ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 125cc ALL-STAR | 2018 WASHOUGAL NATIONAL

125cc All-Star start Από το ξεκίνημα των 125cc All-Star ήταν ο Mike Brown (3) με το αρχικό προβάδισμα.

Το Washougal National πραγματοποίησε τον πέμπτο γύρο του αγώνα All-Star των 125cc. Την Παρασκευή υπήρχαν δύο κατηγορίες 125cc All-Star για προκριματικούς. Υπήρχαν 56 αναβάτες 125cc για να είμαστε ακριβείς με 18 αναβάτες από κάθε προκριματικό που έφτασε στον αγώνα All-Star των 125 γύρων το Σάββατο.

125cc all-star raceΟι τρεις προηγούμενοι αναβάτες εργοστασίων - ο Ryan Villopoto, ο Mike Brown και ο Wil Hahn - κατευθύνονται στο Horsepower Hill του Washougal

ΔΥΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ | ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΛΥΨΗ

Ο αγώνας 125cc All-Star το Σάββατο πραγματοποιήθηκε πριν από τα πρώτα 250 moto. Αναβάτες όπως ο Ryan Villopoto, ο Mike Brown και ο Wil Hahn ήταν στην πύλη. Από την αρχή ήταν το Husky TC125 του Mike Brown που ξεκίνησε νωρίς με τον Villopoto και τον Hahn να έρχονται πίσω. Ο Μπράουν έκανε ένα πρώιμο λάθος στον πρώτο γύρο και ο Βιλοπότο τον γύρισε. Ο Ράιαν τράβηξε ένα μικρό προβάδισμα στους δύο πρώτους γύρους, αλλά ο Μπράουν τον κυλούσε στον τελευταίο γύρο κάνοντας ένα τελικό τερματισμό. Ακολουθούν τα πλήρη αποτελέσματα από τον πέμπτο γύρο του αγώνα All-Star 125cc στο Washougal.

40 Τάνερ Πάουλσεν KTM

Ryan Villopoto washougal Ο Ryan Villopoto εκμεταλλεύτηκε το λάθος του Mike Brown στον πρώτο γύρο για να πάρει το προβάδισμα και τη γενική νίκη.

Mike Brown Ο 46χρονος Μάικ Μπράουν ήταν φαβορί των θαυμαστών. Μπορεί ακόμα να το συνδυάσει με τα παιδιά.

Wil Hahn Washougal 2018 Ο διευθυντής της ομάδας Star Racing Yamaha και ο πρώην αναβάτης του εργοστασίου Wil Hahn πέρασαν τη γραμμή στην τρίτη θέση στο YZ125 του.

Brad NaudittΟ Brad Nauditt τερμάτισε τέταρτος.

Robbie Wageman 2018 Washougal motocross-5541Ο αναβάτης της Νότιας Καλιφόρνιας του Robbie Wageman κατέλαβε την XNUMXη θέση

Chris JohnsonΟ Chris Johnson ήταν έκτος.

Braden OnealΟ Braden O'Neal κατέλαβε την 7η θέση MXAδικό YZ125.

Harris HulzengaΟ Χάρις Χουλζένγκα ήταν 8ος.

125cc all-star podium Το βάθρο 125cc All-Star Washougal από αριστερά προς τα δεξιά: Mike Brown (2ος), Ryan Villopoto (1ος), Wil Hahn (3ος).

Ryan Villopoto washougal yz125Το YZ125 του Ryan από κοντά και προσωπικά στο βάθρο.

Wil Hahn YZ125Η Yamaha YZ125 του Wil Hahn.