250 REZULTATI UTRKE | FOX RACEWAY MOTOCROSS NATIONAL (AŽURIRANO)

250 REZULTATI UTRKE | FOX RACEWAY MOTOCROSS NATIONAL

Deveto kolo 2020. AMA Pro Motocross državnog prvenstva posljednje je kolo serije održano u Califnoairi na indijskom rezervatu Pala na Fox Raceway. Budući da je Fox Raceway na rezervacijskom zemljištu, ne primjenjuju se isti zakoni i propisi. Ovo će biti prvi državljanin godine u kojem možete kupiti ulaznice za događaj i biti normalan gledatelj.

U klasi 250 sve je u vezi s Francuzom Dylanom Ferrandisom. Do dvostrukog prvaka Jeremyja Martina ima 18 bodova prednosti. Jeremy je u teškoj poziciji jer Ferrandis već ima zaključanu vožnju od 2 za 450. godinu, dok Martinova Geico momčad zvuči kao da propada, a on nema postrojenu 2021 vožnju. Također, povijest nam govori da su vozači brucoša koji su vodili ulazeći u posljednju rundu Nationala teško zaključali naslov. Pitanje je može li Ferrandis prevladati francusko prokletstvo ili će se Martin dokazati u vožnji od 450 450. godine.

2020 FOX RACEWAY MOTOCROSS NATIONAL | POTPUNA POKRIVENOST

250 UKUPNI REZULTATI FOX RACEWAY

Jeremy Martin 2020 Fox Raceway National-39Jeremy Martin osvojio je drugih 250 moto više od 18 sekundi. Jeremy je tog dana ukupno završio na drugom mjestu.

Shane McElrath dohvatio je rupu s Jeremyem Martinom u sekundi. Valja napomenuti da se na vidnom krugu slomio bicikl Star Racing Yamahe Justina Coopera. Vozač Geico Honda preselio se ispred vozača Star Racinga omogućavajući Martinu da se pomakne naprijed. U šestom krugu Ferrandis je bio 7. mjesto probijajući se kroz paket. Martin je izvukao veliko vodstvo dok je Ferrandis stigao do petog mjesta nedaleko od svog suigrača McElratha. S dva kruga do kraja pozicije nisu promijenile značenje jer su Ferranidi bili ti koji će osvojiti prvenstvo. Jeremy Martin možda je osvojio drugi moto, a njegov suigrač Jett Lawrence možda je osvojio prvu profesionalnu pobjedu u karijeri, ali Francuz Dylan Ferrandis osvojio je 2020. državno prvenstvo 250.

42 60 Mitchell Falk 39

Jett Lawrence 2020 Fox Raceway National-120Jett Lawrence zabilježio je prvu profesionalnu pobjedu u karijeri.

DYLAN FERRANDIS 2020 Fox Raceway National-182Dylan Ferrandis osvojio je svoje prvo 250 Pro Motocross državno prvenstvo.

250 MOTO 1 REZULTATI

Jett Lawrence odnio je prvu moto pobjedu u karijeri.

Justin Cooper stekao je rupu u prvom moto 250 250 Pala National. Jett Lawrence bio je drugi koji je rano izvršio pritisak na Coopera. Lider bodova Ferrandis započeo je treće, a suparnik Martin četvrti. Lawrence je bio brži vozač, iako je YZ250F Cooperovog dvorišta Lawernce's CRF7 bio na bržem dijelu staze. Dvojica vozača su se rame uz rame, a Lawrence je u 11. krugu napravio dodavanje za vodstvo. Cooper se nije predavao i zadržao se točno na njemu s vodstvom od tri sekunde na bodovnom lideru Ferrandisu. Dylan je počeo sustizati vođe. Dobio je pravo na svog suigrača Coopera dok je Martin pritiskao Ferrandisa. Cooper nije davao ni centimetra suigraču, sve vrijeme dok se Martin sve više približavao. U 4. krugu najbolja četiri vozača bila su u vlaku. Ferrandis je napokon dodao svog suigrača dodavanjem širokog udarca. Ako Dylan uspije kod Jetta i Martin završi na 30. mjestu, Dylan će osvojiti naslov. Četiri vozača imala su XNUMX sekundi prednosti ispred petoplasiranog Shanea McElratha. Jett Lawrence zabilježio je prvu moto pobjedu u karijeri zadržavajući bodovnog vođu Ferrandisa. Ovo prvenstvo ide drugom moto.

40 113 Braden Spangle + 3: 02.004

Jeremy Martin 2020 Fox Raceway National-39Jeremy Martin ostao je u prvenstvenoj utrci završivši četvrti, dok je Ferrandis drugi.

Dylan Ferrandis 2020 Fox Raceway National-37Lider bodova Ferrandis pokušao je završiti prvenstvo dodavanjem Lawrencea, ali nije uspio to ostvariti.