2018. VET MOTOKROSS DES NACIJE IZ VELIKIH DIJELA VRATA

Tim USA dominirao je na Vets MXDN Team utrkama 2018. godine na desetom godišnjem izdanju ovog klasičnog vintage motokrosa. Mike Brown pobijedio je u četiri utrke Twin Shock Team-a i potkrijepio to dvije moto pobjede u utrkama EVO-a. Kurt Nicoll koji je vozio za Team England oduševio je domoljubne navijače koji su motociklističkom stazom postavili krug od 1700 metara i to potpomogli s drugom i trećom na EVO utrkama. Billy MacKenzie osvojio je finalni moto.

S dva moto-a svaki dan u obje klase, jaka momčad SAD-a iskoristila je ranu prednost spakujući tri jahača koji broje rezultate na prvih šest mjesta u svakom moto-u, dok su prošli pobjednici Njemačka držali kontakt u Twin Shock klasi prije nego što su izblijedjeli na drugi dan , Britanska momčad bila je uvijek u sukobu na EVO utrkama, a Nicoll je objavio prva tri mjesta, osim naboja od posljednjeg do jedanaestog u trećem moto-sportu.

u svojoj 10. godini, popularnoj berbi utrka natjecalo se 14 timova s ​​dva šoka i 13 timova klase EVO. Tečajevi su otvoreni za bicikle proizvedene do 1996. Ovogodišnja velika mnoštvo znajućih i strastvenih obožavatelja vidjelo je kako su veterani postavili izvanredan prikaz vožnje na brzoj i kvrgavoj stazi dvorca Farleigh. Unatoč starosti strojeva i vozača, utrke su bile ispunjene akcijama bivših državnih prvaka iz niza različitih zemalja koji su se borili za pobjedu. Rick Johnson bio je neslužbeni Grand Marshall i proveo je vikend potpisujući autograme i sastajući se sa starim prijateljima.

Video je snimio motoheadmag.comAdam Duckworth.