SLEDOVAT INDIANAPOLIS SUPERCROSS 3 250 VIDEO: PŘÍBĚHOVÁ ŘADA BOLI VŠECHNY COLT NICHOLS POCHÁZÍ ZA TŘETÍ

Pokud mistrovství 250 East Supercross vydrží v tomto tempu, nebude v poli v sezóně v Salt Lake finálovém kole jediný uchazeč o titul. Tento týden byl tovární jezdec GasGas Michael Mosiman zraněn a jeho naděje v Supercrossu se rozmohly na rok 2021. Připojil se k řadě zraněných jezdců. V podstatě je honba za titulem nyní na dvou jezdcích, Coltu Nicholsovi, který byl na pokraji uvedení koruny do roku 2021 na ledě, když zahrál hlavní událost v Indianapolis 3 250, ale místo toho, aby získal další vítězství a rozběhl se v bodech, Colt křížem a narazil pár rohů do prvního kola. Vstal na posledním místě a šachovnicovou vlajkou zaútočil zpět na třetí místo. Když v poli zbývá tak málo uchazečů o titul, je pro jezdce těžké se v bitvě o body odtáhnout - protože je jen málo kvalitních jezdců schopných dostat se mezi přední běžce. Nichols má nyní 6bodového lídra nad Craigem s Orlandem jako další v rozpisu 250 východ, než si udělí přestávku v osmi závodech pro závody 250 západ.