REM GLEN NAVŠTÍVIL MOTOCROS: Byl to SKUTEČNÝ DEN DO VELKÉ BROKY

Společnost MXA testovala na DDC Racing / MX1 Suspension s vstřikováním paliva KTM 300XC-W TPI s vstřikováním paliva u REM. Toto je pomocný editor MXA Josh Mosiman, který to vyhazuje. Před koncem dne závodili tři různí testovací jezdci Fotografie: Debbi Tamietti

Fotografie Debbi Tamietti, Dana Alamangose ​​a Jona Ortnera

REM má pověst jednoho z nejbezpečnějších závodů v SoCal. Existují týdny a dokonce měsíce bez nutnosti sanitky, ale tento týden byl těžký. Nejdříve 450 profesionálů sestoupilo na Mt. Whitney při havárii, která stále sbírala stále více jezdců. Následoval o jeden závod později poslední pád kola z Val Tamietti, jehož výsledkem byl zlomený tib / fib. Nakonec Chris Cole sám havaroval a zlomil osm žeber a prorazil plíce.

Pět kluků z třídy Pro se před začátkem závodů představuje. McClellan Hile, Richard Taylor, Tallon LaFountaine, Daniel Mills a Justin Muscutt by se všichni zúčastnili velké havárie na Mt. Whitney z kopce později během dne. Fotografie: Debbi Tamietti

SD plachty: Od roku 1992 navrhujeme a vyrábíme tažné markýzy pro naše obchodní partnery po celém světě.

Žádný ze 450 profesionálů nebyl vážně zraněn na základě skutečnosti, že všichni odešli, ale zranění populárního Val Tamietti a Chris Cole byly vážnější. Oba skončili v nemocnici a budou mimo činnost po dobu několika měsíců.

Michell Oldenburg vyhrál prvních 450 motocyklů, ale byl na špičce oštěpu v druhé velké havárii. Foto: Jon Ortner

(Shora dolů): Josh Mosiman, Mitchell Oldenburg, Richard Taylor, Tallon LaFountaine a McClelland Hile na kopci. Klikněte zde vidět kompletní havarijní sekvenci. Foto: Jon Ortner

Srážky byly nešťastné, protože trať byla zábavná a náročná. A stejně jako všechny závody REM se program rychle pohyboval, dokud se závody nezastavily třikrát, aby sebral masakr. A co bylo ještě horší, bylo to, že obří vodní nádrž na vrcholu Mt. Whitney se převrátil a spadl na zadní stranu velkého kopce. Nepřistál na trati, ale záda vody zaplavila zadní část trati a závěrečný závod Nad-40 a Nad-50 Novic byl zrušen (a jejich výsledky byly založeny na jejich prvních motocyklech).

Vet Vic Nováček David O'Connor (30) živí 450 Novic Vítěz Josh Fout (98) buckshot oběd. Fout namontovaný na KTM 125SX nakonec projel Davida, ale neměl moc ho splatit. Fotografie: Debbi Tamietti

Velkými vítězi dne byli Richard Taylor ve třídě 450 Pro, Luther French ve třídě elit nad 50 let, Robert Reisinger ve třídě expertů nad 40 let a více než 50, Dirk Davidow ve skupině nad 50 let, Dave Eropkin v více než 60 odborníků, Duane Joice ve více než 60 intermediátech, Mic Rodgers ve více než 65 intermediátech, David O'Connor ve vetřelých nováčcích, Renan Bayar ve vetřelých začátečnících, Tyler Rich ve 250 začátečnících a Ron Rich in více než 50 nováčků.

Richard Taylor (44) skončil vítězstvím ve třídě 450 Pro poté, co byl druhý motocykl červený označen a restartován bez prvního vítěze motocyklů Mitchael Oldenburg nebo druhého finišera Tallon LaFountaine. Fotografie: Debbi Tamietti

REM nebude tento příští víkend závodit, protože je to „Den v špíně“ nebo následující víkend, protože to je datum mistrovství světa Robbyho Gordona World Offroad. REM se vrací 8., 15., 22. a 29. prosince na čtyřtýdenní běh závodů, aby dokončil sezónu 2018.

