REM GLEN HELEN MOTOCROSS RACE REPORT: GARETH SWANEPOEL BREAKS JOSH STRANG WINS STREAK

Gareth Swanepoel vzal svou hvězdnou závodní Yamahu na přední místo třídy 450 Pro v obou motocyklech ... vyhrál třídu 450 na YZ250F.

GNCC Šampion Josh Strang se rozběhl přes 450 Pro za poslední měsíc na motokrosu REM v Glen Helen. Díky dlouhým třicetiminutovým motocyklům ho Strangova zkušenost v běhu na terénu dobře odrazila na REM hranatých hranách.

Už ne! Jihoafrický jezdec hvězdy Yamaha Gareth Swanepoel byl schopen zastavit Strang-lehold v Glen Helen se dvěma skvělými jízdami. Rozhodl se závodit se svou hvězdou Yamaha YZ250F na internetu 450 Pro třídy, Swanepoel dostal slušné starty a běžel rychleji startující Josh Strang a švédský národní šampion Fredrik Noren. Swanepoel měl dokonce čas na to, aby se jeho výfuková trubka rozbila v první moto a stále se držala pro vítězství.

Josh Strang závodil v REM, aby získal svou rychlost a rychlost na honičku za titulem GNCC, takže nebyl naštvaný, když mu Swanepoel a dva Švédové dali všechno, co mohl z hlediska soutěže požadovat.

Swanepoel byla třída pole, ale dva švédští jezdci, Fredrik Noren a Calle Aspegren, konečně ukázali, že jejich tvrdá práce během zimy se vyplácí. Noren vedl druhou motocykl po většinu času, než ho dostali Swanepoel a Strang. Celkově trvala celkem 4-3 den. Aspegren získal celkově čtvrté místo s 3-5 (a přišel ze zadní strany smečky, aby získal svůj druhý moto pátý).

Kyle Chisholm si zaslouží uznání za to, že se rozhodl závodit ve formě závoditvětšina AMA profesionálů kachny místní soutěže (raději cvičit místo závodu). Chisholm právě překonává zranění Supercrossu a ukázal, že má srdce.

Na davu REM byla dojata jízda Kyle Chisholm. Během sezóny Supercross byl Chisholm vážně zraněn a jezdil jen týden. Odhodlal se odvážně rozhodnout, že přijde k REM? Protože to není snadné zvládnout a má rychlou skupinu 450 profesionálů. Chisholm nevyhrál? Celkově jel 5-4, celkově pátý, ale menší muž by se raději vydal na tréninkovou dráhu, aby točil méně brutální kola, než aby se podrobil dvěma 30minutovým motocyklům krutým tempem.

Dennis Stapleton MXA neměl čas se zastavit a cítit květiny.

Poté, co Chisholm přišel do první desítky Joey Webb, Broc Armbruster, TJ Caldwell, MXADennis Stapleton a Travis Coy.

Bryce Valle vyhrál 250 Pro třídu. Zde míjí 250 prostředního vítěze Donalda Alforda (101). 250 meziproduktů byla skupina štěstí, která byla spárována s třídami Pro pro 30minutové motocykly.

Projekt 250 Pro třída byla snadná volba pro Bryce Vallee, který šel 1-1. S pouhými čtyřmi jezdci 250 Pro třídy, druhá a třetí šla na Sara Price (3-2) a Mariana Balbi (2-3). Pomohlo jim, když KTM 150SX Billy Musgrave vybuchl, zatímco před nimi. Price, Balbi a Kaci Martinez se přišli vyzkoušet na třicetiminutových motocyklech? Udělali to, co Price a Balbi stále stříleli v posledním kole, když spolu běhali v těsné formaci.

NEJVĚTŠÍ TŘÍDA DNE

Časopis Dirt Bike editor Ron Lawson vede Briana Allena ve třídě expertů nad 50 let. Lawson odešel na čtvrté místo, zatímco Allen byl osmý.

Nikdo neví, co řídí Více než 50 odborníků jezdci přijíždějí do REM, ale hejno tam ve velkém počtu. Nejen, že je Více než 50 odborníků Největší třídou každý víkend v REM, ale je to také nejtěžší třída k vítězství. Zřídka dělá Více než 50 odborníků vítěz opakuje příští týden ... nebo někdy ne po zbytek 40-ti závodní sezóny REM.

