UNADILLA 250 AKCE: HAIDEN DEEGAN NEGELUJE S 'DILLA

Nováčkovská senzace Haiden Deegan přijel do severní části státu New York pouze 3 body za bodovaným lídrem Hunterem Lawrencem v bodovém hodnocení AMA 250 National Motocross Championship. Zbývaly jen tři závody a Deegan byl po 1-1 dni ve Washougalu na vysoké úrovni a publikum očekávalo bitvu Haiden versus Hunter. Naneštěstí pro Haidena to bylo poprvé v Unadille a nikdy se nesmířil s tím, co byla další vyjetá národní trať (a ani jeho Star Yamaha, která vybuchla v prvním motocyklu). Hunter vyhrál celkově 2-2, protože Levi Kitchen ze Star Yamahy a Justin Cooper si odnesli vítězství v moto. Pokud jde o Haidena Deegana, byl bodovaný na 17. místě a je nyní 36 bodů za Hunterem a na čtvrtém místě. Justin Cooper je nyní nejbližším jezdcem Lawrence, ale ztrácí 22 bodů.

250 VÝSLEDKŮ: UNADILLA NATIONAL
1. Hunter Lawrence (Hon)… 2-2
2. Levi Kitchen (Yam)…1-4
3. Justin Cooper (Yam)… 5-1
4. Jo Shimoda (Kaw)…3-3
5. Max Vohland (KTM)…4-6
6. Tom Vialle (KTM)… 8-7
7. Jalek Swoll (Hus)…6-14