PODÍVEJTE SE NA NÁRODNÍ MOTOKROS HANGHTOWN 2022 DO 6 MINUT

Dvě kola v roce 2022 AMA National Motocross Championship jste nemohli chtít dva závody s tak velkým dramatem (i když balíček National TV nemohl zaručit, že všichni jeho předplatitelé dostanou to, za co zaplatili). První kolo na Pala Raceway bylo vzrušující v tom, že zvýraznilo návrat Hondy na přední místo ve sportu, když obsadila první dvě místa v obou třídách.

Druhé kolo na Hangtown National Motocross ukázalo, že hráčů bylo více než jen těch, kteří byli oblečeni v červené barvě Honda. Vítěz 450 double moto z minulého týdne, Chase Sexton, byl poražen Jasonem Andersonem v první 450 moto v NorCal a Eli Tomacem ve druhé sloce. Na konci dne získal Jason Anderson celkové vítězství v lHangtownu 1-3 – oba si vysloužil ohromnou rychlostí v posledních deseti minutách obou motocyklů.

Zatímco Jett Lawrence dokázal vyhrát třídu 250 už druhý týden v řadě, nebylo to tak snadné ani přesvědčivé jako týden předtím. Jett, trpící nějakou nemocí, nemohl v prvním motocyklu dosáhnout skvělých časů Michaela Mosimana a musel následovat Mosimana a Justina Coopera přes čáru jako třetí. Jett se vrátil ve druhé 250 moto, aby se pohupoval před svými pronásledovateli, což nezahrnovalo vítěze prvního motocyklu Mosimana ani uchazeče o titul RJ Hampshirea – oba oběti nehod. Jett Lawrence vyhrál celkově 3-2 nad 2-3 Justina Coopera a 4-2 Huntera Lawrence.

Pokud jde o čistou rychlost, Jason Anderson byl jezdcem, který udělal všechny pohyby a průjezdy ve třídě 450, zatímco Jo Shimoda zatáčel časy na kolo ve druhé 250 moto, které byly o celou sekundu rychlejší než přední závodníci – Jo skončil čtvrtý ve druhé. moto po nárazu a vstávání ze země a dohánění zpět na přední tři.