Závod: Fox Raceway National 2022
Kolo: Honda CRF2022WE 450
Fotograf: Trevor Nelson

DIRT BIKE ZDARMA! VYPLNĚTE PRŮZKUM MXA, ABYSTE MÁTE ŠANCI VYHRÁT TOTO SSR KOLO

Toto je vaše šance vyhrát tento SSR SR140TR. Je nabitý prémiovými komponenty včetně kotoučových brzd, obrácených vidlic, nastavitelného tlumiče a dalších. MSRP tohoto kola je více než 2000 $. Vyhrát ho ale můžete zdarma! Jediné, co musíte udělat, abyste byli zařazeni do výkresu, je vyplnit MXA Reader Survey.

Klikněte sem a zúčastněte se průzkumu MXA.

DVOJSTUPNÍ SVĚTLO: ERIK EBERSOLE 's 1975 KAWASAKI KX400

IMG_3299 [1]Erik Ebersole s cenou Kawasaki KX1975 z roku 400.

Od podání dvoudobých úderů se objevilo docela neskutečné nesrovnalosti, kdy kluci předváděli své téměř nové kuřáky nebo desetiletí staré stroje. Kterýkoli dvoudobý tah je hoden tohoto prostoru, ale k získání mé pozornosti potřebuje určitý motocykl. Kopie Brad Lackey KX400 od Erika Ebersoleho to udělala. Když jsem předtím mluvil s Lackeyem, mám rád drsného bývalého 500 mistra světa ze severní Kalifornie. Ebersole zřejmě také. Nebo se mu prostě líbilo, jak vypadal Lackeyův pracovní motocykl KX400. Bez ohledu na to Erik s touto stavbou vyrazil z parku. Níže je Erikovo vysvětlení klasického železa.

IMG_3228 [1]"Podívejte se prosím na mé inspirované kolo z roku 1975 Kawasaki KX400 Brad Lackey." Závodím moderní i vintage kola. Mám několik historických kol a byl jsem pozván, abych je před pár lety vystavil v nastavení Legendy a hrdinové na Atlanta Supercross. Závodím na KX400 a mám 1975 se zeleným tankem. Měl jsem dost dílů, abych postavil další, tak jsem se rozhodl jít po Brad Lackeyho pohledu.

IMG_3232 [1]"Vždycky se mi líbil černý vzhled a sám jsem si postavil kolo." To bylo vystaveno na Atlanta Supercross v roce 2016, spolu s několika mými dalšími koly. Později v tomto roce to budu závodit v některých historických závodech. Podrobnosti jsou níže:

Rám byl upraven tak, aby pojal ocelový tank Husqvarna.
Úchyty sedadel byly posunuty dopředu pro nastavení mezery sedadla.
Motor byl sestaven pomocí mnoha NOS dílů. Píst Wiseco byl instalován do válce pokoveného Millennium Technologies.
Plast byl koupen od Knightmare Racing.
Vidlice mají pružiny Race Tech.
Zadní nárazy jsou od Ohlins.
Zadní kyvadlo je ručně vyráběné společností KLP Racing.
Zadní ozubené kolo je na zakázku od Rebel Gear.
Jednorázové třísvorné svorky sochory byly vyrobeny Techsmithem.
Ráfky a řeči Buchanana.
Potah sedadel s materiálem sedačky byl v Thajsku ručně vyráběn.
Páky a bidla podle připojení Works.
Sestava škrticí klapky a kabel od Terry Cable.
Nový kulatý karbidový kotouč Mikuni o průměru 36 mm od Carb Parts

IMG_3236 [1]

"Děkujeme, že jste zahrnuli tento motocykl do" dvoudobého reflektoru ". Byl to zábavný projekt a myslím si, že vyšel pěkně. “

IMG_3229 [2]IMG_3230 [1]Pokud si přejete, aby byl váš motocykl uveden ve dvou bodovém reflektoru, pošlete mi e-mail na adresu [chráněno e-mailem]. Všechno, co žádám, je, abys uvedl rozpis svého kola a podrobný popis věci. Zašlete prosím také několik fotografií vašeho steera. Odesláním svého kola do „Dvoudobého reflektoru“ souhlasíte s tím, že uvolníte všechna vlastnická práva k obrázkům a zkopírujete je do MXA.

INSTA // CARNAGE // FOX RACEWAY NATIONAL

Instagram se načte v rozhraní.

MOTO | DrobnostiPojmenujte jezdce. Odpověď na konci stránky.

TESTOVÁNO MXA // 2022 KAWASAKI KX450SR

1. KOLO STRUČNÁ FAKTA // HONDA OSLAVILA 50. NAROZENINY // Ben Bridges

Tovární tým Honda si ve třídě 250 a 450 vybojoval 1. a 2. místo na Fox Raceway.