A tento týden ... zde byl poprvé vítězem ve třídě. Greg Fountain uskutečnil svou první plavbu v Více než 50 odborníků třída úspěchu tím, že jde 2-1 porazit Dave Eropkin (1-2) pro vavříny. Eropkin byl vítězem před dvěma týdny. Randy Skinner (3-3) byl třetí, Ron Lawson (6-4) byl čtvrtý a Mike Monaghan (9-5) byl pátý.

Willie Amaradio (5-9) byl šestý (Amaradio si myslel, že druhý motocykl bude zavolán, když vítěz minulého týdne Greg Nelson skočil na bránu, takže seděl na trati, dokud si neuvědomil, že závod začal bez něj) „Nakonec byl Nelson potrestán za kolo za své špatné skutky). Dennis Boulware (10-6) byl sedmý, Brian Allen (8-8) osmý, bývalý Baja Champion Bob Rutten (11-7) devátý a George Kohler (12-10) desátý.

NOVICI A ZPROSTŘEDKOVATELÉ

Toto je podivné spojení jezdců a generací. Sportovní závodník Ernie Becker (96), AMA Hall of Famer Feet Minert (45) a průmyslový exec Mitch Evans (4) zastupují jezdce narozené v sedmdesátých letech (Becker), šedesátých (Evans) a odváží se to říkat třicátá léta (Minert) ).

250 Nováček: Cameron Bongers šel 1-1 porazit Braden Larson a Leigh Bongers.

450 Nováček: Dylan Anderson byl perfektní před prvními třemi Cory Aguilar a Ryan Edwards.

Rick Richards to odvede ze zdi.

Vet Nováček: Rick Richards jel 1-1, aby se zúčastnil třídy Vet Novice s Timem Wardenem na druhém a Pete Vetranem na třetím místě.

85 Nováček: Dane McCants použil 1-1 k porážce Matta Maroneyho (2-2), Carley Pena (3-3) a Clay Kirksey (4-4).

Více než 40 nováček: Perfektní skóre značky Mark Romero z něj dělá dalšího v řadě, aby se stal členem v dobrém postavení Více než 40 středně pokročilých třída. Ernie Becker byl na druhém místě s 3-2, zatímco Mike Hillion byl třetí.

Tom White (80) a Jim O'Neal split moto vyhráli ve třídě expertů nad 60 let (s vítězstvím jde o druhé vítězství v O'Neal). Tom byl zakladatelem White Brothers, zatímco Jim vlastní O'Neal Racing.

Více než 50 nováček: Mitch Evans a Craig Johnston si vyměnili moto vítězství, ale Evans '2-1 porazil Johnstonovu 1-4. Kent Reed byl třetí s 5-2.

250 Střední: 2-1 Donalda Alforda získal cenu od Clint Cravens '1-2.

450 Střední: Donald Alford se vrátil, aby získal třídu 450 nad pěti nejlepšími z Brandon Peterson, Alistar Lewis, Cody Brownfield a John Minert.

Nad 40 středně pokročilých: Ron Shuler je 3-1 nejlepší Bryan Friday's 2-2 a Dan Alamangos 4-3.

Nad 50 středně pokročilých: Rob Collins a Mark Donaldson by se také mohli společně pohnat domů po dvou motoch závodech vedle sebe. Přilepili se k sobě jako lepidlo, ale Collinsův druhý moto průsmyk pro vedení stačil k rozbití jejich 1-2 a 2-1 kravaty.

Willy Musgrave byl jedním z několika testovacích jezdců MXA, kteří tento víkend závodili na dvoudobém tahu TM MX2011 v roce 300.

REM je kvůli přestávce na USGP na dva týdny vypnutý, ale vrátí se v sobotu 21. května (když budou závodit na trati USGP ... místo na trati REM). 21. května je velký den v Glen Helen. Na offroadové trati Glen Helen (která zabírá většinu jamek Pro) bude závod Lucas Offroad Truck Championship. Vedle startovní čáry REM proběhne Pro Hillclimb do kopců. A REM bude závodit na trati USGP. Vzít na vědomí: Jezdci REM budou muset vstoupit na trati Glen Helen Parkway a projet se regionálním parkem (Blockbuster Pavilion, US Festival a Hyundai Pavilion), aby se dostali na závodní dráhu?