REM MOTOCROSS RACE REPORT: NIC PROHLÍŽE SE DENEM V závodech

Dominic Desimone (565) doslova kouřil třídu 450 Pro. Vyhrál oba motocykly s velkými náskoky.

FOTKY DEBBI TAMIETTI, JON ORTNER, DAN ALAMANGOS & MARK DONALDSON

Todd Sibell (829) byl třetí ve třídě 450 Pro, Shaun Hillion (413) byl 7. a Jake Hogan (651) byl 9..

Pokud se v motokrosu konají přátelštější závody, muselo by to projít dlouhou cestu v porovnání s týdenními motokrosovými závody REM v Glen Helen. Přestože je na REM spousta mladých závodníků, rozhodně to není jeden z těch šílených amatérských závodů, kde se táta předvede v semi-kamionu se šesti KTM 65SX pro juniory. Ani náhodou! Většina závodníků v REM žila nějaký aspekt tohoto života a dala to za sebe. Teď chtějí jen závodit s dlouhými moty, vyhnout se dramatu, pověsit se se svými kamarády a jít domů, až to skončí.

Nikdy nevíte, v jaké třídě bude závodit bývalý hvězda GP Kurt Nicoll. Někdy jezdí ve třídě 450 Pro, někdy ve třídě Vet Pro a tento týden závodil ve třídě Over-40 Pro. Ve skutečnosti je způsobilý také pro třídu nad 50 let.

Pokud jste to vy, pak REM Glen Helen je místo, kde bude. Je to týdenní motokros, který se cítí stejně jako sedmdesátá léta, protože spousta závodníků REM začala v sedmdesátých letech. Navíc, s trénovanými očima fotografů Debbi Tamiettiho a Dana Alamangose, které každý závod fotografují, je možné, že místní závodník REM bude mít více publicity na týdenní bázi než většina horkých hvězd Loretty Lynn. Zde je fotogalerie REM Motocrossu tohoto týdne.

Jeff Loop (229) vyšel 9-2 ve třídě 450 Pro, což ho opustilo.

Bylo možné skočit ze skrytého údolí za stadionovou částí dráhy REM dopředu, ale musíte si uvědomit, že trať je zakřivená doprava. Pokud jste nevykompenzovali slepý skok, skončili byste zasáhnutím špinavé zdi jako Chance Fullerton (999).

Šance Fullerton (99) se nezhroutil, ale je to tak blízko, jak k tomu můžete přijít, protože trať vede strmě z kopce přímo před jeho kolo.

Dennis Stapleton (16) demonstruje správný způsob, jak vyvýšit skok, když oblouky MXA 2020-1 / 2 KTM Factory Edition vpravo.

Justin Muscutt (95) na stejném skoku výstřel z druhé strany.

Je zábavné závodit v Glen Helen 125 dvoudobých tahů, ale s velkými kopci to vždy znamená přijít zezadu. Zde Pasha Afshar (L7) pronásleduje velká kola na svém YZ125. Pasha plánuje v REM dne 21. března další speciální dvoutaktní závod.

Dan Alamangos (54) byl jedním z pěti bratrů Alamangos, kteří závodili v motokrosu domů v Austrálii. Přišel do USA žít svůj sen. Dan závodil na běžeckém kole MXA YZ2020X 125 na REM (když nefotografoval).

Ať už je to v přední části batohu nebo vzadu, zdá se, že Dennis Stapleton (16) a Kurt Nicoll (2) se na trati vždy nacházejí. V tomto případě vyhrál Nicoll vyhranou třídu Over-40 Pro a Stapleton vyhrál třídu Over-30 Pro.

Mikayla „KayKay“ Nielsen (51) zametla oba motocykly třídy 125 Nováček.

Bývalý jezdec REM číslo jedna Marc Crosby (56) a Ken Ehlers (103) upustili od jedné z REM stop mnoha změn výšky.

Daniel Crosson (70) a Jody Weisel (192) si vybírají různé linie na dně velkého sjezdu.

Mike Monaghan (84) to klasifikoval dvakrát. Mike šel 2-5 v expertech na více než 60 a 5-3 v expertech na více než 50. Steve Coster (959) byl druhý v kategorii nad 50 let.

Tato sada expertů přes 60 zahrnuje bývalého CMC číslo jedna Val Tamietti (31), závodníka Speedway Randy Skinner (383), bývalého 125 hot-shot Dave Eropkina (811), pouštního závodníka Ken Ehlerse (modrá košile) a závodníka Pro Circuit Husqvarna Mike Monaghan (oranžová helma).

Brian Beach (151) vypukl dobrou Honda CRF450, znáte ji před 13 lety, aby vyhrál třídu přes 40 středně pokročilých.

Ron Lawson (N3R) Dirt Bike se dostal na 5 - 6 v expertech na více než 60 let. Na tomto ocasu má linii conga.

Není nic jako závodit s dobře připraveným dvoutaktem Kawasaki s ocelovými rámy proti novým motocyklům. Robin Hall (402) jel ve třídě nad 2 let nováčkem 2: 40.

Glen Helen má velké nápisy v hollywoodském stylu jak na trati AMA National, tak na trati REM, takže si mysleli, že je vhodné postavit miniaturní verzi trati Pee-Wee. Mason Hibner pod ním hnízdí.

V jedné z těch podivných moto věcí se Stephen Chandler (vlevo) zhroutil poblíž vrcholu výstupu na Mt. Whitney, zatímco Robert Reisinger (zcela vpravo) narazil na sjezdovou stranu současně. Nebyli zapojeni do jiných havárií a ani nevěděli, že někdo havaroval na opačné straně vrcholu, dokud neuviděli tuto fotografii.

Havárie Roberta Reisingera na vrcholu Mt. Whitney ho nechala na zadní straně balíčku expertů přes 60, ale bojoval o šestinu. Poté vyhrál druhý moto, ale jeho 6-1 opustil designéra 6D helmy na třetím místě v jeho velkém závodě na narozeniny „Six-Oh“.

Will Harper (7) vede třídu expertů nad 60 do prvního kola.

Američtí motokrosové vlastní velké děkování Larsovi Larssonovi (45). Byl to švédský jezdec Grand Prix, který Husqvarna poslal do Ameriky, aby předváděl motokrosová kola zpět v roce 1966. Myslíme si, že odvedl dobrou práci - a úžasně, Lars stále závodí v Americe o 54 let později, Tony Parson (68) a Gene Boere (62) pronásleduje 78letou AMA Hall of Famer.

POKUD CHCETE ČTĚT VÍCE O LARS LARSSONOVÝ MOTOCROSS LIFE, KLIKNĚTE ZDEE

ZÁVODÍTE NA REM? CHCETE FOTOGRAFII VÁS V AKCI? DEBBI JE MÁ

Dej Debbi den nebo dva, aby zpracovala fotografie tohoto závodu REM tohoto týdne na její účet SmugMug a poté procházla obsah svých srdcí. Ze své stránky si můžete objednat digitální fotografie sebe nebo přátel - za pouhých 1.50 $. Chcete-li se podívat na tento týden závod REM (zveřejněno za pár dní) a na Debbiho oblíbené fotografie, přejděte na www.debbitamietti.smugmug.com

REMOVÝ ROZVOD BŘEZEN: 14., 21. a 28. BŘEZNA

REM závodí tento nadcházející víkend 14. března, 21. března a 28. března. Více informací o REM motokrosu najdete na www.remsatmx.com nebo jejich Facebook stránku od Klikněte zde.