250 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ | 2021 ΑΤΛΑΝΤΑ SUPERCROSS

Ο τελικός γύρος του τριπλού κεφαλιού της Ατλάντα έφτασε καθώς οι 250 αναβάτες έχουν μια ακόμη ευκαιρία να αγωνιστούν πριν κατευθυνθούν στο Salt Lake City για τον τελικό γύρο της σεζόν. Η σεζόν Monster Energy Supercross του 2021 έρχεται στο προσκήνιο καθώς ο Justin Cooper ηγείται του τμήματος West Coast 250 με τον Cameron McAdoo στη δεύτερη και τον Hunter Lawrence στην τρίτη θέση. Ο Justin Cooper ήταν εξαιρετικά συνεπής με τον ταχύτερο χρόνο γύρου και έχασε το ρεκόρ μόνο για έναν γύρο, στην Ατλάντα 1, όπου ο Cameron McAdoo έκλεψε τη βροντή του. Αλλά τώρα, ο Τζάστιν Κούπερ προχωρά στον όγδοο των εννέα γύρων υγιής, ενώ μερικοί από τους ανταγωνιστές του εξακολουθούν να ανακάμπτουν από τον αγώνα της Τρίτης. Λοιπόν, ποιος νομίζετε ότι θα είναι ο γρηγορότερος στην πίστα της Ατλάντα 3; Θα δείξει για άλλη μια φορά ο Justin Cooper σε όλους την ταχύτερη διαδρομή γύρω από την Ατλάντα ή κάποιος όπως ο Cameron McAdoo θα πάρει άλλο πολύ γρήγορο γύρο; Πραγματοποιήστε κύλιση προς τα κάτω καθώς αναφέρουμε LIVE από την Ατλάντα Motor Speedway.

2021 ΑΤΛΑΝΤΑ SUPERCROSS 3 | ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΛΥΨΗ

Φωτογραφίες από τον Brian Converse

250 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

Ποιος θα είναι ταχύτερος στην Ατλάντα 3; Μάθετε παρακάτω.

Ο Cameron McAdoo και ο Stilez Robertson πήγαν στο μπροστινό μέρος του πακέτου των 250 στην αρχή της δεύτερης προκριματικής περιόδου με τον Cameron να δείχνει απίστευτη ταχύτητα μέσω του ουίσπου. Ο Χάντερ Λόρενς βρήκε γρήγορα τον ταχύτερο γύρο με 1: 41.7, αλλά δεν ήταν τόσο γρήγορος όσο ο πρώτος προκριματικός του χρόνος. Ο Κάμερον ΜακΑντού πήρε σύντομα τον ταχύτερο γύρο της ημέρας με 1: 40.3, σχεδόν ένα δευτερόλεπτο πιο γρήγορα από τον προηγούμενο ταχύτερο χρόνο γύρου που έθεσε ο Χάντερ Λόρενς. Δύο γύρους αργότερα, ο Justin Cooper πέτυχε με 1: 40.1 αλλά από το πουθενά, ο Hunter Lawrence έριξε 1: 39.2 Αυτό ήταν το πιο κοντινό που έχουμε δει τους 250 ηγέτες να πηγαίνουν μπρος-πίσω με τον κορυφαίο γύρο αυτή τη σεζόν. Ακριβώς στο τέλος της προκριματικής περιόδου, ο Κάμερον έπεσε σκληρά πέρα ​​από το Supercross τριπλό.

Το Instagram θα φορτωθεί στο frontend.

Ο Hunter Lawrence έγινε ο ταχύτερος 250 προκριματικός της ημέρας, ορίζοντας χρόνο σχεδόν ένα δευτερόλεπτο πιο γρήγορα από τη δεύτερη θέση.

250 ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΟΔΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ

Ο Cameron McAdoo κατευθύνεται προς την Ατλάντα 3 αρκετά χτυπημένος, αλλά περιμένουμε ότι οι 31 δεν θα είναι απογοητευτικοί πολλοί σήμερα με το πόσο γρήγορα επέστρεψε μετά το φρικτό χτύπημά του την Τρίτη.

Το προκριματικό 1 απογειώθηκε και ο Hunter Lawrence έφτασε γρήγορα σε έναν πολύ γρήγορο χρόνο γύρου επιτίθεται σε όλα τα εμπόδια αμέσως. Λίγους γύρους αργότερα, ο Seth Hammaker ανέβηκε στην πρώτη θέση με χρόνο 1: 42.5 γύρο, αλλά σύντομα θα ήταν ο συμπαίκτης του Κάμερον ΜακΑντού που πέρασε για τον γρηγορότερο γύρο. Ο Hunter Lawrence μετακόμισε στην κορυφή με τον Garrett Marchbanks να ακολουθεί το προβάδισμά του, καθισμένος στη δεύτερη. Ο Seth Hammaker έπεσε σκληρά σε ένα εάν τα τμήματα του ρυθμού περνούσαν εκτός πίστας. Ο Τζάστιν Κούπερ πήρε επίσης έναν πολύ γρήγορο γύρο, μπαίνοντας στην τρίτη θέση. Τελικά, ο Cameron McAdoo και η Nate Thrasher πέρασαν τον Justin για τρίτη και τέταρτη θέση. Ο Hunter Lawrence θα ήταν ο γρηγορότερος στην πρώτη προκριματική περίοδο.