2020. SALT LAKE CITY SUPERCROSS ROUND 14 | 250 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA (Ažurirano)

250 start 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-18

2020. SALT LAKE CITY SUPERCROSS ROUND 14 | 250 ZAPAD
GLAVNI REZULTATI DOGAĐAJA

Vozači na 250 zapadnoj obali imali su dugu četveromjesečnu pauzu, ali danas se trkaju u 4. kolu superkros turnira u Salt Lake Cityju 2020. Justin Cooper bio je najbrži vozač u 14 kvalifikacija zapadnog svijeta danas, njegov suigrač Dylan Ferrandis bio je drugi s 250 novajlija Jett Lawrence na trećem mjestu. Jett se vratio iz ozljede vratne kosti u Anaheimu 250, a stariji brat Hunter Lawrence također se pridružuje terenu za svoju prvu dosadašnju utrku Supercrossa, a pridružit će mu se brat pod šatorom Geico Honda. Austin Forkner i Hunter Lawrence također su se danas upustili u kvalifikacijsku praksu, video možete pogledati na našoj facebook stranici by Kliknite ovdje.

Kliknite ovdje za 450 rezultata utrke.

KOLO 14 | 2020. SALT LAKE CITY SUPERCROSS | POTPUNA POKRIVENOST

250 GLAVNIH REZULTATA DOGAĐAJA

Austin Forkner nastavio je osvojiti prvi 250 West Main Event nakon četiri mjeseca pauze.

Justin Cooper zgrabio je rupu, ali još jednom je prolaz za vodstvo uspio napraviti u dva navrata nakon starta. Austin Forkner preuzeo je vodstvo i počeo se povlačiti, u međuvremenu je Cameron McAdoo zauzeo Justina Coopera na drugo mjesto, a Dylan Ferrandis brzo je preuzeo treće mjesto od svog suigrača. Michael Mosiman bio je na sedmoj poziciji i napravio je agresivan potez da bi Alex Martin primio šesto mjesto. Jett Lawrence bio je na petom mjestu, ali strelci su postajali sve jači i jači svaki krug i na kraju je Jett sišao u kopas s malo više od pet minuta preostalog trka. Ferrandis je zaostajao četiri sekunde za Forkerom, također s pet lijevih. Dylan je gurnuo snažno, ali nije se mogao dovoljno približiti Forkneru pa je morao nagoditi sekundu.

22 72 Robbie Wageman

Dylan Ferrandis 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-5Dylan Ferrandis završio je na drugom mjestu i zadržao je bodove vodeći u sljedećem krugu.

Cameron McAdoo 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-10Cameron McAdoo završio je treći i zaradio svoje prvo postolje u sezoni.

250 REZULTATA LCQ-a

Hunter Lawrence 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-21Hunter Lawrence osvojio je LCQ u svom prvom Supercrossu.

Hunter Lawrence srušio se u LCQ-u i to ga je stavilo u LCQ s Killianom Aubersonom, Mitchelom Falkom i još mnogo toga. Lawrence je zgrabio otvor za rupu, ali Killian Auberson je zaronio iznutra i prošao pored njega u dva reda. Killian Auberson iz Švicarske tada je u prvom krugu prošao Hunter u odjeljku whoop. Auberson je kliznuo na drugo mjesto, a Mitchell Falk bio je treći na svojoj BWR Hondi, a Cheyenne Harmon je rano bio na konačnom transfer mjestu. Geran Stapleton, drugi australski jahač poput braće Lawrence, bio je na šestom mjestu pritiskom na Camporese za peto, ali dvojica vozača su se povezala neposredno prije ruba cilja, a Stapleton se spuštao prema dolje.

250 REZULTATA TOPLOTE 2

Austin Forkner 2020SaltLakeCitySupercrossRound14-25Austin Forkner pobjeđuje u drugoj utrci za 250 vrućina u noći.

Austin Forkner zgrabio je rupu i odmah nakon prvog zaokreta pogodio trostruku trojku u ritam dijelu. Počeo je povlačiti mali jaz, ali novajlija, Jett Lawrence brzo je krenuo i zapravo je uhvatio Forknera i vršio pritisak na njega s preostala dva kruga. Baš kad se približio dovoljno da pritisne Austina, novajlija je pogriješio u šapama i nakon toga pao u kut. Austin je nastavio pobijediti u Heat-u, a Lawrence je ustao upravo na vrijeme da završi na drugom mjestu, a Brandon Hartranft je bio treći.