2020 SAN DIEGO SUPERCROSS | 450 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA (Ažurirano)

Cooper Webb 2020 San Diego Supercross-44

2020 SAN DIEGO SUPERCROSS | 450 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐANJA

Franjevački 2020. San Diego Supercross je šesta runda sezone Monster Energy Supercross 2020., a svi jahači su otpušteni i spremni završiti runde otvaranja na zapadnoj obali snažno prije nego što serija sljedeći vikend krene na istok do Tampe na Floridi. Ken Roczen dolazi s bodovnim vodstvom u klasi 450, dok Eli Tomac sjedi drugo, a Justin Barcia treći. Cooper Webb također dolazi u SD SX vruće velike noći u Oaklandu, gdje je prošao Kena Roczena u zadnjem kutu utrke.

2020 SAN DIEGO SUPERCROSS | POTPUNA POKRIVENOST

Kliknite ovdje za 250 rezultata utrke.

450 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

Cooper Webb Blake Baggett Adam Cianciarulo 2020 San Diego Supercross-45Cooper Webb, Adam Cianciarulo i Blake Baggett rukuju se jedni drugima nakon utrke.

Blake Baggett zgrabio je pucnjavu, ali nije je uspio zadržati. Cooper Webb preuzeo je vodstvo s Cianciarulom drugo rano. Tada je Adam velikim agresivnim potezom snage odgurnuo Coopera s puta, prije nego što je krenulo. Cooper se ustao rame uz rame s njim u sljedećem odjeku, ali Adam ga je uspio zadržati. Aaron Plessinger trčao je treće rano i išao je brzo i išao u korak s Webbom. Baggett je bio četvrti, Stewart peti, Barcia šesti, Roczen sedmi i Tomac osmi. Jason Anderson istjerao je Braytona sa staze prije ritam sekcije i Brayton nije bio sretan. Skočio je natrag na stazu i odmah odveo Andersona u sljedeći zavoj. Aaron Plessinger spustio se u kut prije nego što su svi i svi odmah iza njega krenuli u položaj. Roczen i Tomac bili su i dalje šesti i sedmi s 13 minuta preostalih u utrci, a Eli Tomac blok dodao je Kena kako bi se dočepao njegove pozicije. Cooper Webb nastavio je vrebati Cianciarulo dok je staza i dalje postajala sve glađa. Justin Barcia i Eli Tomac izmjenjivali su se blok dodavajući jedan drugome i imali su pažnju publike u borbi za četvrtog. Preostale dvije minute Cooper Webb je dodao dodavanje Cianciarulu za vodstvo i nastavio pobjeđivati.

22 71 Ryan Breece

Adam Cianciarulo 2020 San Diego Supercross-7864Adam Cianciarulo borio se teško da završi na drugom mjestu u San Diegu.

Ken Roczen 2020 San Diego Supercross-7696Ken Roczen završio je šesti u San Diegu.

450 REZULTATA LCQ-a

Benny Bloss 2020 Anaheim 1 Supercross -4924Benny Bloss osvojio je 450 LCQ.

Benny Bloss je rano ušao u vodstvo i odjavio se u 450 LCQ, dok se Jason Clermont žestoko borio s Kylom Chisholmom za drugo mjesto, prolazeći ga naprijed-nazad dok Chisholm napokon nije uspio osigurati mjesto. Tada će Clermont izdržati da završi na trećem mjestu, dok je Alex Ray završio četvrti i uhvatio se za krajnji transfer mjesto.

450 REZULTATA TOPLINE DVA REZULTATA

Justin Brayton 2020 San Diego Supercross-38Justin Brayton snažan je u upovima i puno mu pomaže večeras u San Diegu.

Adam Cianciarulo zgrabio je rupu i vodio u drugoj utrci 450 vrućina s Blakeom Baggettom u sekundi, ali Justin Brayton je uspio rano zaobići Blakea i naslijediti drugo mjesto. Jason Anderson našao se u borbi s Deanom Wilsonom, svojim suigračem oko pet mjesta, početkom trke. Jason ga je zaobišao i počeo hvatati Baggetta i Braytona da se bore na sekundu dok je Adam vodio grupu. Jason Anderson dobro je iskoristio kut za isključenje kambera i zaobišao Blakea Baggetta, ali odmah nakon što je stigao, njegov je bicikl počeo imati problema i Anderson je počeo gubiti pozicije u posljednjem krugu. Jason je uspio uskočiti svoj bicikl do cilja, ne skačući ni trostruko, da bi završio peto.