450 SOUHRN TŘÍDY MX
Ricky Johnson
Tím, že členové Síně slávy Hondy Rick Johnson (na obrázku) a Jeremy McGrath komentovali barvy, jim dal spoustu k řeči.
  • Chase Sexton jde o celkové vítězství 1-1.
  • Byla to Sextonova 3rd kariéra 450 MX výhra, 1st někdy zametl obě motorky.

Chase sexton 2022 Fox Raceway National-8396-2Chase Sexton jel v prvním kole MX skvěle.

• Na bráně pro 450 MX byli 3 bývalí mistři 450 MX a bývalý 9násobný mistr světa GP. Jaký způsob, jak zahájit 50th výročí MX.
  • Honda se snaží vyhrát svůj 1st 450 titul MX od roku 04, kdy to dokázal Ricky Carmicheal.

Ricky Carmichael crf450 2004Ricky Carmichael byl posledním jezdcem Hondy, který jim v roce 450 přinesl 2004 národních korun.

• Ken Roczen jde 2-2 na 2nd celkově. Bylo to jeho 45th kariérní pódium. Bývalý šampion vedl obě jízdy, ale podlehl Sextonově rychlosti.
  • Díky vítězství Jett Lawrence v 250 MX má Honda nyní 5 kol 1.
  • Vítěz 1. kola ve třídě 450 MX vyhrál titul 25krát.
  • Překvapivý jezdec Yamahy Christian Craig vede 3-3 na 3rd celkově pro jeho 1st někdy 450 pódium.

Craig získal své vůbec první umístění na stupních vítězů 450.

• Bývalý šampion Eli Tomac vede 7-4 na 4th celkově.
  • Ryan Dungey jde 5-5 na 5th celkově. Bývalý šampion byl vynikající po 5letém výpadku.

Jaký závod pro bývalého šampiona Ryana Dungeyho 5-5 na celkové páté místo.

• Jeden z nejrychlejších závodníků celého víkendu, Jason Anderson, šel 4-8 na 6th celkově.
  • Antonio Cairoli skončil 10-6 na celkovém 7. místě.
  • Josh Mosiman z Motocross Actions vede 28:30 za 30th celkově.

Josh Mosiman z MXA skončil 28-30 a celkově 30.

250 MX CLASS RECAP // LAWRENCE BROS POMOZTE HONDA OSLAVOVAT
Mechanici museli také slavit vítězství Hondy.
  • Jett Lawrence pomohl Hondě oslavit jejich 50th Výročí tím, že šel celkově 1:1, jeho 6th kariéra MX vítězství.
  • Jett Lawrence se stává 1st zahraniční jezdec vyhraje po sobě jdoucí kolo 1, pokud počítáte vítězství Dylana Ferrandise v roce 2020, jsou to 3 roky, co byly USA vyloučeny z vítězství v 1. kole.
  • Hunter Lawrence jde 2-2 na 2nd celkově, stejně jako ve třídě 450. Honda vede 1-2 v obou třídách.

Když byli bratři Lawrence a Shimoda na stupních vítězů v prvním kole, znamenalo to, že v první trojici nebyly žádné americké závody.

• Jo Shimoda z Japonska s vlajkou Pro Circuit šel 4-3 na 3rd celkově to udrželo Američany mimo stupně vítězů v 1. kole.
  • RJ Hampshire jde 3-9 na čtvrté místo.
  • Honda nyní vyhrála nejméně 1 250 závodů MX za 35 sezón.
  • Posledním jezdcem Hondy, který vyhrál po sobě 250 šampionátů, byl Steve Lamson v letech '95 a '96 na 125 Honda. Může se Jett Lawrence připojit k Lamsonovi?

Steve Lamson byl posledním jezdcem Hondy, který vyhrál back to back šampionáty. Bude Jett schopen udělat totéž?

• Alpinestar gear měl velký víkend a obsadil 3 místa na stupních vítězů. Sexton v 450 MX a Lawrence Brothers v 250 MX.

HOVORTE MOTO S MOTO MINDOVANÝMI LIDMI. PŘIPOJTE SE K CHATU FACEBOOK SKUPINY MXA

Milujeme všechno moto a chceme spojit všechny moto feťáky na jedno místo, aby se podělili o své dva centy, nápady, fotografie, opravy kol, problémy s koly a mnoho dalšího. Chcete-li si to nejprve ověřit, musíte mít nebo již musíte mít účet na Facebooku. Pokud tak neučiníte, není to moc práce a můžete dokonce mít přezdívku, takže nikdo neví, že jste to vy. Chcete-li se připojit, klikněte ZDE. Poté, co požádáte o připojení, vaši žádost přijmeme krátce poté.

NEVYPOVÍDANÝ PŘÍBĚH O VÍTĚZNÉM MISTROVSTVÍ RICKYHO CARMICHAEL KX250

KLASICKÁ FOTO

Ricky Carmichael v roce 1993 na KX80 provozujícím značku číslo 1 u Loretta Lynn's.

Odpověď Moto Trivia: Donnie Hanson závodil v roce 1982 na závodě v bahně Supercross na tovární Hondě.