ΤΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ: ΚΡΑΤΗΣΗ ΕΘΝΙΚΟ

Ο Έλι Τομάκ έπρεπε να αφήσει τον Χάγκταουν απογοητευμένος Τερμάτισε τέταρτος και στα δύο motos για τρίτη γενικά. Πέρυσι απομακρύνθηκε από το γήπεδο και στα δύο motos.

Ο Joey Savatgy κέρδισε τόσο motos όσο και κεφαλές στη Glen Helen με πλεονέκτημα 15 πόντων στο Εθνικό Πρωτάθλημα 250.

Ο Ken Roczen εμφανίστηκε ως νικητής και στα δύο motos. Ενώ δεν είναι «σκοτεινό άλογο», ο Roczen επισκιάστηκε από τον Ryan Dungey και τον Eli Tomac που μπαίνουν στην ημέρα. Ωστόσο, θα κατευθυνθεί προς την Glen Helen με την κόκκινη πινακίδα.

Το Blake Baggett ήταν μια αποκάλυψη στο πρώτο moto. Κατάφερε να περάσει τον Eli Tomac αφού ο Tomac πέταξε δίπλα του νωρίτερα στον αγώνα.

Γιορτάζουν οι Joey Savatgy και Mitch Payton.

Ο Ράιαν Ντάουνι δεν έχει κερδίσει ακόμη τη γενική θέση στο Hangtown. Το καλύτερο που μπορούσε να κάνει ήταν το δεύτερο.

Ο Adam Cianciarulo τερμάτισε 13ος συνολικά στον πρώτο του αγώνα πίσω από πολύ καιρό. Είναι ωραίο να τον βλέπω πίσω στη δράση.

Ο Shane McElrath είχε ένα μηχανικό πρόβλημα στο δεύτερο moto και αναγκάστηκε να το κάνει.

Ο RJ Hampshire είχε ένα καλό πρώτο moto, κατατάσσοντας την πέμπτη, αλλά υπέστη ένα άσχημο endo στο δεύτερο moto και παγιδεύτηκε κάτω από το ποδήλατό του. Τελείωσε την ημέρα του.

Συνεργάτες Luke Renzland και Colt Nichols.

Ο Rookie Tristan Charboneau κατέλαβε την ένατη θέση συνολικά.

Ο Alexander Frye τερμάτισε 16ος συνολικά.

Η Τζέσι Νέλσον έχει την ταχύτητα, αλλά εξακολουθεί να εργάζεται στο τμήμα αντοχής των αγώνων. Πήρε το holeshot για δεύτερη φορά μετά την κόκκινη σημαία του αγώνα. Ενώ ήταν σε θέση να κρατήσει το προβάδισμα για πολλούς γύρους, ο ρυθμός του τελικά έπεσε. Ο Νέλσον τερμάτισε 7-6 για έκτο σύνολο.

Ο Τζέρεμι Μάρτιν είναι 18 πόντους μετά τον πρώτο αγώνα, αλλά έχει ακόμα πολύ χρόνο για να υπερασπιστεί το πρωτάθλημά του.

Ο σύνδεσμος του Josh Osby έσπασε, αναγκάζοντάς τον να χάσει τον αγώνα. Δεν το βλέπετε πολύ συχνά.

Ο Cooper Webb παίζεται με το στήριγμα του καρπού του στο βάθρο.

Ο Ken Roczen δείχνει τις μάζες με αφρώδη.

Ο Trey Canard τερμάτισε πέμπτος συνολικά.

Το μοναδικό μοτίβο στο οποίο ξεκίνησαν οι Christian Craig (38) και Jeremy Martin (1) ήταν κόκκινη σημαία πριν ολοκληρωθεί ο πρώτος γύρος.

Πρωταθλητής Kawasaki Austin Forkner. Ο Ώστιν πήρε 13-7 για την όγδοη γενικά.

Ο Justin Barcia τερμάτισε στους πρώτους δέκα.

Οι θαυμαστές θέλουν γυαλιά.

Ενώ ο Justin Hill δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει το πρώτο moto, κατάφερε να πάρει την 8η θέση στο δεύτερο moto.

Ο Τζέισον Άντερσον τερμάτισε στην τρίτη θέση στο δεύτερο moto.

Ο Weston Peick ανεβαίνει στο λόφο στο πίσω μέρος.

Shane McElrath στην πρώτη αμέσως κατηφόρα.

Ο Christian Craig μαστιζόταν από κακές εκκινήσεις και στα δύο motos.

Ο Alex Martin αντιμετώπισε τον αδερφό του και τον αμυντικό πρωταθλητή, Jeremy Martin. Ο Alex δεν θα τον πέρασε μόνο, αλλά θα κέρδιζε δεύτερος συνολικά.

250450αλλάείναι υπήκοοιΤσαντ Ριντχριστιανική craigCooper webbΕΛΙ ΤΟΜΑΚΓΡΗΓΟΡΕΣ ΧΡΟΝΟΙ ΛΑΠστο κέντρο της πόληςΤΖΕΪΜΣ ΣΤΙΟΥΑΡΤΤζέισον ΆντερσονΤζόι ΣαβάγκιΤζέστειν Μάρτινken RoczenΚιόσιΜάλκομ ΣτιούαρτΜάρτιν ΝταβάλοςΜάρβιν musquinμοτοκρόςδράση μοτοκρόςmxaOutdoorύπαιθροΡάιαν Ντάντζιsx