SKUTEČNÉ ROZHODNUTÍ! 2022 MOTOCROSS ACTION 450 SHOOTOUT VIDEO

VIDEO Z AKCE MOTOCROSS 2022 450 STŘELBA

Video z Motocross Action 2022 450 čtyřtaktní Shootout je živé a v této 28minutové funkci podrobně popisujeme klady a zápory motocyklů Honda, Husky, Yamaha, KTM, GasGas, Kawasaki a Suzuki 450 a jejich pořadí. od sedmého po první a vyhlašování vítězů v kategoriích jako MXA 450 Bike of the Year, Best Vet bike, Best Pro bike, Best Bargain bike a Best in Durability.

Jako obvykle byla kola používána, zneužívána a poté znovu osvěžena pro druhé kolo fotografií a videí. Exotická scéna pro naše video byla umožněna finančními službami a životním pojištěním Arrizon Hierarchy a Glen Helen nás nechal převzít jejich stopu pro tento den. Tato přestřelka byla také sponzorována řídítky Phoenix, Acerbis poskytl stojany na kola, které syndikát plynu pěkně oblékl. K nastavení našich nastavení jsme použili stupnici průhybu Motool, a přestože se motocykly dodávají s různými pneumatikami, použili jsme celkově pneumatiku Dunlop MX33, abychom byli konzistentní v naší přestřelce. Kromě toho nás MindFX udržoval v dobré síle během procesu testování těchto kol a vytváření naší 450 střelby.

Chcete-li si přečíst celý podrobný článek o MXA 450 Shootout, sledujte vydání z února 2022 ve svém místním novinovém stánku nebo se přihlaste k odběru časopisu prostřednictvím kliknutím zde za pouhých 19.99 $ ročně. Navíc, pokud se přihlásíte k odběru, zašleme vám s předplatným zdarma dárkovou kartu Rocky Mountain v hodnotě 25 USD, takže na dohodě budete mít skutečně prospěch.