REM GLEN HELEN ZPRÁVA O ZÁVODECH: CO DĚLÁME Bláznivé děti v sociální oblasti

Sean Lipanovich (505) by vyhrál obě mota třídy 450 Pro, ale když dostal zadní kolo na jedné straně tohoto bermu a přední kolo na opačné straně, musel se divit, co se bude dít dál. Vyměnil to, ale zachránil to.

FOTKY DEBBI TAMIETTI & DAN ALAMANGOS

Dennis Stapleton (84) se ještě úplně nezotavil ze svého velkého pádu Talledega z první zatáčky minulý týden v závodě Octobercross, ale byl dost zdravý na to, aby vyhrál třídu Vet Pro.

Glen Helen byla minulý víkend rušným místem - v sobotu se konaly nejen závody REM, ale také závody SoCal Classic Vintage a AMA National Endurocross Championship. Naštěstí měla Glen Helen dostatek závodních tratí, aby zvládla přetékající dav, který balil každý čtvereční palec do parku

Braden O'Neal vyhrál v minulém týdnu závodu REM třídu 450 Pro, ale tento týden se musel uspokojit s druhým.

REM představil nový design trati, využívající část staré dráhy, část zapomenutých částí starých tratí a několik nových nápadů. Výsledkem byla závodní dráha, která každého jezdce považovala za zábavnou a náročnou. Jak jste od REM očekávali, bylo více technických sekcí, off-cambers a up-and-down rolovací sekce.

Shaun Hillion (413) doplnil první tři ve třídě 450 Pro.

Chladné počasí bylo skvělé pro děti, malé i velké. Následuje fotografická esej o tom, kdo byl kdo v sobotu na REM.

Tim Beatty (125) ho dvakrát hladil k vítězství třídy Expert nad 40 let.

Tyler Nicholls (55) vyhrál 450 meziproduktů, zatímco Austin Warren (178) získal 250 meziproduktů.

Val Tamietti (31) se po svém čtyřtaktu vrátil ke svému dvoutaktu Yamaha YZ250. Dan Alamangos (55) bude za dva týdny kapitánem týmu Austrálie na Světovém poháru veteránů.

Pokud tito dva kluci nejsou spolu na začátku závodu, budou na konci. Jody Weisel (54) a Lars Larsson (58) je jedno, zda vyhrají nebo prohrají - jen to, že se navzájem porazili. Podle jejich odpovídajících kožených bot můžete poznat, že závodili už dlouhou dobu.

Bývalý eso v poušti Bob Rutten (83) vyhrál třídu Expert nad 65 let s Chip Howellem 1: 1.

Randy Skinner (94) byl pátý ve třídě nad 60 let Expert.

Rush na první zatáčku ve třídě Over-50 Experts vypadá perfektně, když Jon Ortner (1) je první a Bill Sauro (311) druhý. Počkat na to!

O dvacet stop později Bob Weber sestoupil a byl zasažen protijedoucím provozem. Bob byl v pořádku a zahájil druhé moto.

Mike Monaghan (16) byl šestý mezi experty nad 60 let a desátý mezi experty nad 10 let. To jsou dvě tvrdé třídy, které můžete vyhrát na akciové YZ50.

Bruce Ashmore (111) byl konzistentní ve třídě nad 60 let se skóre 11-12. Experti nad 60 let byli největší třídou v REM.

Pasha Afshar (L7) si nikdy nevšiml znamení kampaně „Pasha L7 pro starostu“, které někteří šprýmaři postavili na trať.

Jeff Fahey (43) se stal vítězem třídy mezi 60 lety.

Chad Jeffrey použil 1-1 k převzetí zlata začínajícího hráče nad 40 let.

Gavin Antill (86) zachytil módní dopředu černobílý vzhled (s nádechem žluté) k dokonalosti. Gavin jel ve třídě nad 4 let nováček 6-50 a celkově pátý.

Když Nick Reisinger (96) otevřel přívěs svého otce v boxech, s překvapením zjistil, že mu jeho otec koupil zcela novou Husqvarnu TC125. Nickovy mini dny jsou teď za ním.

Lucas Wells (523) vyplul na své cestě do třídy 2-2 dní za sekundu ve třídě 250 pro začátečníky.

Tom Hinz (934) se umístil na třetím místě ve třídě nováčků nad 3 let, zatímco Chris Arellano (4) zvítězil ve třídě veterinářů.

Kevin Watson (22) použil 2: 1 na výhru Inter-40 mezi týmem nad Steve Moorem 1: 3.

Uli Segner (577) byl třetí ve třídě nad 40 let se skóre 3: 2.

Mike Carter (50) a Ralf Schmidt (73) bojovali o vítězství meziproduktu nad 40 let. Šlo to Schmidtovi na TM 144MX.

John Fitz byl třetí mezi experty nad 65 let se skóre 2–3.

Další REM nebude závodit až do 14. listopadu. Další informace najdete na www.remsatmx.com or Klikněte zde pro REM stránku Facebooku.

ZÁVODÍTE NA REM? CHCETE FOTOGRAFII VÁS V AKCI? DEBBI JE MÁ

Dej Debbi Tamietti den nebo dva na zpracování fotografií z tohoto víkendového závodu REM na její účet SmugMug a poté vyhledejte obsah svých srdcí. Ze své stránky si můžete objednat digitální fotografie sebe nebo přátel - za pouhých 1.50 $. Chcete-li se podívat na fotografie závodů REM na Debbi (zveřejněno za pár dní) a na fotografie pro Debbiho oblíbené, přejděte na www.debbitamietti.smugmug.com