1500 galon vody, který seděl na vrcholu Mt. Whitney za posledních 15 let musela být poškozena větry 70 mil / h minulého týdne, protože někdy pozdě v den, kdy sklouzla z podložky a spadla na zadní stranu kopce. Foto: Jon Ortner

Když den začal, vodní nádrž byla na vrcholu Mt. Whitney. Fotografie: REM

Než byl den nad vodou, byl vodní nádrž pryč. Fotografie: REM

Mark Crosby je specialista na dvoudobé zdvihy a v expertech na více než 7 odborníků absolvoval 5-60. Fotografie: Debbi Tamietti

McClellan Hile (505) aplikuje na svou Suzuki nějakou angličtinu těla. Fotografie: Debbi Tamietti

Matt Bynum (317) pluje kolem znamení Glen Helen. Fotografie: Debbi Tamietti

Dave Eropkin vyhrál třídu expertů nad 60 let. Více než 60 odborníků, více než 50 odborníků a více než 50 meziproduktů byly tři největší třídy dne. Fotografie: Debbi Tamietti

Mic Rodgers (115) vyhrál třídu přes 65 středně pokročilých se skóre 1-1. Fotografie: Debbi Tamietti

Ralf Schmidt (73), David Cincotta (861) a Pasha Afshar (L7) odešli ve třídě expertů Over-40 ve stejném pořadí dva-tři-čtyři. Fotografie: Debbi Tamietti

Anthony Keasey (115), Jack Aaron (21) a Ryder Friday měli souboj na velké trati ve třídě 65 Advanced. Aaron vyhrál s 2-1 na Keaseyho 1-3 a páteční 3-2. Fotografie: Debbi Tamietti

Musíš to milovat. Jose Iii Lizama vyhrál třídu Pee-Wee PW50 na trati REM Kid s tréninkovými koly stále na kole. Dráha REM Kid je určena pro začátečníky a jezdce základní úrovně na 50cc, 65cc a různých čtyřtaktních kolech. Foto: Jon Ortner

Lars Larsson je závodník Grand Prix, zlatý medailista ISDT, AMA Hall of Famer, trojnásobný mistr světa Vet a první Evropan, který do Ameriky předvedl Husqvarnu v roce 1967 pro Edisona Dye. Lars je také hard-core závodník, který stále závodí. Fotografie: Debbi Tamietti

Brian Martin je zraněn, ale na závody s Ritou přichází se svými přáteli. Rita, na druhé straně, není tak přátelská, jak vypadá. Fotografie: Debbi Tamietti

Bývalý AMA National Pro Rich Taylor pečlivě sleduje syna Richarda Taylora. Rich běžel bahenní závod, který se konal v Glen Helen, brzy ráno před začátkem závodů REM. Foto: Jon Ortner

Jody Weisel (63) a Lars Larsson (38) mají kombinovaný věk 149 let. Milují se navzájem závodit a dělají to po celá desetiletí. Ve skutečnosti, aby to bylo spravedlivé, vyměnili kola mezi motorkami, přičemž každý jezdil s palivem vstříknutým KTM 300XC-W TPI v jednom motocyklu a KTM 350SXF v jednom motocyklu. Lars 3: 3 porazil Jodyho 4: 4, ale Jody se na chvíli stylizoval vpředu. Fotografie: Dan Alamangos

Zatímco MXA testovala Dicks Racing na motokrosu dvoudobého vstřikování paliva KTM 300XC-WTPI, testovali jsme také zásoby 2019 Husqvarna TE250i - také vstřikované a vybavené světlomety. To je Randel Fout u ovládacích prvků. Fotografie: Dan Alamangos

Luis Macias v této zatáčce o 180 stupňů vyřadil TM a rychle se proměnil v rohovou značku, když kolem něj kroužili Matt Bynam (317), Dylan Mroz (62), Justin Muscutt (16) a Daniel Mills. Fotografie: Dan Alamangos

Jon Ortner (10) byl ve třídě Elite Over-50 na Luther French. Ron Shuler (33) byl Robertem Reisingerem druhý ve třídě expertů nad 50 let. Fotografie: Dan Alamangos

Val Tamietti havaroval v posledním kole druhého motocyklu ve třídě expertů nad 60 let. Zamotal se dvěma lapači a v levé noze utrpěl zlomenou holenní kost. Lékaři říkají, že si myslí, že to mohou obsadit a nechat ho léčit přirozeně - bez kovu. Fotografie: Dan Alamangos

Motocross by byl mnohem nebezpečnější bez pomoci jiných závodníků. Zde Chris Cole havaruje natolik špatně, že jeho konkurent Bryan Friday se zastaví, aby mu pomohl, zatímco další závodník na vedlejším křičí na posádku sanitky. To, co nevidíte, je, že fotograf Dan Alamangos položil svůj fotoaparát a vyskočil na trati, aby zpomalil jezdce. Chris zlomil 8 žeber a prorazil plíce, ale bude zpátky. Fotografie: Dan Alamangos

REM závodí znovu až do 8. prosince 2018. Další týden je Den v hlíně a následující víkend je Robby Gordon Offroad Championship. Více informací o REM Motocrossu najdete na jejich facebook page nebo webovou stránku na adrese www.remsatmx.com