IRONMAN NACIONALNI MOTOKROSS | 250 RACE REZULTATA (Ažurirano)

Adam Cianciarulo 2019 WASHOUGAL MOTOCROSS NATIONAL-2Ovo je dan Adama Cianciarula za sjaj.

2019. IRONMAN MOTOCROSS NACIONALNI 250 UKUPNI REZULTATI RASPORE IZ INDIANE

Pošto je Adam Cianciarulo izgubio prvenstvo 2019. West Coast Supercross bacivši ga u posljednjem kolu u Las Vegasu, Adam je opet na redu da osvoji 250 prvenstva na otvorenom. Sumnjamo da će Adam opet napraviti istu grešku i dati Francuzu Dylanu Ferrandisu prvenstvo kao što je to činio ranije tijekom godine. Adam je vodio 250 bodova u Ironman National. Tako je prošao dan za klasu 30 u Indiani.

IRONMAN NACIONALNI MOTOKROSS | POTPUNA POKRIVENOST

250 UKUPNI REZULTATI RACE

Adam Cianciarulo 2019 Hangtown National Adan Cianciarulo osvaja titulu prvaka države Moto 2019 u Moto Pro 250.

Dylan Ferrandis snimio je drugi moto s 250 rupa s Justinom Cooperom, RJ Hampshireom, Chaseom Sextonom i Adamom Cianciarulom. Sexton se probio pored svog suigrača Hampshirea u trećem krugu do četvrtog mjesta. Sexton je na kraju dobio Cianciarulo. Michael Mosiman napravio je dodavanje za peto mjesto na RJ Hampshire u 12. krugu. Utrka je završila Ferrandisom koji je odnio pobjedu i ukupno Cooperom drugim, Sextonom trećim, Cianciarulom četvrtim i Mosimanom petim u drugom 250 moto, Evo 250 ukupnih rezultata u danu.

250 MOTO 1 REZULTATI

Dylan Ferrandis 2019 Fox National pala motocross raceway-9413Dylan Ferrandis osvojio je prvih 250 moto moto, ali Adam Cianciarulo osvojio je 250 vanjskih titula završivši na drugom mjestu.

Krilni vozači JGR Suzuki iz Kyle Peters-a su ubili hitac s Mitchellom Falkom, Dylanom Ferrandisom, Justinom Cooperom i Adanom Cianciarulom u prvoj petorci. Ferrandis je doveo u vodstvo prije završetka prvog kruga kao i Justin Cooper i Cianciarulo. Chase Sexton preselio se u krug dva. Justin Cooper vršio je serijski pritisak na svog suigrača Ferrandisa. Adam je morao proći Coopera da zaključa prvenstvo. Michael Mosiman plasirao se u top pet. U 11. kolu Ferrandis je agresivno ubacio Justina Coopera za vodstvo. Cianciarulo je ubacio Coopera za drugo mjesto iza Ferrandisa. Ako ostane iza Ferrandisa, osvojio bi naslov. I uspio je. Dylan je pobijedio u moto, ali Adam je pobijedio u ratu i prvenstvu.