SNAPY Z HORU: KYOSHI BECKER'S THUNDER VALLEY FOTOGALERIE

Kdyby to nebylo pro vzkříšení Ken Roczena jako mocného hráče, byla by to velmi nudná sezóna 450 národů. Bez Roczena by Eli Tomac poběhl divoce.

Přestože Justin Barcia nemusel nutně směřovat do „Joe Job“ doma v New Yorku, jeho profesionální kariéra v motokrosu byla na lyžích. V roce 2018 to otočil.

Eli Tomac má všechny důvody být nafoukaný. Vyhrál tři rovné 450 Nationals a je na vrcholu světa. Ale už tu byl, takže trochu pokory je v pořádku.

Marvin Musquin má rychlost a dovednost vyhrát závody, ale něco o prvních třech Nationalech (Hangtown, Glen Helen a Thunder Valley) ho stymovalo. Musí ten tok najít a udržet ho déle než tři nebo čtyři kola - pak bude v mixu.

Phil Nicoletti byl konzistentní první desítkou na západě, kde to nenávidí, ale teď je to, že míří zpět na východ, potřebuje najít několik dalších míst, aby ukázal, že není dalším rádoby Kalifornským. Číslo jedna na jeho seznamu hitů musí být spoluhráč Weston Peick.

Blake Baggett (4) ožil v Coloradu. Byl tak pevný, jak jsme na něj zvyklí. A zatímco to vypadá jako děrovačka, Justin Barcia (51) ji zastrčil pod sebe v následujících 20 stopách.

Benny Bloss (60) prokázal okamžiky brilantnosti mezi ukázáním fanoušků spodní část svého KTM. Jakmile se usadí na rychlost vpředu, udělá opravdu dobře.

Nick Schmidt neslaví, je rád, že je po všem. Během Nationals mu dáváme uznání, protože jeho dovednosti v Supercrossu jsou mnohem lepší než jeho outdoorové dovednosti, ale přišel do Thunder Valley, aby mu dal šanci - i když jede 23-38.

John Perry organizoval závod Glen Helen 250 Two-Stroke Challenge a závodník Alpinestars Justin Muscutt v něm skončil na 7. místě. V Thunder Valley se John potěšil a Justin se rychle zbavil svých povinností.
 Wil Hahn vyhrál závod s Thunder Valley 125 Dream, ale měl postranní motiv…

… Vrátil se zpět na 250 startovní čáru, aby svému Star Yamahovi řekl poplatky o možných linkách a místech, kde se trať změnila.

Autogram závodních jezdců si vždy nemůžete nechat u svého semi-trucku, ale v boxech je jedno místo, kde je můžete dohnat.

250 NÁRODNÍ

Jako dvojnásobný národní šampion AMA 250 Jeremy Martin ví, jaké to je, držet se bodového vedení - teď musí tyto znalosti uvést do praxe.

Bratr Jeremy Martin Alex (26) je třetí z 250 bodů.

Justin Cooper vyhrál prvních 250 moto, i když to trvalo selhání motoru Joey Savatgy k uzavření obchodu. Bohužel, druhý moto 8. závod zničil jeho pohádkový den

Havajský Brian Medeiors (934) létal v Thunder Valley. Bohužel také létal v boxech. Jeho EZ-Up začal foukat pryč a 130-libra Pro ho chytil, když se zvedl. Brian nakonec dopadl plnou silou kolenem na chodník kola. Potřeboval stehy, spousta z nich, ale místo toho se rozhodl závodit.

Zach Osborne, ošetřující zranění palce, odešel 5-20 poté, co byl vyřazen v první zatáčce druhého motocyklu. Účtoval se 35 minut a byl odměněn jedním bodem AMA. Tento bod může být důležitý do 12. kola.