SLEDUJTE VELKÝ PRIX FRANCOUZSKÉHO MOTOCROSU 2021 ZA ŠEST ŠEST MINUT

Ve 12. z 18 kol v Lacapelle-Marival, kde následovalo Španělsko a pět verzí Velké ceny Itálie, získal Jeffrey Herlings červenou desku od Tima Gajsera, aby vyhrál svou 95. Grand Prix (mezi třídou 250 a 450). Pro Herlingsa ve Francii to nebylo snadné, protože Roman Febvre ho chytil a podal mu první moto vítězství a pak chytil a znovu prošel Jeffreyho ve druhém motocyklu - tentokrát se Herlings bránil a znovu získal vedení a vyhrál. Mezitím v 250 GP současný 250 mistr světa Tom Vialle dokázal, že by se mohl dobře opakovat jako šampion, kdyby nevynechal tři závody se zraněním na začátku sezóny. Vialle vyhrál posledních pět GP v řadě (i když mu byla odebrána jedna výhra za trest za žlutou vlajku), přičemž sedm moto výher, dvě sekundy a třetina Vialle přišel z první desítky na čtvrtou v bodech. Ale Vialle je 116 bodů z prvního místa, které drží Maxime Renaux společnosti Yamaha. Jezdec Yamahy vyhrál pouze tři GP (a jeden z nich byl, když byla Vialle potrestána dvěma místy).