal celkově druhé místo (a vedl většinu kol v obou motocyklech). Steve Watson byl třetí (3-3), Joe Sutter čtvrtý (2-4), Massimo Marescalchi pátý (6-5), Pete Vetrano šestý (7-7), Mike Phillips sedmý (9-8), Mark Testa osmý ( 8-9), Jeff Fahy devátý (13-6) a Greg Groom desátý (10-13).

Steve Lawler (4) a Willie Amaradio (7) byli předními běžci ve třídě expertů nad 50 let.

Třída expertů nad 50 let byla ve skutečnosti vítězstvím dvou mužů, když vedl Steve Lawler a pronásledoval Willie Amaradio. Nakonec majitel LightSpeed, Amaradio, nemohl projít a usadit se za 2-2 dny. Jeden z nejlepších závodů dne byl mezi Dave Eropkinem (CRF450) a Mikeem Monaghanem (KTM 125SX). Monaghan obtěžoval Eropkina v každém kole pro oba motocykly. Monaghan často projížděl Eropkinem v napjatých a zatočených věcech, jen aby se dostal zpět na příkré kopce. Nakonec Mike Monaghan udělal finálovou přihrávku v moto jeden, ale nemohl uzavřít obchod v moto dva. 4-3 porazil Eropkin s Monaghanem. Dennis Boulware byl čtvrtý a Greg Nelson pátý.

George Kohler (52) zametl obě motocykly třídy přes 50 Intermediate, ale ani jeden motocykl nevedl až do konce každého závodu.

Další vítězové: Kelley Gilman vyhrál Vet začátečníky. Teddy Guiliany vyhrála 250 začátečníků. Chris Gibeault vyhrál 250 nováčků. Mark Taylor vyhrál 450 nováčků. Zach Boskovich vyhrál 85 třídu. Phil Dowell vyhrál odborníky na více než 40 let (nebýt zmaten třídou Over-40 Pro). Ray Pisarski vyhrál třídu expertů nad 60 let.

Mike Monaghan měl čtyřtakt, ale když to vyšlo, rozhodl se přejít zpět na dvoudobý. Poté, co vyhrál šest rovných závodů Over-50 Intermediates na KTM 125, byl Mike přesunut na Over-50 Experts. Ještě nevyhrál, ale zpívá 125.